نحوه ي اجراي بازي هاي Wii از طريق USB Flash Drive يا HDD

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
هاردم رو نمیتونم دو قسمت کنم از چندتا برنامه پارتیشن استفاده کردم نشد.
شما الان تو هاردت بازی هستش؟
اگه نیست کلا با کامپیتور با فرمت FAT32 یا NTFS فرمتش کن. حالا با کامپیوتر قابل استفادس. الان میتونید با نرم افزار پارتیشن بندیش کنید.

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
سلام!!!!!!! دوستان من الان همه بازیام بدون مشکل با کپی نرم افزاری 4.2E انجام میشه! (با دیسک)
حالا میخوام از رو فلش هم اجرا کنم! میتونم درکنار این نوع کپی خوری بازی رو فلش هم اجرا کنم!؟
دوستان کسی نمیدونست !؟

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
یه مشکل دارم:از موقعی کع یه هارد خریدم و بازی ها رو از روش اجرا میکنم،به صورت راندوم بعضیهاشون از کار میافتن و باید پاکش کنم و دوباره نصبشون کنم.usbloader gx رو دارم و فکر کنم همه cios ها رو داشته باشم.

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
با چه نرم افزاری میریزید روی هارد؟
شاید هاردتون بده. چون کسایی فکر کنم فقط شما این مشکل رو داشته باشین.

rpg 8

کاربر سایت
Jun 29, 2008
98
یه مشکل دارم:از موقعی کع یه هارد خریدم و بازی ها رو از روش اجرا میکنم،به صورت راندوم بعضیهاشون از کار میافتن و باید پاکش کنم و دوباره نصبشون کنم.usbloader gx رو دارم و فکر کنم همه cios ها رو داشته باشم.
منم این مشکلو داشتم.
هاردو از اول فرمت کردم و بازیها رو ریختم خداروشکر حل شد

TFK

کاربر سایت
Dec 25, 2008
29
سلام دوستان.
1.چطوري ميشه هارد رو چند قسمت كرد ومثلا از يه قسمتيش فقط براي وي استفاده كرد؟
2.ميشه مثلا هاردت رو نصفشو NTFS و نصف ديگشو FAT32 كني؟(اينم از اون سوالاستا)
3.من چنل usb Loader GX رو دارم خواستم ببينم چطوري ميشه ارروه 002 رو از اين چنل حذف كرد؟
4.موشن پلاس بايد هميشه وصل باشه يا فقط موقع بازيهايي كه ساپورتش ميكنن؟
5.(سوال بي ربط و قابل حذف)ميشه يه چند تا از بازيهاي معروف سبك پازل وفكري تو مايه هاي سايلنت هيل رو معرفي كنيد؟(البته ميدونم سايلنت هيل خيلي هم پازل نيست وليكن........)
ممنون ممنون و ممنون از دوستاني كه وقت ميذارن وپاسخ ميدن.

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام دوستان.
1.چطوري ميشه هارد رو چند قسمت كرد ومثلا از يه قسمتيش فقط براي وي استفاده كرد؟
2.ميشه مثلا هاردت رو نصفشو NTFS و نصف ديگشو FAT32 كني؟(اينم از اون سوالاستا)
3.من چنل usb Loader GX رو دارم خواستم ببينم چطوري ميشه ارروه 002 رو از اين چنل حذف كرد؟
4.موشن پلاس بايد هميشه وصل باشه يا فقط موقع بازيهايي كه ساپورتش ميكنن؟
5.(سوال بي ربط و قابل حذف)ميشه يه چند تا از بازيهاي معروف سبك پازل وفكري تو مايه هاي سايلنت هيل رو معرفي كنيد؟(البته ميدونم سايلنت هيل خيلي هم پازل نيست وليكن........)
ممنون ممنون و ممنون از دوستاني كه وقت ميذارن وپاسخ ميدن.
سلام.
1- باید هارد رو دوتا پارتیشن کنید.برای اینکار میتونید روی My Computer کلیک راست رو بزنید و Manage رو بزنید.
برید به storage و پارتیشن جدید بسازید. البته باید پارتیش قبلی رو سایزش رو پایین بیارید. فقط یادتون باشه حرف درایو رو درست بزنید.
تو این تاپیک درباره ی فرمت های WBFS و FAT32 و NTFS توضیح دادم:
همه چیز در مورد ِ اجرای بازی های Wii

2- بله باید همون 2 تا پارتیشن رو بسازید و پارتیشن ها رو به فرمت های دلخواه تبدیل کنید.
3- توی تنظیماتش که گوشه هست برید و Fix 002 رو فعال کنید.(نسخه ی های قدیمیتر این قسمتشون باگ داره)
4- نه موقع بازی هایی که ساپورتش نمی کنند هم وصل باشه مشکلی پیش نمیاد.
5- اویل 1 و 0 :d بازم یادم بیاد میگم.

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
بیشتر سوالات جواب داده شد ...
درمورد بازی ها :
Tomb Raider ها هستند که 2 تا نسخه برای wii اومده ...
cursed mauntain از نظر ترس و دلحوره :d شبیه سایلنت هیل هست . the calling هم میتونه گزینه خوبی باشه

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
از طریق خود وی بازیها رو روی هارد اکسترنال نصب کردم و با برنامه loder usb بازیها رو میاره ولی وقتی رو بازی کلیک میکنم دستگاه قفل میکنه مشکل کجاست؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
از طریق خود وی بازیها رو روی هارد اکسترنال نصب کردم و با برنامه loder usb بازیها رو میاره ولی وقتی رو بازی کلیک میکنم دستگاه قفل میکنه مشکل کجاست؟
همون بازی رو با خود کامپیوتر بریز ببین بازم مشکل بر جاست یا نه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر