نسخه‌ی موبایلی بازی Mafia III معرفی شد

VICTORLyNCH

کاربر سایت
Aug 18, 2016
565
#79.jpg
تاریخ انتشار بازی Mafia III نزدیک است، نسخه‌ای متفاوت از سری محبوب مافیا حدود دو هفته‌ی دیگر وارد بازار خواهد شد. اگرچه همزمان با عرضه‌ی Mafia III نسخه‌ی موبایلی آن با مکانیک‌های متفاوت از بازی اصلی نیز منتشر خواهد شد.

نسخه‌ی موبایلی این بازی با نام Mafia 3: Rivals شناخته می‌شود. وقایع این نسخه نیز در New Bordeaux و با حضور اکثر رویدادها و شخصیت‌های حاضر در نسخه‌ی اصلی جریان دارد. تفاوت اصلی این است که گیم‌پلی این نسخه شوتر جهان باز نخواهد بود و بازی در سبک RPG روایت می‌شود.

در توضیحات رسمی بازی آمده است:" زندگی پر از جرم و جنایت خود را در برابر گروه‌های رقیب در قالب نبردهای RPG آغاز کنید. به جذب و آموزش بیش از 40 رئیس باندهای مافیایی از دنیای Mafia III بپردازید و با آموزش و به کارگیری آن‌ها به نبرد با گروه‌های دشمن بپردازید. تیم خود را مجهز به جدیدترین و قدرتمندترین سلاح‌های موجود در New Bordeaux کنید. به دوستان خود در سراسر دنیا بپیوندید و با مبارزه با آن‌ها ثابت کنید قدرتمندترین باند مافیایی در New Bordeaux کیست."

هم‌اکنون شما می‌توانید با ثبت نام در وب‌سایت این بازی یک اسلحه و شخصیت ویژه را در زمان عرضه‌ی بازی دریافت کنید. بازی Mafia III در تاریخ 16 مهر ماه [7 اکتبر میلادی] برای پلتفرم‌های PC، Xbox One و PS4 عرضه خواهد شد و بازی Mafia 3: Rivals نیز در همان روز برای پلتفرم‌های Android و iOS عرضه خواهد شد.

منبع
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر