نسخه جدید Battlefield تایید شد !

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
Z

دیروز کارگردان بخش توسعه استودیو DICE ،اقای Dan Vaderlindدر صفحه توییر خود حبری را منتشر کرد . ا

حالا که Star Wars منتشر شده ! کماکان بخشی از تیم DICE بر روی توسعه و بهبود بازی کار می کند ولی تیم دیگر که من هم در آن قرار دارم ، بر روی یک پروژه جدیدBattlefield کار می کنیم

البته هنوز به طور قطع اسم کامل بازی تایید نشده هست و ظاهرا اسم بازی Battlefield 5: Armageddon نام دارد

منبع

منبع 2

آخرین ویرایش:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
نه تعجب داره نه چرا ، این موضوع فقط و فقط در مورد COD BF و AC صدق میکنه ، فقط از کنار اخبارشون با یک لبخند ملیح رد بشید .

لبخند ملیح؟
همه این ادمایی که اینجا اعتراض میکنن نفر اول بازی رو میخرن.وقتی همچین ادمایی وجود دارن از لبخند حرف میزنی؟
پ.ن:1000:d

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
الان بخشی از تیمشون داره رو BF جدید کار میکنه برای عرضه تو سال 2016 ؟ اگر اینطور باشه خیلی مسخره هست دیگه ...
با توجه به اینکه EA سیاست آنلاین کردن بازی هاشو پیش گرفته، خیلی بعیده که این بازی هم رو بخش داستانی تمرکز داشته باشه، به نظرم احتمال اینکه MMO باشه بیشتر از یه بخش داستانی قوی هست با این حال امیدوارم نسخه جدید بد کمپانی باشه....

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
.
کیان به به چیه ؟ الان دیگه خیلی وقته dice افتاده تو سراشیبی معلوم نیست bf5 قراره چند سال بعد از عرضه تو نسخه beta گیر کنه احتمالا برن برای یه رکورد جدید
!
من که کلا از هاردلاین بدم اومد بس که مسخره بود دلم برا بتلفیلد دایس لک زده ... ولی یه چیزه دیگه که دوست دارم میدونی چیه؟ BF با تم آینده مثل 2044 !!!!

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
يعني واقعاً تعجب كرديد ؟:|

از اين كه اين خبر رو زديد و خوشحال شديد من تعجب كردم :|
اين كه امسال بتل مي اومد كه واضح بود !

استوديوي سوئدي دايس هم نميسازه احتمال فراوان DICE LA مي سازه ! با اين كه اين بندگان خدا سر 4 خيلي فحش خوردن ولي مشكل اصلي سر همون سوئدي احمق بود ! كل كارهاي بعد لانچ بتل 4 رو همين LA كرد ! الان هم هنوز كه هنوز داره 4 رو پشتيباني مي كنه

دايس سوئد الان يه بتل فرانت ساخته و DLC هاش رو داره و ME هم هست پس جايي براي ساخت بتل بعدي نداره مگر بخواد كمك كنه اما فكر نكنم بتونه روي هسته بازي كار كنه پس ميمونه همين LA
الان هم كه دارن انواع سيستم هاي گرافيكي و چيزهاي مختلف رو روي پليرهاي 4 با نقشه هاي رايگان جديد امتحان مي كنن :| ديگه چي مي خوان :| بعد سال ها بالاخره ابرهاي دايناميك و حجم دار قراره اضافه بشه :|

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,488
نام
Nimo
!
من که کلا از هاردلاین بدم اومد بس که مسخره بود دلم برا بتلفیلد دایس لک زده ... ولی یه چیزه دیگه که دوست دارم میدونی چیه؟ BF با تم آینده مثل 2044 !!!!
من اصلا رو هاردلاین بحثی نمیکنم چون بازی بود که دیگه max میشستی 60-70 ساعت بازی میکردی بعد شوتش میکردی میرفت. اما خود dice دیگه بازیاش کیفیت ساخت سابقو نداره اصلا واقعا بعد از فاجعه bf4 شما از سرور تا کلا بالانس نبودن و هزاران مشکل ریزو درشت دیگه و مخصوصا هم شاهکار های جدید dice اصلا دلتو صابون نزن چون خود بازی هم بیاد شک نکن کمه کمش 1 سال بعد از عرضه بازی با بتا زیاد فرقی نمیکنه همین bf4 الان یکمی خوب شده یه زمانی اصلا قابل بازی نبود.کلا dice هم داره میشه مثل ubi تا خود بازی نیاد متاش نیاد اصلا نمیشه اعتماد کرد.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
من اصلا رو هاردلاین بحثی نمیکنم چون بازی بود که دیگه max میشستی 60-70 ساعت بازی میکردی بعد شوتش میکردی میرفت. اما خود dice دیگه بازیاش کیفیت ساخت سابقو نداره اصلا واقعا بعد از فاجعه bf4 شما از سرور تا کلا بالانس نبودن و هزاران مشکل ریزو درشت دیگه و مخصوصا هم شاهکار های جدید dice اصلا دلتو صابون نزن چون خود بازی هم بیاد شک نکن کمه کمش 1 سال بعد از عرضه بازی با بتا زیاد فرقی نمیکنه همین bf4 الان یکمی خوب شده یه زمانی اصلا قابل بازی نبود.کلا dice هم داره میشه مثل ubi تا خود بازی نیاد متاش نیاد اصلا نمیشه اعتماد کرد.

فاجعه BF4؟؟ :-s:|

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
سلام به دوستان گل
عزیزانی که در مورد بتل 4 واینکه چه افتضاحی هست نظر میدن لطف کنن یه عکس از بتللاگشون بزارن ببینیم کلا چند ساعت گیم پلی داشتن?
این بازی عالمو آدم میدونن بیسش مولتی پلیره باز به سینگلش گیر داده میشه. لطفا بعد از گذر از مرز پانصد ساعت گیم پلی در موردش نظر دهید! :d
با تشکر

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
سلام به دوستان گل
عزیزانی که در مورد بتل 4 واینکه چه افتضاحی هست نظر میدن لطف کنن یه عکس از بتللاگشون بزارن ببینیم کلا چند ساعت گیم پلی داشتن?
این بازی عالمو آدم میدونن بیسش مولتی پلیره باز به سینگلش گیر داده میشه. لطفا بعد از گذر از مرز پانصد ساعت گیم پلی در موردش نظر دهید! :d
با تشکر
BF 4 افتضاح نبود؟! كسي اين حرفو ميتونه بزنه كه بعد از ٣-٤ ماه بازيو خريده فك كرده بازي درست شده پس افتضاح نيست اما فن هاي بتل يا هركي كه روز اول خريده باشه ميفهمه كه بازي چند ماه اول كلا بتا بود.پول كامل بازيو داديم چند ماه اول بايد بتا تستر باشيم تا باگ هاشو درست كنن.
مشكل Hit يا Netcode يا افت فريم به خاطر levolution يا كلي باگ هاي مسخره و چرتو پرت كه تحملشون سخت بود.
مني كه BF 3 و BFBC2 تقريبا هركدوم ١٠٠٠ ساعت بازي كردم اين اشغال رو بيشتر ٣٠٠-٤٠٠ ساعت نتونستم تحمل كنم.
بازي بعد چند ماه فيكس شده فكر ميكنيد نه خيلي خفن بوده درصورتي كه دايس بعد بتل ٣ افت كامل داشته.ضعيف ترين شماره تو اين سري بوده و خيلي واضحه كسي قبول نكنه مشخصه اولا اصلا بازي رو امتحان نكرده بوده.
كجاست اون طراحي مپ هاي عاليه bfbc 2 و bf3؟ يه سري مپ افتضاح طراحي كردن بهشون شك ميكرد.يا مپ هاي خوب بتل ٣ رو كه براي ٤ ساختن اصلا جالب نبود به خصوص مترو.
البته مشكلات باگ و ... تقصيره EA بود كه مجبور كرده بود زود تر عرضه كنن.
نمونه ديگش Starwars ٤ تا مپ بزرگ با جزييات دقيق نزديك به فيلم ساختن بعد اومدن براي بقيه Mode ها از توي همين كات كردن گذاشتن. تعجب ميكنم چه بلايي سر دايس اومده.

آخرین ویرایش:

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
BF 4 افتضاح نبود؟! كسي اين حرفو ميتونه بزنه كه بعد از ٣-٤ ماه بازيو خريده فك كرده بازي درست شده پس افتضاح نيست اما فن هاي بتل يا هركي كه روز اول خريده باشه ميفهمه كه بازي چند ماه اول كلا بتا بود.پول كامل بازيو داديم چند ماه اول بايد بتا تستر باشيم تا باگ هاشو درست كنن.
مشكل Hit يا Netcode يا افت فريم به خاطر levolution يا كلي باگ هاي مسخره و چرتو پرت كه تحملشون سخت بود.
مني كه BF 3 و BFBC2 تقريبا هركدوم ١٠٠٠ ساعت بازي كردم اين اشغال رو بيشتر ٣٠٠-٤٠٠ ساعت نتونستم تحمل كنم.
بازي بعد چند ماه فيكس شده فكر ميكنيد نه خيلي خفن بوده درصورتي كه دايس بعد بتل ٣ افت كامل داشته.ضعيف ترين شماره تو اين سري بوده و خيلي واضحه كسي قبول نكنه مشخصه اولا اصلا بازي رو امتحان نكرده بوده.
كجاست اون طراحي مپ هاي عاليه bfbc 2 و bf3؟ يه سري مپ افتضاح طراحي كردن بهشون شك ميكرد.يا مپ هاي خوب بتل ٣ رو كه براي ٤ ساختن اصلا جالب نبود به خصوص مترو.
نمونه ديگش Starwars ٤ تا مپ بزرگ با جزييات دقيق نزديك به فيلم ساختن بعد اومدن براي بقيه Mode ها از توي همين كات كردن گذاشتن. تعجب ميكنم چه بلايي سر دايس اومده.

درست. ولی اینایی گه شما گفتی به نظرم باعث نمیشه بتونیم خیلی راحت چشارو روی باقی زیبایی هاش ببندیم و بازی ای با چنین عظمتی رو مزخرف بنامیم!
خب اگه اول مشکل داشت درست شد دیگه, دلیلی نیست که همون نظری که اول نسبت بهش داشتینو هنوزم داشته باشین. بتل سه هم از اولش که پرفکت مادر زاد نبود . این همه بیچاره ها دی ال سی رایگان و کوفت ذهر مارای دیگه براش دادن خب:d
انصافم خوبه...

Golden Frieza

کاربر سایت
Dec 7, 2015
58
درست. ولی اینایی گه شما گفتی به نظرم باعث نمیشه بتونیم خیلی راحت چشارو روی باقی زیبایی هاش ببندیم و بازی ای با چنین عظمتی رو مزخرف بنامیم!
خب اگه اول مشکل داشت درست شد دیگه, دلیلی نیست که همون نظری که اول نسبت بهش داشتینو هنوزم داشته باشین. بتل سه هم از اولش که پرفکت مادر زاد نبود . این همه بیچاره ها دی ال سی رایگان و کوفت ذهر مارای دیگه براش دادن خب:d
انصافم خوبه...
درست میگی بهترین کار اینه که بازی های مثل BFو destiny رو یکی دو سال بعد لانچ بگیری چون هم قیمتش دراپ میشه و دی ال سی ها رو باندل می کنن میدن و هم مشکلات لانچش برطرف میشه ولی نمی ارزه همون روز اول لانچ ۱۱۰ دلار بریزی به جیبشون.

Sgt.Reza

کاربر سایت
Nov 5, 2010
142
نام
Reza

ای گفتی

دلم هوای Heavy Metal کرد

من بتل 4 نزدیک 40 ساعت بازی کردم , ولی هنوزم بتل 3 رو بازی می کنم , بد مکپانی هم نصب می کنم , خاطراتمو زنده کردی :((

من اصلا نتونستم با مپ های بتل 4 ارتباط برقرار بکنم , یه جور هایی خیلی مصنوعی هستند , انگار یه لایه پلاستیک کشیدند رو مپ های بازی

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,947
نام
MR.1199
تا قبل هاردلاین همه چی اوکی بود ولی این باعث شد به سری لطمه وارد شه ...
امیدوارم این 5 بتونه جبران کنه o:-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر