نسخه بتا برای عنوان Resident Evil: Operation Raccoon City عرضه نخواهد شد

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
78607.jpg

در چند روز گذشته شنیده بودین که نسخه بتی بازی Resident Evil: Operation Raccoon City در اوایل سال 2012 عرضه خواهد شد ولی کمپانی Capcom بهد از گذشت چند روز این خبر را منتفی اعلام کرد و باید منتظر خود بازی در تاریخMarch 23 در اروپا باشیم.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
اگر بتا برای بازی بیاد که کسی این بازی چرت رو نمیخره به نظرم فقط نسخه های اصلی اویل قشنگ بودند بقیه اشون چرت بود البته به جز code veronica

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
مگه این نسخه چیش بده؟! رزیدنتی که رو پی اس 1 عرضه شده رو نمیشه روی این کنسول ها ساخت که، این نسخه هم عالیه با گیم پلی هایی که من ازش دیدم به این بازی امید دارم.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
انقدر که بازی مسخرست نمیخوان ملت بدونن چی ساختن :lol:
^^ فک کنم اردیبهشت ماه بشه .

من چند هفته پیش بازی رو بازی کردم تو دبی مال بازی به نظرم خوبه یعنی حالش رو میده فقط RE نیست همین به نظر من . فقط اسم RE رو یدک میکشه همین اگه به عنوان یک نسخه جدید با اسم دیگه منتشرش میکردن واقعا طرفدار های خاص خودش رو پیدا میکرد .

یعنی خیلی از بازی ها رو بازی کردم اون جا نمایشگاه بود از ghost recon بگیر تا BF تا .... .

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
من نمیدونم مشکل کپکام کجاست اون از تیزر رزیدنت اویل 6 که اول تایید شد باز بعد رد شد اینم از این که یکبار تایید میکننن یه بار باز میگن نه تایی نشده. اعصاب مارو هم بهم میریزن.

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
من نمیدونم مشکل کپکام کجاست اون از تیزر رزیدنت اویل 6 که اول تایید شد باز بعد رد شد اینم از این که یکبار تایید میکننن یه بار باز میگن نه تایی نشده. اعصاب مارو هم بهم میریزن.
این کپکام (خاک بر سر) کدوم کارش درسته که این یکی باشه؟!
هر چه زودتر این شاهکارشون رو عرضه کنند، یک دست بازی کنیم(به خاطر اسمش) بعد پرتش کنیم یه گوشه...!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر