ناامید از سرعت!(نقدی کوتاه بر NFS The Run)

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
اما یه نکته هست شاید کمتر کسی بدونه در رابطه با این بازی اینکه
Nfs the run بیش از 300 KM مسیر داره
اولین nfs هست که تمام Map هاش بر اساس مناظر و مکان های واقعی ساخته شده
و The run گسترده ترین Nfs هست که تا به حال ساخته شده
آره، منم اینو خونده بودم...
واقعاً Location ها و مناظرش معرکه بود...
راستی گرافیک X-boxش ضعیف تر از PS3ش بود... مگه نه؟ من با X-box بازی کردم و یه جورایی گرافیکش ضد حال بود...

mobinoo

کاربر سایت
Aug 18, 2010
78
نام
مبین
ممنون ... خوب بود...
ولی یک سری نکات نمره دهیت اشتباه بود... وقتی به بخش گرافیک نمره ی 9 رو میدی ، یعنی یک سری اشکالات وجود داشته که ده نشده... خب ولی توی بخش گرافیک تو هیچ چیزی رو بهش اشاره نکردی! فقط نوشتی این بخشش عالیه... یا باید نمره 10 بگیره ، یا اگه 9 می گیره باید بگی چرا این نمره رو بهش دادی... چرا یک نمره از Perfect بودن کم کردیش....

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
چیش؟
متنوع تر ازین ندیده بودم! همه چی داشت Map هاش!
شهر...اتوبان...کویر و صحرا...روستا:D برف...بارونی...Las vegas :>:D کارخونه! معادن...همه چی داشت!

من هم گفتم تنوعش زیاد هست:
تنوع محیط هایی که در آنها بازی میکنید زیاد هست.
بازی متنوع است ولی فقط در محیط هایی که در آن ها مسابقه می دهید و گیم پلی بازی بسیار تکراری ، یک نواخت و حوصله سر بر است که شامل فرار از دست پلیس،مسابقه و رکورد زدن می باشد.

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
درکل nfs بدون ازاد گردی تو شهر فایده نداره ... دلیل افتش هم همینه ...

از underground تا mostwanted به روند صعودی داشت ... نمیدونم کی پیشنهاد شبیه ساز بودن و بردن به پیست رو داد ؟ الان هم که داره سعی میکنه به دوران اوجش برگرده ولی ....

واقعا یه شهر تر و تمیز و ماشین ها و تیونینگ کامل گذاشتن خیلی سخته ؟

نمیدونم چرا انقدر به بیراهه میرن ...

.::XIII::.

کاربر سایت
Oct 30, 2008
549
نام
مهدی
از بس که دوستان گفتن که بازی بد هست و امتیاز 5 و 6 بهش دادن از بازی کلا ناامید شدم تا اینکه دو هفته پیش وسوسه شدم و رفتم گرفتمش و درکمال ناباوری دیدم که واقعا بازی اونجوری نیست که دوستان گفتن.برای من که بازی فوقعلاده ای بود و تا قبل از اینکه بخواد خسته کننده بشه تموم شد و نمره من به این گیم پلی کوتاه 8.5.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر