نا امیدی کرایتک به دلیل دریافت امتیازات نه چندان خوب Crysis3 از سوی Metacritc

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
k932_cevatyerli1.jpg

درود

در مصاحبه با آقای Cevat Yerli بنیانگذار شرکت Crytek او در مورد نا امیدی تیمش به دلیل امتیازات متوسطی که این بازی از Metacritc دریافت کرده است صحبت کرد . آقای Yerli و تیمش در کرایتک بر این باورند که Crysis 3 شاهکار و بهترین عنوان آنهاست اما امتیاازت 78% بازی واقعا این موضوع را نشان نمیدهد.کرایتک احساس میکند که کرایسیس 3 خیلی از کرایسیس1 و 2 بهتر است اما هر دو آن بازیها امتیازات بالاتری را در Metacritc به خود اختصاص داده اند.
آقای Yerli معتقد است امتیازات پایین Metacritc به دو دلیل است :

اول اینکه گیمر ها به نوعی از این بازی های در دست تولید زده شده اند. انتظارات گیمرها در خصوص رسیدن به چیزی که در نسل کنسولی مورد نظر آنها هست بسیار بالاست! و اگر این بازی گیمر ها را تحت تاثیر قرار نداده همین موضوع یکی از مهمترین دلایل امتیازات متوسط Metacritc است. و دلیل دیگر آن اینست که این بازی نتوانست مانند اولین شماره آن انتظارات را بر آورده کند و تاثیری که آن Crysis 1 بر روی گیمر ها گذاشت بسیار فراتر از کریسیس 2 و 3 بود! زمانی که کرایسیس 1 ریلیز شد آن بازی توانست با اولین نسل کنسول های Xbox360 و PS3 به مقابله بپردازد و راه های گریز بیشتری در برابر بازخورد های منتقدین و گیمر ها داشت. به عبارت دیگر Yerli احساس میکند که گیمر ها دید نوستالوژیکی یه این موضوع دارند که Crysis 1 چقدر عالی بود و همین مقایسه به بازنگری های Crysis 3 لطمه وارد کرده است.
او صحبت های خودش را با بیان این مطلب خاتمه داد که : با پیش رفتن به سمت نسل آینده ی کنسول ها باید امیدوار باشیم که این موضوع کمک کند تا به ذهن خلاق سازندگان نیروی تازه ای وارد شود . اتفاقا حدود یک هفته قبل یا بیشتر آقای Yerli اذعان داشت که چطور نسل جدید کنسولها قادر نخواهند بود تا به قدرتی که PC دارد نزدیک شود!

آخرین ویرایش:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
کرایسیس 1 رو به نظر من اصلا نمیشه با شماره 2 و 3 مقایسه کرد . چونکه اونا فقط روی نسخه PC بازی کار کردن و هیچ نگرانی نداشتن و تا جایی که میتونستن بازی رو به پیش بردن تا به اوج خودش رسید ولی با عرضه شدن بازی روی کنسول همه چیز خراب شد . بازی روی 3 پلتفرم خوب فروش کرده ولی میگن ناامید شدن . یا خدا یا خرما .

ROGamer

کاربر سایت
Dec 7, 2012
86
کرایسیس 3 که یه چیزی بی رقیب تو گرافیک ...

ولی من همیشه میگم اینو کنسول ها در حدد عظمت این بازی نبودن و نیستن فقط گند زدن به انجین....

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
سلطان گرافیک
گور بابای گرافیک ! کافیه یا بیشتر توضیح بدم ؟ :D گرافیک وقتی دلچسبه که در کنار چیزای دیگه باشه .

آخرین ویرایش:

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
انصافا نسخه کنسولی (روی PS3 بازی کردم) ایکس باکس رو ندیدم واقعا گرافیک عالی بود کیفیت تکسچرها چیزی از نسخه pc کم نداره ولی خوب کاملا معلومه که نسخه pc بهتره کاملا طبیعی هم هست pc قابلیت ارتقا داره من روی pc داداشم روی Ultra high بازی کردم چیزی که خیلی تفاوت داشت و چشممو گرفت motion Blur بازی بود و فریم روون تر.

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,242
نام
یونس
کرایسیس 3 از نظر گرافیک واقعا بی نظیره! من نسخه pc رو بازی می کنم واقعا بعضی از صحنه ها چیزی از فیلم واقعی کم نداره
اما همونطوری که اکثرا گفتن گرافیک با اینکه خیلی مهمه اما همه چیز نیست
اگر یه کارگردان هنری خوب و داستان پردازی بهتری داشت قطعا یکی از موفق ترین ها می شد
البته فکر کنم خود کرایتک هم الان دیگه متوجه شده باشه احتمالا کرایسیس 4 عمده تمرکزشون روی گرافیک نباشه به جنبه های دیگه هم بیشتر برسن

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
خوب بعد از چند روز منم بیکار شدم و کرایسیز3 رو روی سیستمم که نصبتا قوی هم هست نصب کردم نتیجه کار:
با 8 گیگ رم و fx8150:

بازی تا دلتون بخواد باگ داره روی pc.

روی 2 تا 560 که دارم در حالت sli و چه تکی بعضی ابجکتها بصورت توپ سفید و قهوه ایی هستن .{اخرین کرک نصبه}
افت فریم وحشتناک حتی تو محیطهای بسته یه دفعه تا 30 فریم پایین میاد چون اکثرا رو very high دارم 60 فریم بازی میکنم در رزلوشن 1360در 768.
در کل یک پورت افتضاح روی pc.
هوش مصنوعی معمولی نه خوب.

در کل من نا امید شدم از کرایتک و این بازی برعکس کرایسیز1 که امیدوارم کرد.

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
هر بازی انحصاری pcکه بعدش کنسولی شد وضعش همین شد.اگه روی همون PC ادامه میدادن و اینقدر حریص نبودن تا الان احتمالا استاندارد های گرافیکی رو تغییر داده بودن

Not Be Ok

کاربر سایت
Jan 7, 2013
218
خوب بعد از چند روز منم بیکار شدم و کرایسیز3 رو روی سیستمم که نصبتا قوی هم هست نصب کردم نتیجه کار:
با 8 گیگ رم و fx8150:

بازی تا دلتون بخواد باگ داره روی pc.

روی 2 تا 560 که دارم در حالت sli و چه تکی بعضی ابجکتها بصورت توپ سفید و قهوه ایی هستن .{اخرین کرک نصبه}
افت فریم وحشتناک حتی تو محیطهای بسته یه دفعه تا 30 فریم پایین میاد چون اکثرا رو very high دارم 60 فریم بازی میکنم در رزلوشن 1360در 768.
در کل یک پورت افتضاح روی pc.
هوش مصنوعی معمولی نه خوب.

در کل من نا امید شدم از کرایتک و این بازی برعکس کرایسیز1 که امیدوارم کرد.

خب بنده هیچ کدوم از مشکل های شما رو نداشتم !

این مشکلا ربطی به بازی نداره و ایراد از نسخه بازی که دارید یا کرک و یا سیستم شماس!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر