مینی کلکسیون من

SAEED VS DARK

کاربر سایت
Jan 8, 2007
169
نام
Saeid
سلام دوستان عزیز:bighug:
از اونجایی که مدت مدیدیه بخش کنسول های قدیمی و retro فعالیت خیلی کمی داره و اصلا پر شور نیست تصمیم گرفتم از کلکسیون کوچیکم عکس بذارم تا شاید بقیه دوستان که کلکسیونهای بسیار بزرگ و ارزنده ای دارن دوباره این بخشو راه بندازن..

باشد که رستگار شویم!:)

IMAG0078.jpg IMAG0082.jpg IMAG0088.jpg IMAG0089.jpg IMAG0098.jpg IMAG0100.jpg IMAG0102.jpg IMAG0105.jpg IMAG0112.jpg IMAG0114.jpg IMAG0115.jpg IMAG0118.jpg IMAG0119.jpg

آخرین ویرایش:

SAEED VS DARK

کاربر سایت
Jan 8, 2007
169
نام
Saeid
خیلی عالیه دوست خوب . همچین مینی هم نیست کلی سالاره این کلکسیون . امیدوارم کامل تر بشه .
ممنونم دوست عزیز:bighug:
کلکسیونرایی تو همین فروم هستن که این مجموعه جلوشون هیچی نیست رسما.b-)
IMG_2383.JPG IMG_2384.JPG

آخرین ویرایش:

Osiris

کاربر سایت
Oct 17, 2013
36
نام
کیان
خیلی عالی بود.
مخصوصا سوپر نیتندو و سگا مگادرایو (۱)..این دو تا کنسول (و البته نیو جیو) به نظر من بهترین کنسولهای تاریخ هستن.من هم یه کلسکسیون خیلی کوچیک دارم..وقت کردم عکساشونو میگذارم.من تمرکزم روی سگا مگادرایو هست بیشتر و بازیهاشو فقط بصورت کامل با قاب و دفترچه تر تمیز و ریجن ژاپن فقط میخرم.که خب گرونه و باعث میشه رشد کلسکیون کند پیش بره! خود مگادرایو رو هم من ریجن ژاپن که فقط مخصوص خود ژاپن بوده و بهترینشونه و کمیاب با کارتن از ebay ژاپن خریدم که قیمتش چندین برابر ریجن پال یا این مدلهای آسیایی که همون شکله و تو ایران زیاد بود در اومد.

SAEED VS DARK

کاربر سایت
Jan 8, 2007
169
نام
Saeid
:bighug:
خوشحالم که لذت بردید.
من تمرکزم روی سگا مگادرایو هست بیشتر و بازیهاشو فقط بصورت کامل با قاب و دفترچه تر تمیز و ریجن ژاپن فقط میخرم.که خب گرونه و باعث میشه رشد کلسکیون کند پیش بره!
یعنی دقیقا عمیق ترین حسم در تمام کنسولا نسبت به مگا درایو هستش!!
هروقت از روند تکراریه حال و هوای زندگی در این روزها...خسته میشم با نوستالژی مگا درایو و رنگ آبی سونیک و خیابونای زیبای Bare Knuckle...
ریفرش میشم!!
منم بیشتر از هرچیزی دوست دارم کارتریجای مگا درایوم زیاد بشه...که در همین راستا ممکنه جهت کمک گرفتن مزاحمتون بشم.:)

SAEED VS DARK

کاربر سایت
Jan 8, 2007
169
نام
Saeid
:))
برای شمام امیدوارم جزو کاملترینا بشه..ولی این مجموعه واقعا هنوز خیلی کار داره..دیدم که میگم;)
چیزی که ازش متنفرم در مورد جمع آوری کنسول و بازی..به وجود اومدن رقابت و کل کل در این زمینه است..اینا یادگارن..ارزششون و حسی که ایجاد میکنن ..خیلی خیلی والاتر از این حرفهاست...من عقیده دارم تمام دوست داران گیم که از دوران کودکی با کنسول بزرگ شدن .باید بتونن مجموعه خاطره انگیز منحصر به خودشونو
به راحتی و نه با قیمتای وحشتناک! بدست بیارن..:bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر