میشه یکی یه هدفن بی سیم برا 360 معرفی کنه ؟

سرنوشت

کاربر سایت
بچه ها بدجوری دنبال هدفن بی سیم می گردم... اصلا هدفن بی سیم وجود داره ؟
می خوام هم برا 360 و هم برا پی سی استفاده کنم.. ممنون میشم یه مدل خوب رو معرفی کنین.:smile:

قا دمتون گرم 1 نفر حوصلش نمیگیره 1 راهنمایی مشتی بکنه کارم واجبه ..............
من 360 دارم میخام واسش مانیتور lLCD بگیرم ...چنتا مدلم دیدم ولی باحاشون حال نکردم ......بین 230 تا 250 هم میتونم مایه بزارم الان یه مدل مد نظرمه SAMSUNG T1900 که جدید ترین مدله و کنتراستش 20000!!!!!!!!!!!!:eek: و ورودی DVI هم داره وضوحشم بالاست ...حالا میخاستم اگه کسی کار این مدلو دیده یا اینکه مدلی رو میشناسه که تو این رنج قیمتی باشه و کارشو با 360 دیده باشه و پسندیده باشه بگه....... واسه دوستم رنگا توش مرده و سردن انگار سیاه سفیده ....نمی خام مثه دوستم برم تو پاچم ...بنده خدا دپ شده.....خلاصه یه توضیح کامل و راهنمایی مشتی بدین ....از تجربیات خودتونم بگید ....خلاصه یه LCD باشه خوراک 360 که باش بازی میکنی حال کنی و رنگا توش زنده و گرمر ...ممنون ....یا علی قیمتم بین 230 تا 250 و شفاف باشن .و 1 سوال اینکه اگه تبدیل HDMI TO DVI واسش بگیرم تو کیفیتش تاثیر داره ؟؟؟ چقد:love:

بچه ها بدجوری دنبال هدفن بی سیم می گردم... اصلا هدفن بی سیم وجود داره ؟
می خوام هم برا 360 و هم برا پی سی استفاده کنم.. ممنون میشم یه مدل خوب رو معرفی کنین.:smile:

برای Xbox 360 از اون بی سیمی های مخصوص خودش رو باید بگیرید.

فکر کنم توی بخش لوازم جانبی هم معرفی کرده باشم.

برای Xbox 360 از اون بی سیمی های مخصوص خودش رو باید بگیرید.

فکر کنم توی بخش لوازم جانبی هم معرفی کرده باشم.
مرسی... اما با اون میشه صدای بازی رو هم شنید ؟ شنیدم فقط واسه لایوه.. راستی هر دو سمت گوش یا فقط یه طرف.

مرسی... اما با اون میشه صدای بازی رو هم شنید ؟ شنیدم فقط واسه لایوه.. راستی هر دو سمت گوش یا فقط یه طرف.

این اون چیزیه که شما می خوای :

Code:
http://www.xbox.com/en-US/hardware/x/xbox360wirelessheadset/default.htm

فکر می کنم فقط توی XBox Live میشه ازش استفاده کرد.مطمئن نیستم.توضیحاتش رو بخونی متوجه میشی... ;)

هدفون های خود X360 ( چه بیسیم ، چه باسیم ) فقط بدرد لایو می خورن...

به نظر من از بین محصولات Logitech یا Altec-Lansing بتونی یک Headphone بیسیم خوب و با کیفیت پیدا کنی...

دستت درد نکنه... من تمام لوازم های 360 رو دیدم.. اما اینا برا گوش دادن نیست.. فقط برا محیط لایوه.. من دنبال یه هدفن بی سیم می گردم که با یه کلکی بتونم به 360 وصلش کنم..
کلا اصلا هدفن بی سیم وجود داره ؟ برا پی سی منظورمه.بازم مرسی:love:

هدفون بیسیم هستش من خودم 2سال پیش از دبی برای دوستم خریدم 3-4 هزارتومان برای کامپیوتر بود و به خروجی اسپیکر وصل میشد از امواج FM هم استفاده میکرد ایجا الان 12هزار تومانه.
ولی الان جدیدتر اومده و از بلوتوث استفاده میکنه میتونی از جانبی فروش های بازار رضا بپرسی.
اگر به خود 360 وصل نشه میتونی به خروجی TV وصلش کنی

دستت درد نکنه... می شه یه کمی در مورد صداش توضیح بدی ؟ اصلا کیفیت داره ؟ حالا نمی خوام کیفیتش خیلی خوب باشه... اگه یه اسمی چیزی بهم بدی ممنون میشم .. می تونم از پیام بخوام که برام بیاره..
بازم مرسی;)

سلام من يه دونه داشتم قبلا مارك كريتيو 22 تومن خريده بودم كه متاسفانه خراب شد البته به خاطر سهل انگاري وگرنه بسيار خوب و با كيفيت بود .هدفونش كه به صورت بالشتي بود و 2 تيكه بود يه فرستنده كه به هر خروجيه صدا البته 2ميلي متري وصل ميشد(با تبديل به اندازه هاي ديگه هم وصل ميشه) و خود هدفون كه داخلش يه گيرنده داشت و كلا از طريق امواج بلوتوث كار مي كرد البته الان شنيدم كه مدلهاي جديد تر با وايرلس كار ميكنن و طبيعطا بجاي 10 متر تا چندين برابر برد داره. الان قيمت يه مارك خوب 15 تومن هست.

ممنون از راهنماییت عزیز...
اگه wireless باشه که خیلی بهتره.. اما فکر کنم بیشتر از 15 تومن باشه.. اینطور نیست ؟
کسی می تونه یه لطفی بکنه چند تا نمونه با عکس بذاره ؟ البته اگه براتون زحمتی نیست.;)

راستی این هدفنا نیاز به نصب برنامه که ندارن ؟ اگه نیاز باشه که برنامه براشون نصب بشه پس فکر نکنم به عنوان مثال 360 بتونه بشناسدش... اینطور نیست ؟
حالا مثلا کدومشو بگیرم که بشه برا بیشتر وسیله ها ازش استفاده کرد ؟
امواج FM.. امواج بلوتوث... یا Wireless ؟؟؟:(

من از همه عذر می خوام که تاپیک قدیمی رو میارم بالا ولی این مسئله منو بد جور درگیر کرده .
اولین سئوال این که ورودی روی دسته 360 سایز مشخصی داره یا یک مدل منحصر به فرد هست ؟
دوم :
میشه این دو تا هدفون رو به وردی usb کنسول وصل کرد و باهاش موزیک گوش کرد ؟
mhp_uw1_press.jpg
8291c418b3f5df85ab2c11680e83f85e.jpg
یا باید مثل این دوتا به خروجی 3.5 هدفون تبدیل وصل کرد و فرستنده رو به دسته متصل کرد ؟
creative_se2300_headphones.jpg
digifi_digital_opera_3.jpg
یا راه دیگه ای هست که بشه باهاش هدفون وایرلس رو متصل کرد ؟

ببخشيد بدموقع سوال ميكنم !
يه هميچن هدفنهايي رو از كجا ميشه گرفت ؟

و تا عكس آخري منظورم بود و قيمت و اطلاعاتي اگه از داريد و يا جايي ديديد كمكي كنيد ممنون ميشم ...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or