نحوه تجارت در بازی warframe

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
خدمت دوستان بازی سنتر همینطور که دوستانی که بازی وارفریم و انجام دادن مستحضر هستند واحد پول در این بازی پلاتینیوم هستش و در حالت عادی شما باید اون رو با کردیت یا گیفت کارت از فروشگاه پلی استور بخرید ولی داخل خود بازی روشی هست که شما میتونید با فروش اقلام و آیتمهایی که نیاز ندارید به دیگر بازیکنها پلاتینیوم بدست بیارین ولی متاسفانه در هیچ منبع فارسی زبان روش این کار توضیح داده نشده وسایتهای خارجی هم بصورت خیلی کلی یا ناقص توضیح دادن بعضی از دوستان انجمن هستند که با آزمون و خطا این کار رو یاد گرفتن ولی فقط با دیگر دوستان تبادل نظر کردن و آموزشی در این باره وجود نداره من خودم شخصا عقده ای شدم تو این قضیه هر راهی روبیگین رفتم ولی دریغ از یک پلاتین!!!!
از دوستانی که وارد هستند خواهش میکنم یه توضیح مختصر بدن مثل اینکه شما باید اول باید وارد صفحه trading بشین یعنی عکس زیر:
UMBTq3AShzJ3myZSbBzjfc-970-80.jpg
بعد یا از طریق صفحه چت (تصویر زیر) یا از طریق mooro bazar یه یک بخشی در کنار مریخ هست :
PebfKXMg9zsrkqNzFgXxgc-650-80.jpg

آیتم هاتون رو بفروش برسونید : ( مورو بازار):
24y1o39.jpg
ولی وقتی من میرم داخل مورو بازار هیچکس نیست!!!!
لطفا اگه کسی از دوستان هست که میدنه چجوری باید آیتمها رو در بازی وارفریم بفروشیم یه توضیح مختصر بده ممنون

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
چجوری میشه در آپدیت جدید وارد صفحه تردینگ شد؟ بعد داخل نقشه کلی بخش lojoo سمت چپ پاییین منظومه ها 4 یا 5 فضاهست که داخلش میریم هیچ دشمن یا هیچ بازیکنی نیست!!!!

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
خدمت دوستان بازی سنتر همینطور که دوستانی که بازی وارفریم و انجام دادن مستحضر هستند واحد پول در این بازی پلاتینیوم هستش و در حالت عادی شما باید اون رو با کردیت یا گیفت کارت از فروشگاه پلی استور بخرید ولی داخل خود بازی روشی هست که شما میتونید با فروش اقلام و آیتمهایی که نیاز ندارید به دیگر بازیکنها پلاتینیوم بدست بیارین ولی متاسفانه در هیچ منبع فارسی زبان روش این کار توضیح داده نشده وسایتهای خارجی هم بصورت خیلی کلی یا ناقص توضیح دادن بعضی از دوستان انجمن هستند که با آزمون و خطا این کار رو یاد گرفتن ولی فقط با دیگر دوستان تبادل نظر کردن و آموزشی در این باره وجود نداره من خودم شخصا عقده ای شدم تو این قضیه هر راهی روبیگین رفتم ولی دریغ از یک پلاتین!!!!
از دوستانی که وارد هستند خواهش میکنم یه توضیح مختصر بدن مثل اینکه شما باید اول باید وارد صفحه trading بشین یعنی عکس زیر:
View attachment 98565
بعد یا از طریق صفحه چت (تصویر زیر) یا از طریق mooro bazar یه یک بخشی در کنار مریخ هست :
View attachment 98566

آیتم هاتون رو بفروش برسونید : ( مورو بازار):
View attachment 98567
ولی وقتی من میرم داخل مورو بازار هیچکس نیست!!!!
لطفا اگه کسی از دوستان هست که میدنه چجوری باید آیتمها رو در بازی وارفریم بفروشیم یه توضیح مختصر بده ممنون
بعد خرابی نت 13 آبان جلو پورت ها رو بستن شما زحمت بکش با چیزشکن که سرویس ptpp داره کانکت شو هم میتونی بقیه پلیرها رو ببینی هم ترید کنی هم با دیگران بازی کنی البته من تو pc بازی میکنم اما این مشکل از نت برای همه است
ایرانه دیگه هر روز یه فیلم و ادا در میاران

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
بعد خرابی نت 13 آبان جلو پورت ها رو بستن شما زحمت بکش با چیزشکن که سرویس ptpp داره کانکت شو هم میتونی بقیه پلیرها رو ببینی هم ترید کنی هم با دیگران بازی کنی البته من تو pc بازی میکنم اما این مشکل از نت برای همه است
ایرانه دیگه هر روز یه فیلم و ادا در میاران
من رو کنسول هستم میشه پروکسی تنظیم کرد؟ البته بصورت اتفاقی تو بعضی مراحل بازیکن با من هست ولی زمانی که برای pvp و pve میخوام هیچکسی رو پیدا نمیکنه

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
آقا اون سگه که اسمش کوبروو هست و من بعد دوروز با بدبختی زنده اش کردم اول کوچیک بود یه چزیی رو زدم بزرگ شد ولی توهیچ ماموریتی باهام نمیومد رفتم یه سری کار رو که توش DNA داشت زدن یه دفعه دیدم سگه از بین رفت نمیدونم دلیلش چی بود دوستان اگه کسی اطلاع داره کمک کنه ممنون

KING MAYHEM

کاربر سایت
Jan 21, 2019
4
سلام ، دوستان راهی پیدا نشد برای این داستان ؟ منظورم کاربرای PS4 هست . بنده داخل کنسول پراکسی تنظیم کردم اما خب انگار وارفریم اجازه نمیده با پراکسی داخل بازی بشی . برای مثال شما نمیتونی با فیلتر.شکن وارد سایت warframe.com بشی . از این رو گزینه پراکسی هم منتفی میشه . دوستان عزیز اگه کسی راهی پیدا کرده برای این داستان ممنون میشم با بقیه به اشتراک بزاره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر