نحوه اجرای همه بازی های Wii ( بازی های مشکل دار )

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,507
از هردوتون ممنون و شرمنده که اینقدر اذیتتون کردم:cheesygri
بالاخره موفق شدم و تونستم بازی cod mw رو اجرا کنم ولی بازی wii sport resort رو وقتی میزنم دستگاه ریست میشه.این برادرم هم رفته موشن پلاس خریده داره کچلم میکنه که این بازی رو براش بیارم.اگه اینم یه راهنمایی کنید ممنون میشم.
بعد این cod mw راهی داره بتونیم آنلاین هم بازی کنیم؟

ELISAN

کاربر سایت
Apr 9, 2008
396
نام
مهدی فنائی
آقا این طریقه patch سوپر ماریو جدیده، فکر کنم خیلی کلیه!
بعد هم 2 تا از لینکاتون کار نمیکردن. من با بدبختی از سایتای دیگه گیرشون آوردم.
بعد یه جا نوشته بودید ios بازی. در حالیکه فکر کنم منظورتون همون image بازی باشه. نه؟!
اگر اینجور باشه. در اون مراحل آخر، وقتی میخواد dol رو replace کنه. چون میخواد از روی image این کار رو بکنه... میگه نمیشه!

ممنون میشم یه راهنمای بهتری واسه این patch بنویسید. تشکر

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
بعد یه جا نوشته بودید ios بازی. در حالیکه فکر کنم منظورتون همون image بازی باشه. نه؟!
اگر اینجور باشه. در اون مراحل آخر، وقتی میخواد dol رو replace کنه. چون میخواد از روی image این کار رو بکنه... میگه نمیشه!

ممنون میشم یه راهنمای بهتری واسه این patch بنویسید. تشکر
برای پچ new mario از این تاپیک استفاده کن:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=26215
از هردوتون ممنون و شرمنده که اینقدر اذیتتون کردم:cheesygri
بالاخره موفق شدم و تونستم بازی cod mw رو اجرا کنم ولی بازی wii sport resort رو وقتی میزنم دستگاه ریست میشه.این برادرم هم رفته موشن پلاس خریده داره کچلم میکنه که این بازی رو براش بیارم.اگه اینم یه راهنمایی کنید ممنون میشم.
بعد این cod mw راهی داره بتونیم آنلاین هم بازی کنیم؟
برای wii sport باید با نئو گاما alternate.dol رو بزاری رو دیسک بعد اول player.dol رو انتخاب کنی و فیلم رو نگاه کنی بعد دوباره بازی رو بیاری و اجرا کنی.

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
لینک روش اجرای wii sport resort در صفحه اول هست که اینجا دوباره می گم . دو روش داره :
روشی که باید iso رو پچ کنید و یک dvd دیگه رایت کنید :

نوشته شده توسط dani8gb . برای دریافت لینک ها به لینک زیر بروید :
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=25379
موارد دانلودی:
wii scruber یا terucha که 2 تاش با فایل های مورد نیازش تو wii tools هست+GWP

1-خوب iso بازی رو با یکی از این 2 برنامه باز کرده
2-از پارتیشن دوم وارد قسمت SYS و سپس وارد MPLS-MOVIE شوید
3-حالا فایل PLAYER.DOL رو در یک جا در PC خود EXTRACT کرده
4- همینطور فایل MAIN.DOL رو از پارتیشن دوم EXTRACT کرده( اگه از TERUCHA استفاده میکنید این فایل در پارتیشن دوم قسمتSYSFILES قرار دارد)
5-حالا با GWP هر 2 فایل MAIN.DOL و PLAYER.DOL رو باز کرده و ارور های 001و002 رو پاک کنید(اینجوری که اگه تو قسمت ERROR 001 FIX یا ERROR 002 FIX کلید سرچ رو بزنید و سپس کلیدREMOVE 001یا REMOVE 002 رو بزنید ) ودر اخر هم سیو را زده تا کار های انجام شده ذخیره شود
6- دوباره به wii scruber یا terucha رفته و 2 فایل MAIN.DOL ,PLAYER.DOL رو در جای مربوطشون REPLACE کنید(یعنی روش کلیک راست کرده و REPALCE ؤو زده و فایل مربوطه رو انتخاب کنید) و اگر از TERUCHA استفاده میکنید حتما در اخر کار روی پارتیشن دوم کلیک کلیک راست کرده و TERUCHA SING IT رو بزنید
حالا برنامه رو ببندید و ISO بازی رو با سرعت 4x یا 2.4x رایت کنید

روشی که نیازی به رایت دوباره dvd نیست :

بازی رو با neogamma اجرا کنید . alternate dol رو فعال کنید و player.dol را انتخاب کنید . بعد از اینکه فیلم رو نگاه کردید و save ساخته شد ( wii ریست شد ) alternate dol رو غیر فعال کنید ...

اجرا توسط usb loader gx :
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=24527

یعنی چی خیلی کلیه ؟ اگه نامفهومه بگید دوباره بنویسم ...
در اولین فرصت لینک ها جایگزین می شند . روی اکانت راپیدشیر خودم آپلود می کنم تا دیگه پاک نشه ...
آره منظورمون ! همون iso بوده ...

کل جریان به این صورته dol رو اکسپورت می کنید . پچ می کنید . replace می کنید . رایت می کنید و بعد بازی رو اجرا کنید . دیگه نیازی به alternate dol نیست ...

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
سلام به خدا داره اعصابم خورد میشه با بد بختی مموری gamecube گیر آوردم 18 هزار پول دسته gamecube دادم تا بازی metalgearsolid رو بتونم بازی کنم بازی بدون اشکال run میشه خیلی عالی ولی وقتی میخوام جای قائم بشم یا حالت first person shoot کنم که شلیک کنم تصویر شروع میکنه به پریدن :mad::mad::mad::mad: عجب ایرادای مسخره پیدا میکنم من:mad::mad: این بازی MGS تا الان 45 هزار تومان برام آب خورده که فکر کنم این قیمت از بازی اورجینالش خییییلی گرون تره:mad: کسی میتونه کمک کنه لطفا دارم دیونه میشم نمیدونم چه مرگشه:(آخه اگه نخواد run بشه اصلا نمیشه نه اینکه تو بازی فقط بعضی جاها تو حالت مخفی شدن یا تیر اندازی خراب بشه تصویر شروع کنه به پریدن please help.!!!!:(

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
احتمال داره که ایراد از ntsc یا pal بودن بازی باشه . بازیت ntsc هستش یا pal ؟؟
والا نمی دونم از کجاش باس بخونم فقط حدس میزنم که همه چیش به uc میخوره چون همه چی تو بازی ENGILISH هست بعید میدونم pal باشه چون هنگ منو pal با uc فرق داره.بازم زیاد مطمئن نیستم.فقط بد جور اعصابم خورده یکی دو بار خواستم wii رو از رو سرم بکوبم زمین ولی........:mad:والا من metalgearsolid 4 رو 38 خریدم این بازی واسم45 هزار آب خورد:love::love:الانم که............:love:

آخرین ویرایش:

sina_nick

کاربر سایت
Jul 3, 2009
10
اجرا نشدن برخي از بازي ها

من امروز wii رو از طريق اينترنت به 4.2 آبگريد كردم . حالا بعضي از بازي هام اجرا نميشه.دستگام pal هست. و از طريق modchip هك شده .
كسي مي دونه بايد چي كار كنم تا اون بازي هام اجرا شه ?؟

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر