نرم افزار هاي اينترنتي

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

rolis63

کاربر سایت
Sep 25, 2005
51
Yahoo Messenger 7.0

چت

سلام و اميدوارم كه هر کجايه اين کره خاکي هستين سالم و سربلند باشيد در اين مکان نرم افزارهايه چت رو قرار ميديم اينم ياهو مسنجر كه در ايران خيلي کاربر داره فعلن يا علي.
http://us.dl1.yimg.com/download.yahoo.com/dl/msgr7/us/ymsgr7_437_us.exe

Last edited by a moderator:

rolis63

کاربر سایت
Sep 25, 2005
51
FlashGet (JetCar) v1.71 Final

مديريت دانلود

FlashGet (JetCar) v1.71 Final
سلام و اميدوارم كه هر کجايه اين کره خاکي هستين سالم و سربلند باشيد در اين بخش برنامه هايه مديريته دانلد رو قرار ميدهيم فعلن بهترين رو از نظره من بگيرين فعلن يا علي.
http://210.51.166.60/fgf171.exe
:Name
www.ttdown.com

Email:
ttdown@ttdown.com

Code:
fgf-roeumxeensplzmrmzxzwkbioylwmxbbozoocxvcb

Last edited by a moderator:

rolis63

کاربر سایت
Sep 25, 2005
51
سلام متال گير جان فکر نميکني همون جوري كه اول بود بهتر باشه اگه هر قسمت يه تاپيک داشته باشه به نزه من خيلي بهتره چون اگه شخصي بخواد مرورگر دان لد کنه سريع ميره تو قسمته مرورگرها و کارش راهتتر ميشه اگه برات امکان داره دوباره مثله اول بزا باشه پيشا پيش تشکر ميکنم فعلن يا علي

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
اول ممنون از اینکه این برنامه ها رو برای دانلود قرار دادید ... امیدوارم به همین شکل به کارتون ادامه بدید
اما اگه قرار باشه برای هر زمینه 1 تاپیک جدا زده بشه در عرض مدت کوتاهی کلی تاپیک مربوط به دانلود نرم افزار به سایت اضافه میشه که بدتر باعث سر در گمی میشه
شما لطف کن هر برنامه ای که میخوای برای دانلود بزاری قبل از ارسال کردن پست توی بخش "عنوان" اسم برنامه رو بنویس ... اینجوری اسم هر برنامه مشخص میشه ، همه برنامه ها توی 1 تاپیک هستن و کسی هم برای پیدا کردن 1 برنامه به مشکل بر نمیخوره
اسم تاپیک هم به نرم افزارهای کاربردی تغییر پیدا کرد ...
موفق باشی

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
نوشته شده توسط rolis63:
سلام متال گير جان فکر نميکني همون جوري كه اول بود بهتر باشه اگه هر قسمت يه تاپيک داشته باشه به نزه من خيلي بهتره چون اگه شخصي بخواد مرورگر دان لد کنه سريع ميره تو قسمته مرورگرها و کارش راهتتر ميشه اگه برات امکان داره دوباره مثله اول بزا باشه پيشا پيش تشکر ميکنم فعلن يا علي
سلام دوست عزيز
فكر ميكنم با اون روشي كه شما پيش گرفته بوديد تا چند روز ديگه تالار توي تاپيك هايي كه براي هر نرم افزار زده شده بود غرق ميشد ! اگه امكان داره در همين تاپيك فعاليت كنيد ... ممنون
ميتونيد در ابتداي هر پست اسم نرم افزار رو با رنگ ديگه اي بنويسيد تا براحتي قابل تشخيص باشه.

در ضمن بهزاد جان من اسم تاپيك رو گذاشته بودم نرم افزارهاي اينترنتي تا فقط برنامه هاي مرتبط با اينترنت در اينجا قرار بگيره ، فكر نميكنم درست باشه در تالاري كه اسمش نرم افزار هست يك تاپيك كلي بوجود بياد و همه توي همون پست بزنن ! نظر من اين بود كه مثلا بخش اينترنت جدا باشه ... بهر حال ;)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر