نحوه ي اجراي بازي هاي Wii از طريق USB Flash Drive يا HDD

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
ببين تو مرحله دوم شماره 6 باعث پاك شدن هارد ميشه.
یعنی راهی نیست که همزمان چندتا بازی داشته باشیم
دارم ماریو گالاکسی هم تست میکنم اخه از وقتی که کنسول خودمو یو سی کردم فقط و فقط با سافت چیپ اجرا شده

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
یعنی راهی نیست که همزمان چندتا بازی داشته باشیم
دارم ماریو گالاکسی هم تست میکنم اخه از وقتی که کنسول خودمو یو سی کردم فقط و فقط با سافت چیپ اجرا شده
گفتم كه اگه مي خواي پاك نشه مرحله 6 رو نرو من خودم دو تا بازي هم تست كردم.

kamran_dotnet

کاربر سایت
Jan 13, 2008
171
1-آقا هارد بايد حتما از اين اكسترنال ها باشه؟
2-شما هارد رو با اين مبدل usb ها متصل مي كنيد درسته؟
3-من مي خوام يه هارد دور بالا بخرم بزارم واسه اين كار به نظرتون بهتر نيست تا اين هارد هاي اكسترنال؟

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
اگه نرم نمی شه خودم 3 بار امتحان کردم حالا دو باره امتحان میکنم
ماریو هنوز تموم نشده
بیبو بیبو
سوپر ماریو گالاکسی که تو wii j اجرا می شد و از وقتی که wii مو us کردم دیگه اجرا نشد
با این روشم اجرا نشد
اما وقتی با any region chenger دو باره wii مو رو حالت j قرار دادم اجرا شد

نتیجه:
این رو ش زیاد با روش disk channel و geko os فرق نداره
این بازی با سافت چیپ اجرا میشود

حالمان گرفته شد

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
1-آقا هارد بايد حتما از اين اكسترنال ها باشه؟
2-شما هارد رو با اين مبدل usb ها متصل مي كنيد درسته؟
3-من مي خوام يه هارد دور بالا بخرم بزارم واسه اين كار به نظرتون بهتر نيست تا اين هارد هاي اكسترنال؟
1-نه.فرقي نميكنه هر جور وسيله ي ذخيره ي اطلاعات ميشه.فقط بايد يه جوري با USB وصل بشه.
2-بله.
3-100%.البته اگه مثلا فلش مموري 16 گيگ با USB 2 Support باشه هم به صرفه تره و فرقي نمي كنه.

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
من نمیدونم شما با چی میارید ولی من با sub loader gx میارم .

من چند تا از مزایاش ر و میگم :
1 - پچ از بین بردن محدودیت contry
2 - پچ از بین بردان اروور 001 و 002
3 - اوردن بازی های مثل red steel و medal of hooneor و ssx blur و ... بازی دیگه که فقط با سافت چیپ میاد ( البته یه ذره کار مار داره که بعدا میگم !!! ) . البته شانسیه یعنی یه بار این بازی ها مشکل گرافیک دارند و یه بار ندارند . که بیشتر موقع ها ندارند .
4 - برای بازی کردن انقدر نباید از جات بلند شی بازی عوض کنی .
5 - لنز دسگاه سالم میمونه .
6 - بازی ها بدون تیک میاند .
7 - اگر دیویدی بازی رو تو دستگاه بزارید و دکمه + رو بزنید بازی رو با دستگاه اینیج میگیره ! البته سرعتش خیلی کمه .
8 - چند نوع بازی ها رو نشون میده . یه دونه عکس به عکس . یه دونه نوشته ای ( لیست ) . یه دونه هم مثل همون اولی ( عکس به عکسه )

معایب :
1 - من flash که میزدم هر دفعه میوورد . ولی وقتی با هارد رو میزنم هروقت که wii رو خاموش میکنم ، دیگه usb رو نمیشناسه و باید از برق یه بار در بیارم.
2 - مثل اینکه یه جورایی رو دستگاهم تاثیر گذاشته . این دساتان :
دو هفته پیش wii music رو از روی هاردم رایت کردم و گذاشتم تو دستگاه ببینم بازی رایتی از روی هارد رو میاره یا نه . بازی رو اورد . تا دیروز ...
دیشب 4 تا بازی از روی هاردم رایت کردم گذاشتم تو دستگاه . ID بازی رو میشناخت ولی مینوشت : the disc cannot be read:eek: . بعد یه دفعه یاد اون wii music افتادم . همون دی وی دی رو که دو هفته پیش اومد رو که گذاشتم ، دیدم اون هم ارور قبلی ها رو میده . جالب اینجاست وقتی با خود usb loader gx ایمیج گرفتم ( شمار 7 مزایا ) بازی بدون هیچ مشکلی ایمیج گرفته شد و با هارد رفت تو بازی :eek::eek::eek: ....

بچه ها اگه بتونید usb loader gx رو بگیرید خیلی بهتره . این نرم افزار هر روز دارخ آپدیت میشه و آپدیتش تو سایتش هست و می تونید هر روز دانلود کنید .
اگه همه هارد بگیرند میتونیم با معامله ciso به جای iso تعداد بیشتری بازی رو تو یه دی وی دی با هم معامله کنیم ...

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
خوب شد من الان 2تا بازی تو هاردم دارم

علی با این امتحان هایی که من کردم پس این روش تنها برتریش از رو هارد اجرا شدن دیگه ؟اره؟ یا برتری دیگه ای هم داره؟
هنوزم بهترین روش اجرا بازی های کپی بعد از چیپ های جدید همین روش geko , softchip هست

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
ای بابا داشتم re بازی میکردم چند دقیقه با دکمه home بازی رو نگه داشتم بعدش که دوباره از اون حالت در اوردم هنگ کرد و مجبور شدم دکمه پاور رو 10 ثانیه نگه دارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر