مولتی پلیر Modern Warfare 2 (نسخه کرک شده)

سلام
بدون مقدمه اینو بگم که خودم تونستم به بازی وصل بشم و بازی هم کردم و 100 درصد بازی قابل اجرا هست
اما حالا نحوه اجرا

1- Steam رو نصب کنید و تو قسمت جستجو بازی ها Zero Gear Beta رو دانلود کنید و نصبش کنید (حجمش 270 مگابایت هست) (حتما از فایل ها یک بار بکاپ بگیرید که اگر اشتباهی شد نیاز به دانلود دوباره نباشه)
2- بعد از اینکه Zero Gear Beta رو نصب کردید یکبار اجرا کنید سپس به محل
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\zero gear\server رفته وتمام فایل ها رو پاک کنید و تمام محتویات Modern Warfare 2 رو اونجا کپی کنید

3- فایل رو از این آدرس دانلود کنید
http://www.2shared.com/file/10716774/d53d8064/ZeroGear.html
و تو پوشه C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\zero gear کپی کنید

4- این فایل رو دانلود کنید

http://rapidshare.com/files/323853772/Mw2_Rul_r0fW3.rar

یا از سرور راپید باز
http://s67.eu.rapidbaz.com:8080/get/_CwUs/Mw2_Rul_r0fW3.rar

و تو
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\zero gear\server کپی کنید
حالا Steam رو باز کنید و از قسمت My Games بازی Zero gear رو اجرا کنید (در حقیقت MW2 اجرا میشه) و بقیه قضایا که خودتون بهتر می دونید

===============================================
======================================================
=================================================================
ویرایش 88/11/6

کرک کامل و بدون مشکل فعلی

http://s83.eu.rapidbaz.com:8080/get/_9O9f/Crack1.0175-2.rar

لینک پچ : http://s69.eu.rapidbaz.com:8080/get/_Cflf/Update%201.0.174.rar

یا
http://hotfile.com/dl/24279566/34a5b...0.174.rar.html

فایل های مورد نیاز
کپی شود در : C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\zero gear
http://www.2shared.com/file/10716774.../ZeroGear.html
http://www.2shared.com/file/10716892/a9814fe2/iw4mp.html

آخرین ویرایش:

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,206
نام
امیر محمود
چجوری بگم قضیه فروشگاههایی که ادعای اصل بودن بازیو میکنن مثل خیلی مسائل دیگش فکرشو بکنین کردیت کارت کی تو ایران داره ؟؟ مسترکارت پی پال اینا ... کی الان با شرکت گولد کوئیست به جایی رسیده ؟ اوناهم همین تبلیغارو میکردن توجیه میکردن حرفاشون ظاهرن درست بود اما یه اصلو باید یادت باشه تا چیزی رسمی نباشه و به اصطلاح بتا باشه هیچ نباید بهش اعتماد کنی
پس بازی اصلم همش کشکه تو ایران همچین چیزی نیست یا اگه هست تضمینی نیست
مجتبی ول کن دیگه!بابا موضوع تاپیک مولتی پلیر مدرن وارفر2 است بعد شما می گی گرین کارت و مستر کارت.چه ربطی داره اخه!!!

من می گم اقا مجتبی یک تاپیک برن بنام"اعتبار فروشگاه و تضمین"هم طرفدار پیدا می کنه و هم مردم از تجربیات زیاد شما استفاده می کنن. :cheesygri

SirBlackice

کاربر سایت
Feb 8, 2010
172
نام
دانيال
مجتبی جان من بیخال شو دیگه.فکرتو با اعتبار فروشگاه ها مشغول نکن.خب تو فکر کنم بازی کرک هم از هر جایی نمی خری می گی اعتبار نداره!:cheesygri

دوباره نمی خوام تبلیغ کنم.اما این شرکت دی سی کارش درسته قبلا که بازی های کرک را عرضه میکردن من خودم مشتری دائمشون بودم الانم یک کلکسیون بازی دی سی دارم!می خوای عکس بگیرم بگذارم ببینی باور کنی!اون موقع که ازشون بازی می خریدم خدایی خیلی کیفیت کارشون خوب بود.الانم که رفتن تو کار اورجینال.دیگه بازی کرک نمیارن!!! :cool:

دیگه بحث هایی که می کنیم داره بی ربط می شه و ربطی به موضوع تاپیک نداره!

جواب منو در مورد زیر ندادیا!

خب دیگه ! منم همین رو می‌گم! این کار رو کرکر باید بکنه(کسی که کرک کردن بلد باشه منظورمه) خب، اینجا مگه کسی کرک کردن بلده؟!! اینجا فکر نکنم کسی تو این کارا باشه! (چون تا ایننجا که میدونم تو ایران همچین کسایی کم هستن) خب، پس شما ملت میخوایید شریکی با هم بخرید که چی کارش کنید؟! یه نفر حالش رو ببره؟!:D

-----------

اتفاقآ من هم از مشتری های قدیمی DC هستم( قدیما بازیاش همه کرک بوده)، مجتبی عزیز بازم این رو بخون فکر کنم مشکلت با این شرکت ها حل شه!:cheesygri

میخوام تبلیغ کنم ولی شرکت DC شرکت معتبری هست، و یکی از شرکتهای قدیمی توزیع بازی هست، در مورد اورجینال اوردن بازی هم کاار خیلی نا ممکنی نیست! همون طور که بازی های اورجینال PS3 توی بازار هست، بازیهای Pc هم امکان بودنش هست، شرکت DC هم کار زیاد سختی نمی‌کنه، یه نفر رو دز خارج از کشور داره که بازی رو براشون تهیه میکنه و بهشون میرسونه! میبینید پس کار همچین سخت و دشوار یا حتی زیرزمینی نیست! الکی قضیه رو پلیسی نکنیم بابا!:cheesygri

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,206
نام
امیر محمود
:cheesygri
جواب منو در مورد زیر ندادیا!

-----------

اتفاقآ من هم از مشتری های قدیمی DC هستم( قدیما بازیاش همه کرک بوده)، مجتبی عزیز بازم این رو بخون فکر کنم مشکلت با این شرکت ها حل شه!:cheesygri

شرمنده دوست عزیز.من درگیر بحث با اقا مجتبی بودم تاپیک شما را ندیدم.
اره منم جز مشتری های قدیمی شون بودم.نمی دونم الان مجتبی می گه باشه اعتبار دارن.تضمین چی می شه!:cheesygri

SirBlackice

کاربر سایت
Feb 8, 2010
172
نام
دانيال
بابا منظورم این نقل قولم بود!;)

خب دیگه ! منم همین رو می‌گم! این کار رو کرکر باید بکنه(کسی که کرک کردن بلد باشه منظورمه) خب، اینجا مگه کسی کرک کردن بلده؟!! اینجا فکر نکنم کسی تو این کارا باشه! (چون تا ایننجا که میدونم تو ایران همچین کسایی کم هستن) خب، پس شما ملت میخوایید شریکی با هم بخرید که چی کارش کنید؟! یه نفر حالش رو ببره؟!:biggrin1:

SirBlackice

کاربر سایت
Feb 8, 2010
172
نام
دانيال
اخر من نفهمیدم چه طوری میخوایین بازی اورجینال رو شریکی بخرید و همه هم استفاده کنید!!:confused:

منظورم از همه اون شریکان!

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
نه.حرف شما درست و منطقی است!
یک بازی اورجینال را نمی شه به 100نفر داد.اما راحش اینه که همه می دونن.
یک تیم کرک یک عدد بازی اورجینال را می خره و کرکش می کنه و می تونی مفتی بدی همه ملت بازی کنن. :cheesygri
کرک======>>>>>>فشار اومدن بر شرکت سازنده :cheesygri
البته در مواردی مثل بازی های پی اس3 می تونی خودت بازی را تموم کنی بدی یکی دیگه بازی کنه.ولی پی سی اینطوری نیست.
شما کلا قاط زدی داداش
ارجینالو کرک کنیم؟:laughing:بدیم همه؟:laughing:
اخر من نفهمیدم چه طوری میخوایین بازی اورجینال رو شریکی بخرید و همه هم استفاده کنید!!:confused:

نمیشه دوست من شما باید حتما اریج بخری
نه عزیزم من از دست این محمد یه کم رنجیدم چون ورداشته شوخی مارو با اون همه بدوبیراه جواب داده بعدم خندیده اونم چقد زیاد
اشکالی نداره بگذار بخنده :laughing:
به هرحال من تضمینی نمیکنم حالا تو هرچی میخوای فکر کن ویروس مربوط به پچها بود قاطیش نکن
اون همه بد و بیراه؟خدا به خیر کنه
عزیز من شما یه چیز غیر منطقی گفتی خیلیم پا فشاری میکنی من دیگه چی بگم؟شما به نقطه چین من ایراد میگیری در حالی که حرف اخری که خودتون تو اون پست زدین که نقل کردم خیلی...(حتما اینم فشه؟نقطه هارو میگم)
===============
amirmahmood شما چه اصراریه جواب همه پستایی که اصلا بهت مربوط نیستو بدی؟حتی صحبت رپ هم کشوندین اینجا وای ی ی ی ی تاحالا اینقدر اسپم ندیدم تاپیک داره با شما میره جلو این راه زیاد کردن پست نیست

آخرین ویرایش:

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,206
نام
امیر محمود

در یک کلام بگم کسی قرار نیست اورجینال بخره و بده همه بازی کنن. :cool:(اصلا نمی شه و با عقل جور در نمیاد.)
تازه فلسفه کرک به نظرت چیه؟ :cool:
ضمنا حالا بلفرض اینکه یک بازی اورجینال بشه به دو سه نفر داد بازی کنن.شما 50هزار تومن بازی را می دی به کسی؟!!!!!

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,206
نام
امیر محمود
شما کلا قاط زدی داداش
ارجینالو کرک کنیم؟:laughing:بدیم همه؟:laughing:

شما حالت خوبه اقا محمد!
خوب به حرف های من دقت کن ببین چی گفتم.
نگفتم خودمون به شخصه یک بازی اورجینال را کرک کنیم و بدیم همه بازی کنن.
گفتم"یک تیم هک یا کرک یک عدد بازی اورجینال را کرک می کنه می ده مردم بازی کنن راحت!"

نکنه شما فکر می کنی تیم های کرک مثل رازر بازی را دوباره خودشون می سازن. :cheesygri
می دن ملت بازی کنن.نه خیر یک بازی اورجینال را هک می کنن و کرکش می کنن.غیر از این است بگو ما هم یاد بگیریم.

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
شما حالت خوبه اقا محمد!
خوب به حرف های من دقت کن ببین چی گفتم.
نگفتم خودمون به شخصه یک بازی اورجینال را کرک کنیم و بدیم همه بازی کنن.
گفتم"یک تیم هک یا کرک یک عدد بازی اورجینال را کرک می کنه می ده مردم بازی کنن راحت!"

نکنه شما فکر می کنی تیم های کرک مثل رازر بازی را دوباره خودشون می سازن. :cheesygri
می دن ملت بازی کنن.نه خیر یک بازی اورجینال را هک می کنن و کرکش می کنن.غیر از این است بگو ما هم یاد بگیریم.
ایشون میپرسن که ما چطوری میتونیم با یه بازی ارجینال همگی بازی کنیم انلاین
بعد شما برگشتی میگی هیچی یکی کرک میکنه ملت بازی میکنن؟این جواب درسته؟بعد تو پست قبلیتون جواب درستو میگین بهش
درضمن تاپیکو خیلییییییییییییییییی الکی الکی الکی شما و dashmojtaba بردین جلو یه نگاه به پستا بندازید در صفحه های قبل متوجه میشید
هر وقت خواستید چندتا جواب بدید باید نقل کنید همرو با هم نه هی پشت سر هم پست بدین ... کردین تو تاپیک رفته خب
دوست عزیز من جواب صحبت های اقا مجتبی را می دادم که داشت حرف های غیر منطقی زیاد می زد.گفتم بعضی ها با صبحت ایشان نگن حالا همه فروشگاه دزد هستن و اعتمادی بهشون نیست و نمی تونیم اورجینال مدرن وارفر2 را بخریم. :cool:
الان باید پست قبلیتونو ویرایش میکردید
دوست عزیز به ساعات ایجاد پست ها دقت کن.
اقا مجتبی اومده1پست زده منم همون یک پست را نقل کردم.چمی دونستم 5دقیقه بعد میاد یک پست دیگه می ده.مگه من علم غیب دارم. :eek:
به نظر خودت هم می شه با یک سریال 10نفر انلاین بزنن.معلومه نمی شه.پس باید از کرک استفاده کرد یا اورجینال هر کسی بخره.
الان دارین چیکار میکنین؟در هر دقیقه یک پست میزنین به ساعات ایجاد پست دقت کنین

آخرین ویرایش:

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,206
نام
امیر محمود
amirmahmood شما چه اصراریه جواب همه پستایی که اصلا بهت مربوط نیستو بدی؟حتی صحبت رپ هم کشوندین اینجا وای ی ی ی ی تاحالا اینقدر اسپم ندیدم تاپیک داره با شما میره جلو این راه زیاد کردن پست نیست

دوست عزیز من جواب صحبت های اقا مجتبی را می دادم که داشت حرف های غیر منطقی زیاد می زد.گفتم بعضی ها با صبحت ایشان نگن حالا همه فروشگاه دزد هستن و اعتمادی بهشون نیست و نمی تونیم اورجینال مدرن وارفر2 را بخریم. :cool:

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,206
نام
امیر محمود
ایشون میپرسن که ما چطوری میتونیم با یه بازی ارجینال همگی بازی کنیم انلاین
بعد شما برگشتی میگی هیچی یکی کرک میکنه ملت بازی میکنن؟این جواب درسته؟بعد تو پست قبلیتون جواب درستو میگین بهش
درضمن تاپیکو خیلییییییییییییییییی الکی الکی الکی شما و dashmojtaba بردین جلو یه نگاه به پستا بندازید در صفحه های قبل متوجه میشید
هر وقت خواستید چندتا جواب بدید باید نقل کنید همرو با هم نه هی پشت سر هم پست بدین ... کردین تو تاپیک رفته خب

دوست عزیز به ساعات ایجاد پست ها دقت کن.
اقا مجتبی اومده1پست زده منم همون یک پست را نقل کردم.چمی دونستم 5دقیقه بعد میاد یک پست دیگه می ده.مگه من علم غیب دارم. :eek:
به نظر خودت هم می شه با یک سریال 10نفر انلاین بزنن.معلومه نمی شه.پس باید از کرک استفاده کرد یا اورجینال هر کسی بخره.

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
پول اورجینال جور شد

امروز 1000000 تومن برنده شدم:cheesygri 300 خرج سیستم شد ;). اقا ادرس اینdc بدین.:confused:
خدا رو شکر:praying:

dashmojtaba

کاربر سایت
Dec 28, 2008
48
امروز 1000000 تومن برنده شدم:cheesygri 300 خرج سیستم شد ;). اقا ادرس اینdc بدین.:confused:
خدا رو شکر:praying:
به به مبارکه منهتن تو چی برنده شدی ؟ شرط بندی بود یا قرعه کشی ؟
زیاد دنبال آدرسش نگرد این فروشگاها همه چیش تخمی تخیلیه :cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر