نرم افزار محبوب من

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
سلام
این تاپیک رو زدم تا هر کسی به هر نرم افزاری که علاقه داره اینجا معرفی کنه
اینجا بیشتر جنبه ی آشنا شدن با نرم افزار ها رو داره پس فکر نکنم WinRAR زیاد بدرد بخوره ;)
اسم نرم افزار مورد علاقتون رو بنویسید و بعد یه توضیح مختصری بدید

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
نرم افزار Mozilla Firefox
39.gif

توضیح بدم مهرپویا؟؟
توضح نمیخواد دیگه همه میدونن چیه:love:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
نرم افزار محبوب من Azureus هستش .

این برنامه برای استفاده از سرویس Torrent طراحی شده
که بهترین برنامه توی این زمینه هستش و پرطرفدار هم هستش البته نه توی ایران .!

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
سلام

تاپیک جالبیه

خوب
نرم افزار مورد علاقه ی من اسمش هستش : Reference Manager
الان من از ورژن 11 این برنامه استفاده می کنم

کارشم از روی اسمش پیداست
کلاسه بندی کننده ی منابع مثل کتابها و مقالات و ...

نمی دونم تجربه ی مقاله نویسی و کار با مقالات دارین یا نه ؟؟؟
یکی از سخت ترین کارهایی که در روند نوشتن یک مقاله انجام میشه، رفرنس دهی به Style ی هستش که لازم دارین (مثلاً اگه بخواین مقاله تون رو توی یه مجله چاپ کنین باید توی رفرنس نویسی از Style اون مجله پیروی کنین)، و در کل اگه این کار رفرنس نویسی بخواد بصورت دستی انجام بشه کاری ست بسیار طاقت فرسا و نفس گیر (چون صحیح بودنش خیلی مهمه)

بهر حال با این برنامه منابعی رو که مطاله می کنین در هنگام مطالعه، اطلاعاتش رو وارد این برنامه می کنین و بعداً زمانی که دارین می نویسین خیلی راحت با چند تا کلیک عمل سخت و طاقت فرسای رفرنس نویسی براتون در سه سوتم ثانیه انجام میشه ... خیلی هم راحت می تونه استایل ها رو بهم تبدیل کنه و مثلاً شما بتونین در چند ثانیه، مقاله ای که مثلاً برا مجله ی Nature Biotechnology نوشتین رو به استایل مجله ی Journal of Pharmaceutical Sciences تبدیل کنین ... (البته عمراً من بتونم روزی با این مجلات کار کنم ولی خوب برا مثال بد نیستن)

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
نرم افزاري كه من به معناي واقعيه كلمه باهاش زندگي ميكنم Media Player هست كه يعني ميتونم بگم باهاش بزرگ شدم.به خصوص اين ورژن 11 كه البومهاي موسيقيه شما رو عالي دسته بندي ميكنه و تماميه جزئيات رو هم نشون ميده...

البته Real One هم خوبه اما از نظر كيفيت صدا بسيار ضعيفه.
پ.ن:اخرش من نفهميدم قرار هست ورژن جديدي براي اين نرم افزار بياد يا نه جون تا اونجايي كه من ميدونم اخرين ورژنش (10.5) مدتها قبل ريليز شد

mona2004

کاربر سایت
Sep 25, 2005
158
اتفاقا من دقیقا بهترین برنامه عمرم همین Windows media player ه .........
توضیح که نمیخواد دیگه

ابلته با iTunes هم خیلی راحتم
این ویندوز مدیاپلیرم یه کپی برداری از روی آی تونز 7 بود ، ولی خوب من مدیا پلیرو بیشتر دوس دارم

راستی بد نیست اگه دوستان لینک برنامه هاشونم رو بزارن ..... بخصوص برنامه هایی مثه برنامه ای که احمد جان معرفی کرد
----------------
راستی خلیل جان میتونی لینک دی ال این برنامه آزروس رو توی تاپیک مربوطه قرار بدی ؟ من چند تا پیدا کردم ، ولی نمی دونم کدوم ورژنش خوبه !؟
مرسی

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
ابلته با iTunes هم خیلی راحتم
این ویندوز مدیاپلیرم یه کپی برداری از روی آی تونز 7 بود ، ولی خوب من مدیا پلیرو بیشتر دوس دارم
با اين نرم افزا زياد اشنا نيستم يه توضيحي راجع بهش ميدي.قابليت دسته بنديه البومها رو داره يه چيزي مثه LIBRARY در مديا پلير كه عكسش رو بالا گذاشتم.اگه الان رو سيستمت نصبه يه چند تا شات ازش بذار.لطفا!

نرم افزار Mozilla Firefox
توضیح بدم مهرپویا؟؟
توضح نمیخواد دیگه همه میدونن چی
امين اين شركت موزيلا چقد بت ماهيانه ميده؟هر چي ميدن من دو برابرش رو بت ميدم. كم تبليغ كن برا اين فاير فوكس:)
هر تاپيكي ميري امين ايستاده ميگه فايرفوكس بخر جايزه ببر

آخرین ویرایش:

mona2004

کاربر سایت
Sep 25, 2005
158
با اين نرم افزا زياد اشنا نيستم يه توضيحي راجع بهش ميدي.قابليت دسته بنديه البومها رو داره يه چيزي مثه LIBRARY در مديا پلير كه عكسش رو بالا گذاشتم.اگه الان رو سيستمت نصبه يه چند تا شات ازش بذار.لطفا!

این برنامه (که سرعتشم خیلی بالاتر از مدیا پلیره ) ماله کمپانی اپله و در واقع ماله برنامه ریزی iPod هست و دسته بندی اهنگها توی آی پاد
ولی واقعا امکاناتی که داره کامله ......
اینم چند شات (توجه کنید که این برنامه قبل مدیا پلیر 11 اومده ، حالا ببینید چقدر شبیهن !):

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
ممنون بچه ها
تاپیک داره خیلی خوب میشه
فقط برای معرفی اگه فقط آدرس سایت شرکت سازنده رو بدین (یا صفحه اطلاعات که چه بهتر) خیلی خوبه اینطوری تاپیک زیاد در مورد پرس و جو هدر نمیره ;)
من هم تا چند وقت دیگه یه سری نرم افزار خوب معرفی میکنم
بیشتر هدف من از ایجاد این تاپیک این بود که نرم افزار هایی که زیاد نام آشنا نیستن ولی خوب هستن به همدیگه معرفی کنیم

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
امين اين شركت موزيلا چقد بت ماهيانه ميده؟هر چي ميدن من دو برابرش رو بت ميدم. كم تبليغ كن برا اين فاير فوكس:)
هر تاپيكي ميري امين ايستاده ميگه فايرفوكس بخر جايزه ببر

سلام.
:)
من بار فایر بزرگ شدم:-" و اگه پول هم ندن من باز تبلیغ میکنم خداییش تهشه:d

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
من بار فایر بزرگ شدم
يعني دو سالته ديگه :)

نرم افزار جديدا محبوب شده ي من:

از دوست خوبم مونا جان هم ممونم به خاطر معرفيه iTunes . كسايي كه به دسته بنديه البومهاي موسيقي علاقه دارن و كلا مثه من زياد اهنگ گوش ميدن حتما iTunes رو دان كنن لينكشم بالا هست

jadogar

کاربر سایت
Sep 24, 2005
287
نام
سینا
نرم افزار محبوب من هم 3dsmax است.
فکر می کنم همه بشناسنش
دنیایه جالب و بی نظیری داره
وقتی آدم باهاش کار می کنه انگار دیگه توی این دنیا نیست و گذر زمان رو احساس نمی کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر