:: نرم افزار Games For Windows Live - سازگاری کامل با ویندوز 8 ::

tak3eda

کاربر سایت
Dec 14, 2012
91
0
سلام دوستان .

از این نرم افزار برای Save بازی استفاده میشه و شاید با این مشکل برخورد کرده باشید که نرم افزار Games For Windows Live با
ویندوز 8 مشکل داره و باید نسخه Online Setup رو نصب کنید تا درست بشه ، اگر ویندوز رو هم عوض کنید ، دوباره باید نرم افزار از نو دانلود کنید و همین جور مشکل پشت مشکل .....

در اینجا همون نرم افزار رو به صورت فایل Offline Setup گذاشتم تا به راحتی نصب کنید و از بازی لذت ببرید ......

** سازگاری کامل با ویندوز 8

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,208
935
نام
علی
مگه مایکروسافت پایان کار games for windows live رو اعلام نکرد؟!

tak3eda

کاربر سایت
Dec 14, 2012
91
0
مگه مایکروسافت پایان کار games for windows live رو اعلام نکرد؟!
اینو خبر ندارم ، ولی چیزی که هست نسخه های قبلی GFWL با ویندوز 8 سازگاری نداره و ارور میده .... ولی این نسخه مشکل نداره و خودم تستش کردم ..

فکر کنم مایکروسافت هم هنوز نسخه Offline Setup رو منتشر نکرده ، ولی شما اینجا میتونید دانلود کنید ... :d

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,351
655
نام
مهدی
دمت گرم شدیدا لازم داشتم ممنون
فقط بد جایی آپ کردی اذیت میکنه !! :d

پ ن : نه آقا حله !!! :d

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
324
152
سلام
میشه دوباره آپلود کنی
من تا حالا 3 -4 نسخه گرفتم ولی کار نمیکنه تو بازی های لایو :|
حتی دوبار آنلاین گرفتم یعنی اون فایل های کم حجم که از نت اپدیت میشه با هیچکدوم کار نکرد
ویندوزمم 8 64 بیت

hadipor

کاربر سایت
Jul 10, 2015
2
0
با سلام لینک رو میزنم میگه یافت نشد درستش کنین:)

2Mohammad

کاربر سایت
Feb 25, 2018
1
0
سلام دوستان .

از این نرم افزار برای Save بازی استفاده میشه و شاید با این مشکل برخورد کرده باشید که نرم افزار Games For Windows Live با
ویندوز 8 مشکل داره و باید نسخه Online Setup رو نصب کنید تا درست بشه ، اگر ویندوز رو هم عوض کنید ، دوباره باید نرم افزار از نو دانلود کنید و همین جور مشکل پشت مشکل .....

در اینجا همون نرم افزار رو به صورت فایل Offline Setup گذاشتم تا به راحتی نصب کنید و از بازی لذت ببرید ......

** سازگاری کامل با ویندوز 8

سلام این لینک دیگه کار نمیکنه میشه دوباره راه اندازی کنید؟؟

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟