نارضایتی گیمرهای PC از Assassin's Creed 3

شاهزاده دَستان

کاربر سایت
Sep 18, 2011
538
چند روزی از انتشار قسمت جدید بازی Assassin's Creed بیشتر نمیگذرد که فن های این بازی را روی رایانه شخصی دچار مشکلات بزرگی کرده است که مهمترین آنها افت فریم در شهر Boston است. حال همان گیمرهایی که با این مشکلات رو به رو هستند بهترین راه برای رفع مشکلات خودشان را اعتراض کردن به یوبی سافت در فروم این شرکت یافته اند. در پی این اعتراض ها شرکت یوبی سافت در توییتر خود (من خودم توی uplay دیدم) از انتشار یک آپدیت در ساعت 9:30 خبر داد:
Dear AC3 Players, We'll run a 1H maintenance at 9h30GMT+1 / 00h30PST. It will fix some issues with ladders. Thank you
حال در توییت جدید از صفحه رسمی AC در توییتر یوبی سافت از انتشار یک Patch برای این بازی خبر داد... هم اکنون میتوانید با رفتن به این صفحه اطلاعاتی را از این Patch دریافت کنید. یوبی سافت در این صفحه از فروم خود گفته است که با یک بار اتصال به اینترنت هنگام اجرای بازی پیغام آپدیت خودکار را دوباره خواهید دید و میتوانید این Patch یا همان آپدیت را دانلود کنید.​

آخرین ویرایش:

شاهزاده دَستان

کاربر سایت
Sep 18, 2011
538
الکی پای EA رو وسط نکش، سگش شرف داره به خیلیا ...
دفاع الکی چرا میکنی عزیزم ، کاری به EA نداریم که (گفتم بخاطر اینکه میخواستم بدونید تنها Ubi مشکل نداره) تاپیک در مورد مشکل فرقه اساسین از شرکت یوبی هستش کاری به شرکت دیگه ای نداریم.
میشه یه لینک فروم های خارجی رو بدید که گفته باشند افت فریم داره؟
فروم برام باز نمیشه Server Error میاد وقتی بازش میکنم، توی وبسایت بازی برید وقتی روی فروم کلیک کنید بخش مخصوص اساسین توی یوبی سافت باز میشه بعد میتونید ببینید نمونه هاشو... در ضمن توی فیس بوک و توییتر هم نوشته های کاربراشون هست.
ولی یوبی تو این چند ساله همه بازی هاش رو با بدترین شکل ممکن پورت کرده با انواع اقسام باگ از ACII بگیر تا The Cartel - Conviction - Future Soldier - I Am Ailve تا آخرین شاهکارش ACIII تمامی اینا با این که گرافیک آنچنانی نداشتن افت فریم داشتن حتی با بهترین PC ها.
گوست ریکونش که بعده کنسول اومدیم رو PC بریم فریمش فاجعه بود.
برعکس من مشکلی روی این بازی نداشتم! همشون برام خیلی روون اجرا میشدن!
شما هم هر وقت این بازی ها رو PC زدی کیفیت و پرفورمنس اونا رو دیدی اونوقت بیا اینجا بنیاد حمایت از Ubi راه بندار
گفتم که بنده با این بازی هایی که فرمودید هیچ مشکلی نداشتم، اگر یکم بیشتر به فکرتون فشار بیارید میبینید که بنده از هیچی یوبی دفاع نکردم! اون صحبت EA رو هم گفتم بخاطر اینکه بگم فقط یوبی نیست که این مشکلات رو داره (با اینکه توی این چند وقته اولین بازی هستش که من باهاش مشکل دارم) اما مثل اینکه شما بیشتر اسرار دارید از EA و عناوینش دفاع کنید که خارج از بحث این تاپیکی هستش...
تنها امید به AMD و درایور جدیدشه
که اونم فکر نمیکنم هیچ اقدامی بکنه ! خدا کنه ی حرکتی بکنه که این مشکل ها حل بشن

دوستان هر صحبتی خارج از بحث رفع مشکل گفته شده توی این تاپیک دارن توی صفحه پروفایلم میتونیم باهم صحبت کنیم لطفا این تاپیک رو با بحث های دیگه پر نکنید (تا فقط به مشکل افت فریم که خیلی از کاربرای خودمون توی بازی سنتر هم توی تاپیک مشکلات این بازی داشتن برسیم و ی پادزهر براش پیدا کنیم)

شاهزاده دَستان

کاربر سایت
Sep 18, 2011
538
اين اپديت يوبيسافت كي هك ميشه تا ما استفاده كنيم؟
حلا چونم من تازه واردم نبايد جوابمو بديد؟
با توجه به اینکه بعضی از دوستان مثل آقا محمد میگن که از طرف یوبی سافت دیگه هیچ آپدیتی برای رفع مشکل افت فریم منتشر نمیشه اما فکر نمیکنم اگر هم منتشر بشه احتیاجی به هک و کرک داشته باشه تا ما هم بتونیم استفاده کنیم دوست عزیز!

فعلا باید صبر کنیم شرکت های کارت گرافیک هامون یا شاید خود ubi دلش بسوزه ی آپدیت بده :d
چون من این Auto Patch جدید یوبی سافت رو هم که گذاشتم تموم شد و بعد هم نصبش کردم بازم مشکل افت فریم حل نشد (البته نباید هم حل میشد، فقط بعضی از باگ ها که قبلا دیده بودم مثل اینکه رفع شده)

Paul Walker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
5
عرض کردم خدممتون که! باید به اینترنت متصل بشید (خود یوبی توی اون صفحه نوشته) روی هر پلتفرمی، تا خودش آپدیت کنه...

ميدونم ولي اخه من نسخه اورجينال بازي رو ندارم كه.

بازي من كرك شده است. واسه بازي هاي كرك شده هم موقع اتصال به اينترنت اون اپديت نصب ميشه؟

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
گفتم که بنده با این بازی هایی که فرمودید هیچ مشکلی نداشتم، اگر یکم بیشتر به فکرتون فشار بیارید میبینید که بنده از هیچی یوبی دفاع نکردم! اون صحبت EA رو هم گفتم بخاطر اینکه بگم فقط یوبی نیست که این مشکلات رو داره (با اینکه توی این چند وقته اولین بازی هستش که من باهاش مشکل دارم) اما مثل اینکه شما بیشتر اسرار دارید از EA و عناوینش دفاع کنید که خارج از بحث این تاپیکی هستش...
شما احتمالا از اون هیرو های هستی که با همه فرق دارن تمام بازی های ذکر شده افت فریم یا کیفیت پایین دارن میخوای بهت ثابت بشه سایت های معتبر بنچمارک هست پس بیشتر از این ما رو خوشحال نکن.
در ضمن جناب شاهزاده هنوز نمیدونی به مخ یا مغز فشار میارن نه فکر! بقیه حرف هات هم بمونه برا خودت.

ميدونم ولي اخه من نسخه اورجينال بازي رو ندارم كه.

بازي من كرك شده است. واسه بازي هاي كرك شده هم موقع اتصال به اينترنت اون اپديت نصب ميشه؟

آره میشه لانچر بازی ران کن بذار پچ رو بگیره...

آخرین ویرایش:

mrm2020

کاربر سایت
Oct 5, 2011
45
یوبی یه زحمتی بکشه از PC بکشه بیرون خیلی خوبه تقریبا هرچی باری رو PC میده یه پورت افتضاح هست بعد جالبه با این کارا انتطار فروش رو PC هم داره
-------------------------------------
اگر قرار باشه این کار رو انجام بدن، باید EA هم کلا بیخیال PC بشه با اون وضع Medal Of Honor و BFش که همیشه خدا اینجوری مشکلا رو دارن! چرا صورت مسـله رو پاک میکنید!

حالا یه شهر بوستونه. دیگه چیزی نیست؟ اگه اینجوریه مشکلی نیست. ما رضایت داریم...
شما بازی را به جای 60 دلار دارید حدود 3 دلار میخرید . این همه فحش دادن به یوبی سافت و EA نداره که بعضیهاتون اینجوری میکنید. ببخشید روم به دیوار ولی اونها اصلا شما را به حساب نمی آرن که خط و نشون براشون میکشین. ((جالبه مسولان EA در اعتراض و تحریم BF3 توسط ایرانیها گفته بودند چه بهتر!!!!! )))
--------------------------
البته اون دوستانی که راجع به فریم ریت GR:Future Soldier صحبت میکنن راست میگن. من با اینکه خودم یه کارت High End دارم فریم جالبی ندارم. البته نسبت به سایر بازی ها وگرنه بازهم برای من روان اجرا میشه ولی بازهم به نظرم حق اعتراضی برامون نیست. چون هرچی پول بدی آش میخوری!!!

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
یوبی یه زحمتی بکشه از PC بکشه بیرون خیلی خوبه تقریبا هرچی باری رو PC میده یه پورت افتضاح هست بعد جالبه با این کارا انتطار فروش رو PC هم داره!:)

اگه بکشه بیرون کی می خواد براتون اسیسنس .فارکری بسازه

ninja2010

کاربر سایت
Oct 3, 2009
80
نام
امین
من به اینترنت وصل شدم ولی فقط آپدیت 1.01 رو دانلود کرد هنوزم افت فریم در شهر به همون افتضاحیه که بود هیچ فرقی نکرد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر