مولتی پلیر Modern Warfare 2 (نسخه کرک شده)

سلام
بدون مقدمه اینو بگم که خودم تونستم به بازی وصل بشم و بازی هم کردم و 100 درصد بازی قابل اجرا هست
اما حالا نحوه اجرا

1- Steam رو نصب کنید و تو قسمت جستجو بازی ها Zero Gear Beta رو دانلود کنید و نصبش کنید (حجمش 270 مگابایت هست) (حتما از فایل ها یک بار بکاپ بگیرید که اگر اشتباهی شد نیاز به دانلود دوباره نباشه)
2- بعد از اینکه Zero Gear Beta رو نصب کردید یکبار اجرا کنید سپس به محل
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\zero gear\server رفته وتمام فایل ها رو پاک کنید و تمام محتویات Modern Warfare 2 رو اونجا کپی کنید

3- فایل رو از این آدرس دانلود کنید
http://www.2shared.com/file/10716774/d53d8064/ZeroGear.html
و تو پوشه C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\zero gear کپی کنید

4- این فایل رو دانلود کنید

http://rapidshare.com/files/323853772/Mw2_Rul_r0fW3.rar

یا از سرور راپید باز
http://s67.eu.rapidbaz.com:8080/get/_CwUs/Mw2_Rul_r0fW3.rar

و تو
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\zero gear\server کپی کنید
حالا Steam رو باز کنید و از قسمت My Games بازی Zero gear رو اجرا کنید (در حقیقت MW2 اجرا میشه) و بقیه قضایا که خودتون بهتر می دونید

===============================================
======================================================
=================================================================
ویرایش 88/11/6

کرک کامل و بدون مشکل فعلی

http://s83.eu.rapidbaz.com:8080/get/_9O9f/Crack1.0175-2.rar

لینک پچ : http://s69.eu.rapidbaz.com:8080/get/_Cflf/Update%201.0.174.rar

یا
http://hotfile.com/dl/24279566/34a5b...0.174.rar.html

فایل های مورد نیاز
کپی شود در : C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\zero gear
http://www.2shared.com/file/10716774.../ZeroGear.html
http://www.2shared.com/file/10716892/a9814fe2/iw4mp.html

آخرین ویرایش:

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
بشتابید ، بشتابید!!
دوستانی که علاقه مند هستند استیمشون اکتیو بشه و بتونند بقیه رو ادد کنن این پست رو بخونن!

---
شما بازی مجانی از استیم دانلود کردید ولی استیم اجازه‌ی ادد کردن دوستانتو رو بهتون نمیده؟! نگران نباشید، چاره‌اش اینجاست...
menupop.gif

1) اینجا عضو بشید. برای ثبت نام کلیک کنید. (اینجا یک فروم لهستانی هست)
- برای اینکه بفهمید چیکار کنید بد نیست از گوگل ترنسلیت استفاده کنید. اگر همه حوصله ترجمه از طریق گوگل رو ندارید، عکس زیر نشون میده بهتون که چی به چیه...

5103d1266249348-steam.jpg

2) به ایمیلی برید که موقع ثبت نام در این فروم استفاده کردید، توی Inbox یا Spam ایمیلی برای شما اومده از این سایت، ایمیل رو باز کنید و اکانت خودتون رو فعال کنید.

3) حالا توی این مرحله ما به یه آی‌پی لهستانی نیاز داریم. باری این موضوع هم یه راه حل هست به اسم فایر فاکس! دوستانی که فایر فاکس ندارند نصب کنند! حالا دوستانی که فایر فاکس نیاز دارند یه Add-on رو به فایرفاکسشون اضافه کنند.(برای اضافه کردن اینجا کلیک کنید - Foxyp-roxy) - دوستان فراموش نکنید که باید بعد از نصب Add-on فایرفاکس رو حتمآ Restart کنید.

4) پس از نصب Foxyp-roxy به قسمت Tools فایرفاکس برید و بعد روی Foxyp-roxy Standard کلیک کنید و به Options برید.

5) بعد روی Add New p-roxy کلیک کنید، بعد به سربرگ p-roxy Details برید، گزینه‌ی Manual p-roxy Configuration رو فعال کنید، جلوی کادر Host or Ip Address این آی‌پی رو وارد کنید (95.175.10.246) در قسمت Port این عدد رو وارد کنید(3128).

6) به سربرگ General برید و قسمت p-roxy Name رو به اسم Polish پر کنید. اوکی کنید و یه پیغام دیگه هم میده، اونم رو اوکی کنید و بعد گزینه Close رو بزنید.

7) حالا دوباره به قسمت Tools برید و دوباره روی Foxyp-roxy Standard برید ولی اینبار روی گزینه‌ی Use Polish p-roxy for all URLs کلیک کنید. حالا برمی‌گردیم به همون سایت لهستانی، توی سایت با همون شناسه‌ای که ساخته‌اید، لاگین کنید. برای رفتن به صفحه‌ی لاگین سایت لهستانی، اینجا کلیک کنید. (حواستون باشه که از طرق گوگل ترنسلیت استفاده نکنید موقع لاگین کردن)

8) برای لاگین کردن شناسه‌تون، توی Wpisz swoją nazwę użytkownika شناسه‌تون رو بزنید و پسوردتون رو توی Wpisz swoje hasło و بعد روی Zaloguj Mnie کلیک کنید.

9) حالا پس از لاگین شدنتون برید به قسمت CDKey.

10) اگر کارهای بالا رو درست اجرا کرده باشید، بعد از کلیک کردن روی لینک CDKey سایت باید به شما این پیغام رو بده:
Numer do gry Speedball 2 został wysłany na adres youremail@address.com

11)خب حالا Inbox یا Spam ایمیلتون رو چک کنید، می‌بینید سایت بهتون ایمیل زده و محتوای ایمیل کد فعالسازیه استیم هست!

12) حالا استیمتون رو باز کنید، برید توی گزینه‌ی بالای استیم و روی گزینه‌ی Games رو بزنید، بعد روی اولین گزینه یعنی Activate a product on steam ... یه صفحه‌ی جدید براتون باز میشه اون رو Next کنید، توی قسمت بعد I Agree رو بزنید، توی گزینه‌ی Product Code رمزی که اون سایت براتون ایمیل کرده رو بزنید و بعد Next کنید، یه لودینگ میاد و بعد اکانتتون اکتیو میشه.

13) حالا دوستاتون رو ادد کنید و حالش رو ببرید! :punk:

پ.ن: دوستان خط تیره های بین اسمها رو برداری و بخونید، چون سایت p-roxy رو سانسور میکرد مجبور شدم این بلا رو سرشون بیارم!
پ.ن 2: باور کنید این همه کار بیشتر از 5 دقیقه وقتتون رو نمیگیره، پس اگه دوست دارید استیمتون اکتیو شه این کارها رو حتمآ بکنید.
پ.ن 3: این کار صد در صد عملیه و خود بنده استیمم رو اینجوری همین یک ساعت پیش اکتیو کردم.
پ.ن 4: تشکر می‌کنم از avatar-m عزیز!:love:

دستت درست... بدجوری دنبالش بودم..:smile:
ولی خب... فکر نکنم به foxyproxy نیازی باشه... فقط همون آی پی رو تو قسمت Tools>Options>Advanced>Network>Setting وارد کنید جواب میده..

foxyproxy یه اد آنه که کار سویچ بین چند پراکسی رو انجام میده که خیلی کارو راحت می کنه.

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
بازی lan نداره

چرا... بازی به صورت lan هم اجرا میشه... تو یکی از سایتای خارجی خوندم...

راستی بچه ها یکی منو add کنه... واسه add کردن باید Nick Name رو بدم دیگه درسته ؟

@ S.T.A.R.S @

....

راستی طرز کار این Private چجوریه ؟
یکی میره تو Private سرور میسازه و بقیه پیداش می کنن ؟

آخرین ویرایش:

Piano black

کاربر سایت
Sep 3, 2008
143
یک کلام :کرک 182 دانلود

یعنی این کرک سالم هست و همه قسمت ها کار میکنه؟

لطفا توضیحات بیشتری بده.

-------------------------------------------------
دوستان آیدی استیم من lem0n-ice هست.من هرکس را آیدیش را گذاشته بود ادد کردم اگه کسی از قلم افتاده بگه ادش کنم یا خودش من را ادد کنه تا با هم بازی کنیم.

آخرین ویرایش:

SirBlackice

کاربر سایت
Feb 8, 2010
172
نام
دانيال
این CDKEY کجاست من نفهمیدم !؟
یه قسمتی توی سایت هست، اگر پیدا نکردی لینکش رو که روی خود کلمه CDkey توی پستم گذاشتم، توی پست قبلیم روی CDKey کلیک کن...

9) حالا پس از لاگین شدنتون برید به قسمت CDKey.
--------
دستت درست... بدجوری دنبالش بودم..:smile:
ولی خب... فکر نکنم به foxyproxy نیازی باشه... فقط همون آی پی رو تو قسمت Tools>Options>Advanced>Network>Setting وارد کنید جواب میده..

foxyproxy یه اد آنه که کار سویچ بین چند پراکسی رو انجام میده که خیلی کارو راحت می کنه.

خب، دقیقآ Foxyproxy کار سویچ پراکسی رو انجام میده و ما هم همین رو میخواییم، این کاری رو که میگی من تست کردم ولی کار نکرد و اون سایت فهمید که از لهستان نیستم، ولی وقتی با این اد آن رفتم راحت کد رو گرفتم و دردسر نداشت، در اصل همون طور که خودت گفتی برای راحتی کار هست. اون کار رو هم روی IE هم میشه انجام داد.

چرا... بازی به صورت lan هم اجرا میشه... تو یکی از سایتای خارجی خوندم...

راستی بچه ها یکی منو add کنه... واسه add کردن باید Nick Name رو بدم دیگه درسته ؟

@ S.T.A.R.S @

....

راستی طرز کار این Private چجوریه ؟
یکی میره تو Private سرور میسازه و بقیه پیداش می کنن ؟

واسه ادد کردن باید یوزر نیمت رو توی استیم بدی، من رو ملت ادد کنید Sirdaneial.

در مورد Private هم مثل اینکه شما توی گیم نت بازی می‌کردی یکی سرور میشد، حالا اینجا یکی Host میشهs و بقیه بهش ملحق میشن! :biggrin1:

یعنی این کرک سالم هست و همه قسمت ها کار میکنه؟

لطفا توضیحات بیشتری بده.

-------------------------------------------------
دوستان آیدی استیم من lem0n-ice هست.من هرکس را آیدیش را گذاشته بود ادد کردم اگه کسی از قلم افتاده بگه ادش کنم یا خودش من را ادد کنه تا با هم بازی کنیم.

اره این کرک اصلی هست بالاخره...
آیدی استیمت رو هم انگار اشتباه دادی.

FATAL1TY

کاربر سایت
Jun 30, 2007
342
نام
كتاب زياد بخوني مي فهمي
گویا برای اینکه این بازی رو به صورت لن اجرا کنید باید پس از اجرای قسمت مولتی پلی private بسازی
تو خود بازی نوشته بود : for lan or online

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
یک کلام :کرک 182 دانلود
این همون کرک Private هستش..

خب، دقیقآ Foxyproxy کار سویچ پراکسی رو انجام میده و ما هم همین رو میخواییم، این کاری رو که میگی من تست کردم ولی کار نکرد و اون سایت فهمید که از لهستان نیستم، ولی وقتی با این اد آن رفتم راحت کد رو گرفتم و دردسر نداشت، در اصل همون طور که خودت گفتی برای راحتی کار هست. اون کار رو هم روی IE هم میشه انجام داد.

رفتم تست کردم....بدون FoxyProxy هم میشه.. همونطور که گفتم کار سویچ رو انجام میده....;)

واسه ادد کردن باید یوزر نیمت رو توی استیم بدی، من رو ملت ادد کنید Sirdaneial.
اد شدی.

در مورد Private هم مثل اینکه شما توی گیم نت بازی می‌کردی یکی سرور میشد، حالا اینجا یکی Host میشهs و بقیه بهش ملحق میشن! :biggrin1:
آخه اونجا خودش اتوماتیک وار انتخاب می کرد.. گفتم شاید اینجا یکی باید سرور بسازه... پس کار خاصی نیاز نیست.. بعد از add کردن طبق روال معمول دیگه ؟ Find Games

اره این کرک اصلی هست بالاخره...
مطمئنی این کرک اصلیه ؟ چون من به دو صورت امتحان کردم جواب نداد.. هم با Zero Gear هم بدون اون.

اینی که دادی اشتباس......یوزر نیم ات رو بده:smile:
بیا عزیزم..

STARS_2009

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,205
نام
امیر محمود
راستی... لازمه که همه اکانت Steam داشته باشن ؟ یا اینکه یکی داشته باشه و بقیه رو اد کنه کافیه.

نه.دوست عزیز شما باید حتما اکانت استیم داشته باشید چه برای بازی کردن انلاین معمولی و چه با دوستان خود بازی کنین.
مثلا من اکانت استیم دارم و شما هم داشته باشید من با توجه به اکانت استیمی که شما داری شما را دعوت به بازی با هم می کنم.:cool:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر