شایعه نام عنوان بعدی استودیو WB Montreal فاش شد .

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199

به تازگی شایعه جدیدی از عنوان بعدی استودیو WB شعبه Montreal منتشر شده که به سرعت در حال دست به دست شدن است. این شایعه برای اولین بار در سال گذشته، توسط کارکنان Geeks Worldwide و یک نویسنده کمیک که بر روی این پروژه کار میکرد به گوش رسید. هویت این نویسنده همچنان ناشناس باقی مانده ولی میتوان حدس زد که Scott Snyder، نویسنده کمیک Court of Owls، شخصی است که این شایعه را برای اولین بار مطرح کرد.

بعد از انتشار کلیپی کوتاه از جانب استودیو در سالگرد 80 سالگی بتمن که شامل 4 نماد از گروه خلافکاران بازی میشد، Scott Snyder طی انتشار توییتی با متن " ارزش صبر کردن را دارد ... #bewarethecourtofowls " به این شایعات دامن زد. هر چند، این توییت اندکی پس از انتشار توسط خود او حذف شد ولی طرفداران توانستند از آن تصویری تهیه کنند.

حال شایعه جدیدی توسط فاش کننده معروف از وبسایت theGWW.com به نام New_WabiSabi منتشر شده که نشان میدهد نام عنوان بعدی این فرانچایز، Arkham Legacy خواهد بود و بازیکنان قابلیت استفاده از " تمامی " شخصیت های Batfamily را خواهند داشت.

از طرفی با توجه به اشارات استودیو و شخص Scott Snyder ، میتوان انتظار داشت که دیوان جغد ها (Court of Owls) نقش اساسی را در روند بازی ایفا کنند.

Batman Arkham Legacy، قرار بود تا نام عنوان لغو شده این استودیو با محوریت شخصیت Damian Wayne قرار بگیرد. دامنه رسمی مربوط به این عنوان در سال 2016 به صورت محرمانه توسط WB Games به ثبت رسید و در سال 2019 برای بار دوم به روز شد. با مراجعه به لینک این وبسایت، کاربر به لینک batmanreturntoarkham.com (وبسایت مربوط به دو عنوان ریمستر شده) منتقل خواهد شد که مدتی پیش از کار افتاد.

هر چند مانند همیشه باید احتمال کذب بودن این شایعات را در نظر گرفت، اما با توجه به تغییرات اخیر در وبسایت استودیو، ارسال ایمیل های تست پروژه به کاربران و همین طور فراوان شدن حجم شایعات، میتوان انتظار داشت که تا قبل از سال میلادی جدید اخبار رسمی از جانب استودیو منتشر شود.

منبع : لینک

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
یعنی این همه صبر و تحمل برای Suicide Squad؟! :|:|:|
در کیفیت کار Rocksteady شکی نیست و این بار هم بهشون امید دارم، ولی واقعاً SS برای من نچسب‌ترین چیز ممکن هست و انقدر بدم میاد که هنوز حتی اون فیلمش رو هم ندیدم! :|
با توجه به حال و هوای SS، احتمالاً بازی تمرکز زیادی هم روی co-op و این جور چیزا داشته باشه و بعید نیست یه مشت جنگولک بازی هم بذارن که ملت باید پول بدن تا استفاده کنن.
دقیقا منم به همین فکر می کنم :( امیدوارم اشتباه کنم البته.

تازه دامنه دیگه ای که ثبت شده هم Gotham Knights ــه، چرا Knights؟ مشکوک میزنه در کل امیدوارم کلا بحث کواپ و مولتی پلیر در میون نباشه و اگر هست یه بخش کاملا فرعی باشه نه بیس این دو بازی.

• Like
Reactions: Dinosaur

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
جفت بازیا برا نسل بعدی دارن ساخته میشن !!! منتظر ببینم بعد این همه سال راکستدی چه بنچمارک گرافیکی بیرون میده ارخام نایت بازی پنج ساله هنوز که هنوز گرافیک خوفی داره
واقعاً کاری که اینا با Arkham Knight کردن حیرت‌انگیز بود! بازی برای پنج سال قبل هست، ولی هنوز آدم کف می‌کنه از جزئیات و گرافیکش. همین چند وقت پیش دوباره بعد از مدت‌ها رفتم سراغش و مغزم منهدم شد که چطوری این رو جوری ساختن که با بازی‌های ۲۰۲۰ قابل رقابته. تازه موتور گرافیکیش هم Unreal Engine 3 هست! البته انقدر دستکاریش کردن و تغییر و تحولش دادن که برای خودش یه Unreal Engine 4ـی شده! :D
این مدل Catwoman داخل گیم‌پلی هست، برای بازی مولتی‌پلتفرمی که سال ۲۰۱۵ اومده (تازه عکس‌ها به خاطر jpeg بودن کیفیت بالایی ندارن و توی خود بازی خیلی شفاف‌تره):

گذشته از بحث گرافیک، قبلاً یه ۲۰۰ باری گفتم و بازم میگم که به نظرم بازی خیلی مظلوم واقع شد. به شخصه از تک تک بخش‌هاش لذت بردم و از مبارزات عالی و اتمسفرش خفنش تا اتفاقات مختلفی که می‌افتاد و حتی بت‌موبیلش که خیلی منتقد داشت، همه برام فوق‌العاده بودن.

دقیقا منم به همین فکر می کنم :( امیدوارم اشتباه کنم البته.

تازه دامنه دیگه ای که ثبت شده هم Gotham Knights ــه، چرا Knights؟ مشکوک میزنه در کل امیدوارم کلا بحث کواپ و مولتی پلیر در میون نباشه و اگر هست یه بخش کاملا فرعی باشه نه بیس این دو بازی.
اون Gotham Knights گویا اسم گروهی از جوانان مبارز هست که زیر نظر بتمن و بت‌وومن فعالیت می‌کنن. :D

gnim_vada.jpg

البته اسم یه سری کمیک دهه ۲۰۰۰ هم بوده و شاید به اونا مربوط بشه. کلاً هم پتانسیلش رو داره که یه بتمن تک‌نفره خفن باشه، هم از اون بازی‌های co-opمحوری که هی باید پول بریزی توی حلقوم ناشر برای خرید چیزهای مختلف.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,781
نام
نریمان
ظاهراً دشمن اصلی تو بازی SS جاستیس لیگ هست. همچنین مثل اینکه بازی قراره استارت یه یونیورس مشترک رو بزنه، یعنی مثلا بتمنی که توی SS و GK می بینیم دقیقا یک نفر هست.

WB مانتریال که تو ۷ سال گذشته فقط یه بازی متوسط داده و معلوم نیست بازی جدیدش چطور از آب در میاد، اما برای بازی راکستدی خیلی هایپم و به نظرم چیز خفنی از توش درمیارن. :D

کسایی که دوست دارن یه کم خودشون رو برای بازی آماده کنن کمیک JL Vs. SS رو بخونن. مال ۳-۴ سال پیشه و کلا ۶ شماره هست. :D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
ظاهراً دشمن اصلی تو بازی SS جاستیس لیگ هست. همچنین مثل اینکه بازی قراره استارت یه یونیورس مشترک رو بزنه، یعنی مثلا بتمنی که توی SS و GK می بینیم دقیقا یک نفر هست.

WB مانتریال که تو ۷ سال گذشته فقط یه بازی متوسط داده و معلوم نیست بازی جدیدش چطور از آب در میاد، اما برای بازی راکستدی خیلی هایپم و به نظرم چیز خفنی از توش درمیارن. :D

کسایی که دوست دارن یه کم خودشون رو برای بازی آماده کنن کمیک JL Vs. SS رو بخونن. مال ۳-۴ سال پیشه و کلا ۶ شماره هست. :D

خوشم میاد راک استدی دست روی یک ایده جاه طلبانه دیگه گذاشته

پ ن: من هیچ وقت ارکام اریجینز رو بازی نکردم! خیلی ازش بد میگفتند ولی مثل اینکه با گذشت زمان اونقدر هم بد نبوده و به دل طرفدارهای سری نشسته

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
خب اقلا شایعات داره به سمت خوبی میره :D

فکر کنم این تاپیک از تاپیک خود بازی جلوتر بره :D

برای MGSV خاطرم هست تاپیک اخبار و اطلاعات بازی رو تبدیل به بازی اصلی کردند

یکی دوتا مورد هم اینطوری بود! فکرکنم بازم ممکن باشه :D

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
یعنی این همه صبر و تحمل برای Suicide Squad؟! :|:|:|
در کیفیت کار Rocksteady شکی نیست و این بار هم بهشون امید دارم، ولی واقعاً SS برای من نچسب‌ترین چیز ممکن هست و انقدر بدم میاد که هنوز حتی اون فیلمش رو هم ندیدم! :|
با توجه به حال و هوای SS، احتمالاً بازی تمرکز زیادی هم روی co-op و این جور چیزا داشته باشه و بعید نیست یه مشت جنگولک بازی هم بذارن که ملت باید پول بدن تا استفاده کنن.

یادت نره راک استدی همون استودیویی هست که 2009 آرکهام اسایلوم رو داد تحویل ملت که بعد 10 سال هم هنوز المان هاش دارن استفاده میشن :D این پست رو داخل پروفایلم بوکمارک میکنم، زمانی که تریلر اومد ریپلای بزنم نظرت رو بپرسم :D

اون بحث یونیورس مشترک که حدس زده بودم، احتمال بسیار زیاد درست از آب دربیاد با توجه به روندی که WB برای معرفی گیم ـش در پیش گرفته. حالا میخوام یه حدس دیگه هم بزنم که جای دیگه ای احتمالا نخواهید دید فعلا :D

من از تمام لیک های 5 سال اخیر مربوط به WBM و راک استدی یه آرشیو کامل درست کردم با جزییات (حتی اون لیک های چرت و پرت مثل لاک پشت های نینجا) و خب یه چیز جالب متوجه شدم :D
WBM اول رفته بود سراغ سوپرمن که همون 2015 کنسل شد. سال بعدش لیک اومد که گیم این استودیو قراره SS باشه که درست چند وقت بعدش گفتن این گیم هم کنسل شده :D (حالا داشته باشین این رو اینجا)
2017 از WBM خبر رسید که دارن روی دو تا گیم کار میکنن که یکیش اون گیم با محوریت Damian Wayne بود و گیم دوم هم مشخص نبود چیه.
2018 خبر اومد که گیم Damian Wayne کلا کنسل شده و یه بتمن جدید دارن ریبوت میزنن.
حالا امسال چند تا تصویر لیک شد از گیم های SS و سوپرمن که گفتن کنسل شده و هر دو توسط WBM در حال ساخت بودن. (گفتن کنسل شده، ولی هیچ قطعیتی وجود نداره)

حالا حدس من چیه، دو حالت بیشتر وجود نداره:
1- SS ـی که توسط WBM داشت ساخته میشد، سال 2016 به راک استدی واگذار شد که تا الان داره روش کار میشه. از طرفی 100% تایید شده که WBM داره روی دو تا گیم کمیک بوکی کار میکنه، پس احتمال بسیار زیاد گیم دومشون سوپرمنه.
2- یا این که SS به طور همزمان توسط راک استدی و WBM داره ساخته میشه! :D (نظیر اونجرز) از طرفی WBM نشون داد میتونه به راحتی کنار راک استدی کار کنه. نمونش همکاری این دو تا سر آرکهام نایت بود که به اوج خودش رسید و WBM از همه جا بی خبر یه دفعه اومد DLC های بتگرل و ردهود و هارلی کویین رو ساخت.

این رو هم در نظر بگیرید که تعداد کارمندهای WBM حدود 5 برابر راک استدی هست :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
بعد این شایعه های اخیر داشتم فکر میکردم خیلی جالب میشد که راک استدی Justice league بسازه، از اونطرف استودیو مونترال Suicide Squad تو همون دنیا.
خیلی حرکت جالبی میشه، 2 تا استودیو هرکدوم 3نسخه از این 2طرف میتونن بسازن با کلی شخصیت متفاوت.

اما خب یجورائی نشدنیه، خیلی پروژه بزرگی میشه.
با این وضع سرعت ساخت بازی تو 2تا استودیو همچین آرزویی در حد همون "آرزو" بمونه کافیه.

• Like
Reactions: mobile1199

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
از اونجایی که تاپیک نداره و کلا بحث بازی های بعدی WB مطرحه، یه سری اطلاعات از هری پاتر کذایی هم اومده:

1. بازی توسط Avalanche Software در دست ساخت هست
  2. برای سال بعد برنامه ریزی شده
  3. هاگوارتز و مناطق اطرافش قابل گردش هستن و OW هست در واقع.
  4. بعد از DC Fandome ازش رونمایی میشه.
  5. جی کی رولینگ دخالت بسیار کمی توی پروژه داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر