نرم افزار های روز

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
دوستان توروخدا کمکم کنید من نمیدونم این چه فرمتیه ولی بالای 10 تا کانورتور با هر فرمتیxvid mkv و غیره دانلود کردم هیچ کدوم این فرمت رو نمیشناسن که تبدیلش کنم به mpegav
اسم این فایل و فرمت این هستش Dae.Jang.Geum-Episode.25-DVDrip.XviD-aznV خیلی برام مهمه ببینید میتونید کاری بکنید اشالا یه روز جبران کنم:((

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
دوستان توروخدا کمکم کنید من نمیدونم این چه فرمتیه ولی بالای 10 تا کانورتور با هر فرمتیxvid mkv و غیره دانلود کردم هیچ کدوم این فرمت رو نمیشناسن که تبدیلش کنم به mpegav
اسم این فایل و فرمت این هستش Dae.Jang.Geum-Episode.25-DVDrip.XviD-aznV خیلی برام مهمه ببینید میتونید کاری بکنید اشالا یه روز جبران کنم:((
ببین مشکلت حل میشه:
http://www.sysopt.com/forum/showthread.php?t=82580
;)

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
ممکن یه برنامه برایه حظف کامل صدای خواننده از رو آهنگ طوری که کیفیت بیت آهنگ کم نشه بگزارید؟؟

نسخه جدید نرم افزار DART Karaoke Stadio
برای حذف صدای خوانندگان و حتی جایگزینی صدای خود به جای خواننده:cheesygri:p

دانلود از اینجا

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
سلام...
من صفحه های قبل رو تا حدودی نگاه کردم ولی همچین چیزی ندیدم...
من دیروز میخواستم برنامه ای روی DVD رایت کنم و میخواستم که این کار با حداقل سرعت مثلا 2x انجام بشه ولی وقتی با نرو میخواستم رایت کنم نمیتونستم سرعت رو دستکاری کنم و به صورت پیش فرض روی 4x بود.
یه برنامه ی خیلی خوب برای رایت DVD میخواستم که بتونم سرعت رایت رو خودم تعیین کنم.

با تشکر....

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
سمیر جان:
اگه میتونی نسخه Basic نرم افزار K-lite رو که امین بالا لینک داده رو دانلود کن 3 مگ بیشتر نیست
بعد همه کدک هاتو پاک کن و اون رو بریز
اگه اینترنت پرسرعت داری نسخه Mega رو دانلود کن و تو تاپیک 0DAY یکی از برنامه های KMPlayer (بهتره اگه دان کنی) یا BSPlayer رو دانلود کن
اگه اینترنت پرسرعت نداری هم که هیچی ;) همون نسخه Basic رو بگیر
Total Video رو هم میتونی تو تاپیک 0DAY پیدا کنی
اون هم حجمش کمه
اون رو هم دانلود کنی میتونی فایلتو باهاش تبدیل کنی ;)

علی رضا جان:
تو تاپیک 0DAY بگردی چند تا (یکی که یادم میاد) حتما گذاشتم
الان وقت ندارم شرمنده وگرنه به همه دوستان لینک میدادم

هاشم جان:
برنامه ای که گذاشتی برای فایل های صوتی با قابلیت Karaoke هست نه هر فایلی
قبلا هم توضیح دادم تو این فایل ها صدای خواننده برای خودش یه کانال مجزا داره که با این برنامه اون کانال حذف میشه
حذف کردن صدای خواننده امکان نداره (با کیفیت بالا مثل ارجینال)
مثل ایه که بگی من چطوری میتونم یه شخصیت رو از فیلم پاک کنم :eek:

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
مهر پویا جونم و امین جونم خیلی زحمت کشیدید خواستم تشکر کنم اشالا همیشه خوش باشید
اون کدک مگا 29 مگابایتی رو دانلود میکنم اشالا که جواب بده
دستتون درد نکنه
مهرپویا جان خدایی خیلی کارت درسته که میتونی نرم افزار کرک کنی موفق باشی:love:

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
امین مرسی...نمیدونم مشکل از کجا بود(هنوزم نفهمیدم)...فکر کنم نروی روی سیستم من قدیمی بود یا اشکال از DVD بود ... ولی حالا 7 Premium رو گرفتم ولی کیجن توی سیدی کار نمیکنه ( البته نوشته 7 Demo )

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر