میلیونها دلار به واسطه بازیهای "Black Ops و MW2" به جیب Activision ریخته شده است .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
battle_banner

شرکت Activision با در دست داشتن سری طلایی خود یعنی Call of Duty ، سود کلانی را به جیب زد دو عنوان بزرگ و پول ساز این شرکت یعنی Call of Duty: Black Ops و Modern Warfare 2 توانستن سود و در عین حال طرفداران بی شماری برای شرکت Activision بدست اورند .
طبق اخرین خبر منتشر شده از سوی اقای Eric Hirshberg از شرکت Activision در سایت معتبر Industrygamers ، بازی Call of Duty: Black Ops ساخته استودیو Treyarch توانسته است بیش از 25 میلیون نسخه در سطح جهان فروش داشته باشد که این یک رکورد محسوب میشود ، وی همچنین اعلام کرد بازی Modern Warfare 2 ساخته شرکت IW نیز فروشش بیش از 22 میلیون نسخه در دنیا میباشد ( این بازی در نوامبر سال 2009 منتشر شد ) .

شایان ذکر است بازی Call of Duty: Black Ops بهترین فروش تاریخ بازیها را یدک میکشد که باید دید ایا سری جدید این بازی یعنی Modern Warfare 3 میتواند با داشتن رقیب سر سختی چون BF3 بار دیگر رکورد شکنی کند و روی Activision را بخنداند ؟ چیزی که الان مشخص است این است که در حال حاظر پیش فروش بازی MW3 از Call of Duty: Black Ops بیشتر میباشد که همین نوید یک فروش خوب برای شرکت اکتی میباشد . رقابت در ماهای نوامبر میان MW3 و BF3 بسیار دیدنی میباشد .

• Like
Reactions: VahiD_ST

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
هر چی بود تموم شد رفت با وجود شاهکاری مثلbf3خوابشو ببینه دیگه از اون فروش ها داشته باشه
خلاصb-)
ممنون بابت خبر

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
خودشون میگن ما دزد هستیم. بازی کپی‌ می‌کنیم پول میگیریم. :d (طرفدارانmw3 ناراحت نشن)
we still love both of BF3 and mw3 !

tiger75

کاربر سایت
May 6, 2011
343
باز تاپیک پر میشه از نظر های مزخرف دوستان هر کی یه نظر میده باز فردا میبینی یه خبر درباره ی cod منتشر شد دوباره میریزن تو تاپیک میگن نه bf بیشتر میفروشه از این به بعد میتونین نظراتونو ctrl+c
هر جا تاپیکی در باره ی این دو تا بازی بود paste کنید کلا هدفتون همینه.یه بار گفتین بسته از تو امضاتونن میشه فهمید شما طرفدار کدوم بازی هستین . پس نظر های تکراریتونو واسه خودتون نگه دارین.افرین بچه های خوب

• Like
Reactions: T Elite x

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
شایان ذکر است بازی Call of Duty: Black Ops بهترین فروش تاریخ بازیها را یدک میکشد
اگه اشتباه نکنم 5-6 میلیونی اختلاف داره با رکورد Wii Sports ! یا شاید منظور نگارنده سریع ترین فروش تا رسیدن به این رکورد بوده ؟؟

Amir_dbcopper

کاربر سایت
Sep 11, 2010
128
حالا صحبت فروش شد دوباره طرفدارای بتلفیلد میان میگن call عامه پسنده و ...........!!!!!!!
یه جوری صحبت میکنن انگار activision سرقت میکنه پول مردم رو!!!!بازی خوب میسازه،فروش میکنه، در ضمن نمره هایی هم که بازی هاش میگیره رو EA تو خواب میتونه ببینه

ARN31

کاربر سایت
May 15, 2010
341
اینا فقط به خاطر پول هر سال یه COD میدن بیرون ، من خودم هم طرفدار BF3 هستم هم COD !
اما امیدوارم با در نظر گرفتن رقیب سرسختی مثل BF3 یکم به خودشون بیان و آشغالی مثل Black Ops تحویل ما ندن ! :|

$Dante$

کاربر سایت
Dec 3, 2010
667
بابا صبر کنید هر دو بازی منتشر بشه بعد معلوم میشه کدوم بیشتر میفروشه دیگه!:dنظرم کارشناسی شده بودا!:d
ولی به شخصه فکر نمیکنم که BF3 بتونه در حد MW3 بفروشه!شاید در قسمت های بعدی.....:d

Majid_Viper

کاربر سایت
May 15, 2010
234
نام
Majid Hezave
حالا این بازی شد عامه پسند ؟!؟؟ حتما طرفدارای بتلفیلد از فضا اومدن ، تا چند وقت پیش که همه فن cod بودن چی شد ؟؟ :-&
من خودمم یه زمانی عاشق سری PES بودم ولی الان متنفر شدم ازش و فیفا میزنم ولی لااقل من فیفا رو بازی کردم و فنش شدم نه از رو دوتا تریلر .
این تاپیکم تا دقایقی دیگر میشه ترولر خونه

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
می گم چی می شد اگه اكتی ليسانس بازی رمبو رو زودتر می خريد و MW3 رو با اسم رمبو می داد بيرون:D اينجوری هم بواسطه اسم رمبو فروش بالایی می كرد و هم ديگه با عقل جور درميومد چون تو فيلم رمبو يه لشكر سيلوستر استالونه رو تيربارون می كنن ولی هيچيش نمی شه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر