نسخه جدید Battlefield تایید شد !

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
Z

دیروز کارگردان بخش توسعه استودیو DICE ،اقای Dan Vaderlindدر صفحه توییر خود حبری را منتشر کرد . ا

حالا که Star Wars منتشر شده ! کماکان بخشی از تیم DICE بر روی توسعه و بهبود بازی کار می کند ولی تیم دیگر که من هم در آن قرار دارم ، بر روی یک پروژه جدیدBattlefield کار می کنیم

البته هنوز به طور قطع اسم کامل بازی تایید نشده هست و ظاهرا اسم بازی Battlefield 5: Armageddon نام دارد

منبع

منبع 2

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
با این بند و بساطی که EA راه انداخته، احتمالا بازی منتشر می کنن با یک دونه کلا مپ. بعد هم میگن بقیشو بیاین با پرمیوم و سیزن پس بخرین.
بخش کمپین هم که بماند کلا. مثلا این هاردلاین قرار بود بهترین کمپین تو سری داشته باشه و کلی هم تبلیغ کردن برای اون داستان مسخرش.
تنها بازی که میشه همچنان بهش امیدوار بود، Mirror's edge 2. البته اگه EA حرکتی نزنه براش.

Golden Frieza

کاربر سایت
Dec 7, 2015
58
عیول به این EA میگن یه کمپانی بازی سازی واقعی هنوز جوهر hardlineو star wars خشک نشده به فکر چاپیدن مردم در سال بعد.
ایشالا سال بعد یهBF با season pass با قیمت ۸۰ دلار برامون بیاری.
ببینم چه می کنی.

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
نه تعجب داره نه چرا ، این موضوع فقط و فقط در مورد COD BF و AC صدق میکنه ، فقط از کنار اخبارشون با یک لبخند ملیح رد بشید .

آخرین ویرایش:

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
با این بند و بساطی که EA راه انداخته، احتمالا بازی منتشر می کنن با یک دونه کلا مپ. بعد هم میگن بقیشو بیاین با پرمیوم و سیزن پس بخرین.
بخش کمپین هم که بماند کلا. مثلا این هاردلاین قرار بود بهترین کمپین تو سری داشته باشه و کلی هم تبلیغ کردن برای اون داستان مسخرش.
تنها بازی که میشه همچنان بهش امیدوار بود، Mirror's edge 2. البته اگه EA حرکتی نزنه براش.
هاردلاین که یک نسخه ی فرعی بوده که استدیوی اصلی نساخته اصلا اهمیتی نداره ( واقعا کسی از هاردلاین یک Bf درجه یک انتظار داشت؟!!)
نسخه ی 4 با این حساب که سره لانچ اومد کلی هم مشکل داشت استدیو ی dice la ساختش(نمیخوام بگم که dice سوعد بی تقصیر بود ) بازی های انحصاری شرکت ها هم نتونستن سره لانچ خوب باشن نمونش فورزا 5 که با کمبود محتوا رو برو شد
به بقیه بازی های ea کار ندارم ولی دایس برای bf4 از لحاظ ساپرت سنگ تموم گذاشت ( حتی bf3 هم این ساپرت dlc ر نداشت ) البته قطعا bf4 و bfh دو نسخه ی ضعیف bf بودن شکی نیست (bf4 به نظرن توی جزعیاتی مثل آوردن قسمتی برای تست کردن و بعضی از مواردی که جاش اینجا نیست که بگم بهتر بود ولی در کلیات فاجعه بد بود )
درسته سره لانچ bf4 خیلی ضعیف بود ولی دایس تمام تلاشش ر کرد که بازی ر هم درست کنه هم ساپرت عالی داشته باشه ( نمیخوام بگم که گند لانچشون جبران شد )
در کل Bf برای ea یه وضع دیگه ای داره
معیار چاپیدن برای من بازی هست که نهایتا 20 ساعت سینگل داشته باشه (با یه مولتی خیلی ضعیف) و هنوز خود بازی نیومده dlc هم براش تایید بکنن نه بازی که قراره جای 10 تا بازی من ر سرگرم کنه
البته خودم هم امید خیلی کمی دارم که bf بعدی برگرده به زمان اوج (ولی حرفام ر بر این حساب زدم که با یه bf خوب روبه رو باشیم )

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
هاردلاین که یک نسخه ی فرعی بوده که استدیوی اصلی نساخته اصلا اهمیتی نداره ( واقعا کسی از هاردلاین یک Bf درجه یک انتظار داشت؟!!)
نسخه ی 4 با این حساب که سره لانچ اومد کلی هم مشکل داشت استدیو ی dice la ساختش(نمیخوام بگم که dice سوعد بی تقصیر بود ) بازی های انحصاری شرکت ها هم نتونستن سره لانچ خوب باشن نمونش فورزا 5 که با کمبود محتوا رو برو شد
به بقیه بازی های ea کار ندارم ولی دایس برای bf4 از لحاظ ساپرت سنگ تموم گذاشت ( حتی bf3 هم این ساپرت dlc ر نداشت ) البته قطعا bf4 و bfh دو نسخه ی ضعیف bf بودن شکی نیست (bf4 به نظرن توی جزعیاتی مثل آوردن قسمتی برای تست کردن و بعضی از مواردی که جاش اینجا نیست که بگم بهتر بود ولی در کلیات فاجعه بد بود )
درسته سره لانچ bf4 خیلی ضعیف بود ولی دایس تمام تلاشش ر کرد که بازی ر هم درست کنه هم ساپرت عالی داشته باشه ( نمیخوام بگم که گند لانچشون جبران شد )
معیار چاپیدن برای من بازی هست که نهایتا 20 ساعت سینگل داشته باشه (با یه مولتی خیلی ضعیف) و هنوز خود بازی نیومده dlc هم براش تایید بکنن نه بازی که قراره جای 10 تا بازی من ر سرگرم کنه
من به BF4 کاری ندارم. محتویات با توجه به Star Wars دارم میگم که کلا 4 تا مپ گذاشتن تو بازی با چند تا اسلحه. (همین شعبه اصلی دایس هم زحمت ساختشو کشیده)
بخش کمپین هم به این دلیل از هارد لاین اسم بردم، چون قرار بود یک بخش کمپین متفاوت ویسکرال گیم ارایه بده که خب نتیجه هم دیدیم چی شد.
اینم که چپ و راست برای بازی DLC منتشر می کنن، اسمش ساپورت نیست. یک چیز دیگست.
در کل EA هر سال داره یک روند نزولی از لحاظ کیفیت طی میکنه.

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
من به BF4 کاری ندارم. محتویات با توجه به Star Wars دارم میگم که کلا 4 تا مپ گذاشتن تو بازی با چند تا اسلحه. (همین شعبه اصلی دایس هم زحمت ساختشو کشیده)
بخش کمپین هم به این دلیل از هارد لاین اسم بردم، چون قرار بود یک بخش کمپین متفاوت ویسکرال گیم ارایه بده که خب نتیجه هم دیدیم چی شد.
اینم که چپ و راست برای بازی DLC منتشر می کنن، اسمش ساپورت نیست. یک چیز دیگست.
در کل EA هر سال داره یک روند نزولی از لحاظ کیفیت طی میکنه.
bf4 دوتا dlc رایگان هم داره به جز اون 5 تا پولی ها
کاری به تبلیغ ندارم که این روز ها خیلی ها از این حرف ها میزنن که اسمش روش هست "تبلیغ" میتونن بیان بگن که هارلاین بد ترین نسخه ی bf هست ؟ این که گند خورده تو یه اسپن آف که استدیو اصلی هم نساخته انقدر مهم هست ؟ قبل bf4 هم پر بود از این حرف ها مثلا همون ریختن ساختمون تو مپ شانگهایی و کامندر مد ر انقدر بزرگ کردن که خیلی ها کف و خون قاطی کردن و ازش به عنوان بهترین و تیمی ترین bf یاد میکردن (قبل از اومدن بازی ) ولی بعد از این که اومد همه دیدن که خیلی چیزه خوبی نیست (حداقل در حده تبلیغات نبود )
این که خیلی از کمپانی ها سره هر بازی میان میگن این بهترینه خیلی چیزه عادی هست (و دیگه همه عادت کردن به جمله ی " میخواهیم به ریشه ها برگردیم " )
خلاصه هیچ ماست فروشی نمیگه ماست من ترشه ما نباید معیار خرید بازیمون تعریف سازنده از بازیش باشه
دیگه بد تر از تبلیغات سره moh wf نبود که چنان گندی خورد و اون ماجرا ها پیش اومد
نمیدونم چه انتظاری دارید که یه کمپانی بیاد بگه نسخه ی بعد بازیشون یه آشغال نخرید :d حرف باد هواست تقریبا همه ی کمپانی ها هم از این دروغ ها دارن
خیلی از کمپانی ها یه بازی نشون میدن سره لانچ یکی دیگه تحویل میدن ( از مایکرو و سونی بگیر تا ... ) نمیدونم چرا انقدر اسم ea بد در رفته

Golden Frieza

کاربر سایت
Dec 7, 2015
58
البته خودم هم امید خیلی کمی دارم که bf بعدی برگرده به زمان اوج (ولی حرفام ر بر این حساب زدم که با یه bf خوب روبه رو باشیم )
دوست عزیز اون قسمتی که Bold کردی دقیقا ویژگی های BF و رفیقش call of duty هست.
من وقتی ۶۰ دلار پول میدم انتظار دارم اگه بازی بخش سینگلش اشغاله حداقل مولتی پلیرش خوب و کامل باشه نه که دوباره ۵۰ دلار پول season pass بدم
نمونش هم همونطور که یکی از دوستان گفت star wars بود نه سینگل پلیر داشت و نه مولتی پلیرش کامل بود.

consl

کاربر سایت
May 28, 2015
68
فقط هر چی میخوان بسازند به قسمت سینگل بازی اهمیت زیادی بدند نه الکی همینطوری چیزی بسازند یا قسمت سینگل بازی رو حذف کنند یا به بهترین نحو بسازند شاید کسی نخواست قسمت مولتی رو بازی کنه

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
به جای این BF های مسخره بیان battlefield bad company 3 بسازن .:-b دقیقا هیچ کدوم از این BF های جدید حالی که BC2 داشت نداشتن از اون طرف HL که کلا BF نبود payday بود از اون طرف هم که SW هم قربانش برم کلا همون BC3 بسازن سنگینتر هستن .;)

خدا کنه جنگ جهانی باشه ! :-(

کیا من منظورت گرفتم اما بخوایم حساب کنیم همه جنگ های که در BF3-4 بوده جنگ جهانی بوده .:d

نمیدونم چرا اینها انقدر گیر دادن به جنگ های آینده و ... به قولی Super Soldier ها که تا یه حدی خوبه که جلو عقب بزنن زیاد یک دست نشه اما چند ساله همشون دارن فقط از همین دست بازی ها میسازن کجاست BC ها یا WW خدایش این بازی ها بیشتر به من حال دادن تا این جدیدی ها .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر