مولتی پلیر Modern Warfare 2 (نسخه کرک شده)

سلام
بدون مقدمه اینو بگم که خودم تونستم به بازی وصل بشم و بازی هم کردم و 100 درصد بازی قابل اجرا هست
اما حالا نحوه اجرا

1- Steam رو نصب کنید و تو قسمت جستجو بازی ها Zero Gear Beta رو دانلود کنید و نصبش کنید (حجمش 270 مگابایت هست) (حتما از فایل ها یک بار بکاپ بگیرید که اگر اشتباهی شد نیاز به دانلود دوباره نباشه)
2- بعد از اینکه Zero Gear Beta رو نصب کردید یکبار اجرا کنید سپس به محل
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\zero gear\server رفته وتمام فایل ها رو پاک کنید و تمام محتویات Modern Warfare 2 رو اونجا کپی کنید

3- فایل رو از این آدرس دانلود کنید
http://www.2shared.com/file/10716774/d53d8064/ZeroGear.html
و تو پوشه C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\zero gear کپی کنید

4- این فایل رو دانلود کنید

http://rapidshare.com/files/323853772/Mw2_Rul_r0fW3.rar

یا از سرور راپید باز
http://s67.eu.rapidbaz.com:8080/get/_CwUs/Mw2_Rul_r0fW3.rar

و تو
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\zero gear\server کپی کنید
حالا Steam رو باز کنید و از قسمت My Games بازی Zero gear رو اجرا کنید (در حقیقت MW2 اجرا میشه) و بقیه قضایا که خودتون بهتر می دونید

===============================================
======================================================
=================================================================
ویرایش 88/11/6

کرک کامل و بدون مشکل فعلی

http://s83.eu.rapidbaz.com:8080/get/_9O9f/Crack1.0175-2.rar

لینک پچ : http://s69.eu.rapidbaz.com:8080/get/_Cflf/Update%201.0.174.rar

یا
http://hotfile.com/dl/24279566/34a5b...0.174.rar.html

فایل های مورد نیاز
کپی شود در : C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\zero gear
http://www.2shared.com/file/10716774.../ZeroGear.html
http://www.2shared.com/file/10716892/a9814fe2/iw4mp.html

آخرین ویرایش:

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,206
نام
امیر محمود
اولاً که برو جواب اون بیچاره ای که پچای تکراریو اسپم این تاپیکو استفاده کرد کت کن بگو نه به بنده من وظیفم بود بگم دوباره هم گفتم هی نرید هرچی تو نت دیدید بگذارید اینجا چون خودم این بلا سرم اومد و یه ویروس همینجا تو هیمن فایلای تکراریتون افتاد تو سیستمم ...
آقا جان شما اشتباه نکن با کرک جابجا کردن حل نمیشه چون فایلهای زیادی توی اون پچهاس که تک تک رو نمیشه پیدا کرد باید بازیو از اول نصب کنی .
مافیا ! اینقد ساده نباش همین امثال تو هستن که برای اینکه بگن خیلی حالیشونه میگن بله منم ارجینال گرفتم آره منم باور کردم...! ضمناً اصلاً من قبول میکنم یه جایی حالا به هرعنوان اینارو میفروشه از کجا معلوم چه تضمینی داریم احیاناً نخواد به تو یه قلابیاشو بندازه هیچ تضمینی ندارن حالا یکی گفته من از این گرفتم شاید بخواد تبلیغ کنه ..
من شاید توی شناخت بازی ارجینال مثل اون دوست دانشمندت سلفونو اینا بلد نباشم اما دیدم با همین چیزا چطور یه جماعت خر شدن رفتن پولشونو به باد دادن تا دلت بخواد
و در آخر اون استیمم که میگی اگه واقعاً میشه پس دیگه چرا اورجینال بخریم ؟!
محمد خب من اینارو گفتم ولی چرا به تو برمیخوره بیخیال بابا توکه اومدی بدترشو مستقیم به من میگی دیگه تمومش کن
مجتبی جان ما داریم می گیم اورجینال مدرن وارفر2 بعد شما می گی ویروس رفت تو سیستمم و اسپم ندین.
بابا تو چقدر تضمین دوست داری؟!!!!
بابا10 نفر ادم رفتن از یک جا بنام دی سی پی سی خریدن مشکل نداشته بعد شما می گی تضمینی نیست؟
اصلا همین شرکت دی سی تبلیغ نمی کنم.من با چشمم دیدم تبلیغاتش را و بازی اورجینال می فروشه و وسایل بازی ها که کم جایی پیدا می شه!
حالا مجتبی جان ناراحت نشو از دست من یک بحث ساده ای بیش نبود.

dashmojtaba

کاربر سایت
Dec 28, 2008
48
مجتبی جان ما داریم می گیم اورجینال مدرن وارفر2 بعد شما می گی ویروس رفت تو سیستمم و اسپم ندین.
بابا تو چقدر تضمین دوست داری؟!!!!
بابا10 نفر ادم رفتن از یک جا بنام دی سی پی سی خریدن مشکل نداشته بعد شما می گی تضمینی نیست؟
اصلا همین شرکت دی سی تبلیغ نمی کنم.من با چشمم دیدم تبلیغاتش را و بازی اورجینال می فروشه و وسایل بازی ها که کم جایی پیدا می شه!
حالا مجتبی جان ناراحت نشو از دست من یک بحث ساده ای بیش نبود.
نه عزیزم من از دست این محمد یه کم رنجیدم چون ورداشته شوخی مارو با اون همه بدوبیراه جواب داده بعدم خندیده اونم چقد زیاد
اشکالی نداره بگذار بخنده :laughing:
به هرحال من تضمینی نمیکنم حالا تو هرچی میخوای فکر کن ویروس مربوط به پچها بود قاطیش نکن

dashmojtaba

کاربر سایت
Dec 28, 2008
48
آقا به هرحال ممنون واسه تلفنات ولی بعید میدونم نتیجه بگیرم ببین عزیزم من حرف سه تای شما بزرگوار قبول کردم بابت بحثیم که شد متاسفم اولش یه شوخی کردیم چه میدونستیم ... ولی :
من حرفم فقط اینه که از لحاظ رسمی بودن باید اینا طبق مقررات صنف فروشنده ها باشه نه اینکه زیرزمینی و خلاف عرف این مبلغو ازتون بگیرنو بکن فقط ما میتونیم تهیش کنیم اینا که فقط خودشون تهیه میکنن حساب کتاب ندارن نتیجش این میشه یا نشونی نمیدن یا اینترنتین البته نمیگم توی نت خرید نکنید مثلاً خودم اکثر فیلمهارو از نت میخرم بازیم خریدم یه بار ولی بازم ارجینال چون تو این مملکت جا نیفتاده بهتون میگم ریسکش بالاس اگه از حرف دوستاتون مطمئنید برید بگیرید

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,206
نام
امیر محمود
آقا به هرحال ممنون واسه تلفنات ولی بعید میدونم نتیجه بگیرم ببین عزیزم من حرف سه تای شما بزرگوار قبول کردم بابت بحثیم که شد متاسفم اولش یه شوخی کردیم چه میدونستیم ... ولی :
من حرفم فقط اینه که از لحاظ رسمی بودن باید اینا طبق مقررات صنف فروشنده ها باشه نه اینکه زیرزمینی و خلاف عرف این مبلغو ازتون بگیرنو بکن فقط ما میتونیم تهیش کنیم اینا که فقط خودشون تهیه میکنن حساب کتاب ندارن نتیجش این میشه یا نشونی نمیدن یا اینترنتین البته نمیگم توی نت خرید نکنید مثلاً خودم اکثر فیلمهارو از نت میخرم بازیم خریدم یه بار ولی بازم ارجینال چون تو این مملکت جا نیفتاده بهتون میگم ریسکش بالاس اگه از حرف دوستاتون مطمئنید برید بگیرید

وای مجتبی شما چقدر ساز مخالف می زنی!
اگر قرار بود همه نا امید بودن مثل شما الان همه نسخه کرک مدرن وارفر2 را داشتیم و نمی تونستیم الان مولتی بزنیم.
شما که تو همه پستات می گی نمی دونم تضمین نداره-عرف نداره-زیر زمینی است و ریسک داره-اینترنت حساب کتاب نداره-همه جملات شما شعر مخالف است.فقط مونده ریتم و موزیک براش بذاریم.شما رپ بخونی با این جملات!:cheesygri

SirBlackice

کاربر سایت
Feb 8, 2010
172
نام
دانيال
هووووووووووم، بینیم یه سوال؟! چه جوری می‌خوایم یه بازی رو شریکی بگیرید و همه هم روی سیستمتون نصب کنید و راحتم بازی کنید؟! بازی اورحینال دیگه اینجوری نیست که هر کی هر جا خواست نصب کنه و اجرا بشه! اگر اینجوری بود که شرکا سازنده بازی ورشکست می‌شد! البته طبق اطلاعات من! اگر اشتباه می‌گم من رو از اشتباه در بیارید!:confused:

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,206
نام
امیر محمود
هووووووووووم، بینیم یه سوال؟! چه جوری می‌خوایم یه بازی رو شریکی بگیرید و همه هم روی سیستمتون نصب کنید و راحتم بازی کنید؟! بازی اورحینال دیگه اینجوری نیست که هر کی هر جا خواست نصب کنه و اجرا بشه! اگر اینجوری بود که شرکا سازنده بازی ورشکست می‌شد! البته طبق اطلاعات من! اگر اشتباه می‌گم من رو از اشتباه در بیارید!:confused:
نه.حرف شما درست و منطقی است!
یک بازی اورجینال را نمی شه به 100نفر داد.اما راحش اینه که همه می دونن.
یک تیم کرک یک عدد بازی اورجینال را می خره و کرکش می کنه و می تونی مفتی بدی همه ملت بازی کنن. :cheesygri
کرک======>>>>>>فشار اومدن بر شرکت سازنده :cheesygri
البته در مواردی مثل بازی های پی اس3 می تونی خودت بازی را تموم کنی بدی یکی دیگه بازی کنه.ولی پی سی اینطوری نیست.

dashmojtaba

کاربر سایت
Dec 28, 2008
48
وای مجتبی شما چقدر ساز مخالف می زنی!
اگر قرار بود همه نا امید بودن مثل شما الان همه نسخه کرک مدرن وارفر2 را داشتیم و نمی تونستیم الان مولتی بزنیم.
شما که تو همه پستات می گی نمی دونم تضمین نداره-عرف نداره-زیر زمینی است و ریسک داره-اینترنت حساب کتاب نداره-همه جملات شما شعر مخالف است.فقط مونده ریتم و موزیک براش بذاریم.شما رپ بخونی با این جملات!:cheesygri
من حالم از رپ فارسیو فیلم فارسیو این موضوعات بچه گانه به هم میخوره هیچ هنر یا مهارتی درش نهفته نیست حتی از بازی کردن هم احمقانه تره چون حداقل بازی یه کم مهارتو هوشو زیاد میکنه ولی رپ آخه چیه اصلاً یه مشت چرتو پرت خوندن که روش تبلیغ میکنن فقط ... بدم میاد به خاطر همین مسخره بازیاش اصلاً چه ربطیم داره بخواید از حرفام رپ درست کنید به هیچوجه اجازه همچین کاریو نمیدم :laughing: (ووه 4 خط اسپم!)
ولی قبول کنین بچه ها حرفم در مورد اعتبار این فروشگاها منطقیه دیگه
خوب اگه کارشون درست بود همه انجام میدادن یه حکم عقلی سادس که کاری که کم انجام میدن مورد اطمینان نیست اعتبار نداره حالا من حرفی ندارم منم اگه لازم باشه تحقیق میکنم جوابشو همینجا خدمت دوستان میگم ولی از اونجا که مبلغش بالاس بی گدار به آب نزنید
آخه من خودم برای بازی Burnout paradise به هردری زدم بتونم ارجینال بگیرم یا هرکاری کردم که بشه دوباره آنلاینشو بازی کنم کلی فروما گشتم کلیم دنبال کرک جدیدو فروشگاههایی که ممکنه اصلشو بفروشن چیزی پیدا نکردم پس برای خودمم مهمه شما دارید ازشون دفاع میکنیدو اینا ولی یه حرفی نزدید که به من ثابت بشه واقعاً تضمین شدن این میشه عدم اعتبار چون نه آدرس دارن نه اسمی دارن نه مغازه دارن اینطوری که نمیشه پول بفرستی برای جایی که حتی نشونی و اسمیم از نداری ...!!

dashmojtaba

کاربر سایت
Dec 28, 2008
48
اینو خودمم فکر کردم دیدم اصلاً نمیشه .. چون این بازیها فقط برای تعداد محدودی درحد دوسه بار میشه نصب بشه بعد دیگه چیزی برای سایرین نمیمونه برای همین هرکی برای خودش بگیره بهتره مسئولیتم گردن کسی نمیفته توی این فروم دردسر درست بشه ...

SirBlackice

کاربر سایت
Feb 8, 2010
172
نام
دانيال
خب دیگه ! منم همین رو می‌گم! این کار رو کرکر باید بکنه(کسی که کرک کردن بلد باشه منظورمه) خب، اینجا مگه کسی کرک کردن بلده؟!! اینجا فکر نکنم کسی تو این کارا باشه! (چون تا ایننجا که میدونم تو ایران همچین کسایی کم هستن) خب، پس شما ملت میخوایید شریکی با هم بخرید که چی کارش کنید؟! یه نفر حالش رو ببره؟!:D

dashmojtaba

کاربر سایت
Dec 28, 2008
48
اینو خودمم فکر کردم دیدم اصلاً نمیشه .. چون این بازیها فقط برای تعداد محدودی درحد دوسه بار میشه نصب بشه بعد دیگه چیزی برای سایرین نمیمونه برای همین هرکی برای خودش بگیره بهتره مسئولیتم گردن کسی نمیفته توی این فروم دردسر درست بشه ...
چجوری بگم قضیه فروشگاههایی که ادعای اصل بودن بازیو میکنن مثل خیلی مسائل دیگش فکرشو بکنین کردیت کارت کی تو ایران داره ؟؟ مسترکارت پی پال اینا ... کی الان با شرکت گولد کوئیست به جایی رسیده ؟ اوناهم همین تبلیغارو میکردن توجیه میکردن حرفاشون ظاهرن درست بود اما یه اصلو باید یادت باشه تا چیزی رسمی نباشه و به اصطلاح بتا باشه هیچ نباید بهش اعتماد کنی
پس بازی اصلم همش کشکه تو ایران همچین چیزی نیست یا اگه هست تضمینی نیست

SirBlackice

کاربر سایت
Feb 8, 2010
172
نام
دانيال
من حالم از رپ فارسیو فیلم فارسیو این موضوعات بچه گانه به هم میخوره هیچ هنر یا مهارتی درش نهفته نیست حتی از بازی کردن هم احمقانه تره چون حداقل بازی یه کم مهارتو هوشو زیاد میکنه ولی رپ آخه چیه اصلاً یه مشت چرتو پرت خوندن که روش تبلیغ میکنن فقط ... بدم میاد به خاطر همین مسخره بازیاش اصلاً چه ربطیم داره بخواید از حرفام رپ درست کنید به هیچوجه اجازه همچین کاریو نمیدم :laughing: (ووه 4 خط اسپم!)
خوب اگه کارشون درست بود همه انجام میدادن یه حکم عقلی سادس که کاری که کم انجام میدن مورد اطمینان نیست اعتبار نداره حالا من حرفی ندارم منم اگه لازم باشه تحقیق میکنم جوابشو همینجا خدمت دوستان میگم ولی از اونجا که مبلغش بالاس بی گدار به آب نزنید
آخه من خودم برای بازی Burnout paradise به هردری زدم بتونم ارجینال بگیرم یا هرکاری کردم که بشه دوباره آنلاینشو بازی کنم کلی فروما گشتم کلیم دنبال کرک جدیدو فروشگاههایی که ممکنه اصلشو بفروشن چیزی پیدا نکردم پس برای خودمم مهمه شما دارید ازشون دفاع میکنیدو اینا ولی یه حرفی نزدید که به من ثابت بشه واقعاً تضمین شدن این میشه عدم اعتبار چون نه آدرس دارن نه اسمی دارن نه مغازه دارن اینطوری که نمیشه پول بفرستی برای جایی که حتی نشونی و اسمیم از نداری ...!!
نمیخوام تبلیغ کنم ولی شرکت DC شرکت معتبری هست، و یکی از شرکتهای قدیمی توزیع بازی هست، در مورد اورجینال اوردن بازی هم کاار خیلی نا ممکنی نیست! همون طور که بازی های اورجینال PS3 توی بازار هست، بازیهای Pc هم امکان بودنش هست، شرکت DC هم کار زیاد سختی نمی‌کنه، یه نفر رو دز خارج از کشور داره که بازی رو براشون تهیه میکنه و بهشون میرسونه! میبینید پس کار همچین سخت و دشوار یا حتی زیرزمینی نیست! الکی قضیه رو پلیسی نکنیم بابا!:cheesygri

بعدشم دوست خوبم، چرا برای جواب دادن به هر کی یه پست جدا می‌زنی باب؟! راحت می‌تونی با نقل قول جواب همه رو توی یه پست بدی! این رو واسه این می‌گم رو الکی صفحه توی این تاپیک زیاد میشه!;)

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,206
نام
امیر محمود

مجتبی جان من بیخال شو دیگه.فکرتو با اعتبار فروشگاه ها مشغول نکن.خب تو فکر کنم بازی کرک هم از هر جایی نمی خری می گی اعتبار نداره!:cheesygri

دوباره نمی خوام تبلیغ کنم.اما این شرکت دی سی کارش درسته قبلا که بازی های کرک را عرضه میکردن من خودم مشتری دائمشون بودم الانم یک کلکسیون بازی دی سی دارم!می خوای عکس بگیرم بگذارم ببینی باور کنی!اون موقع که ازشون بازی می خریدم خدایی خیلی کیفیت کارشون خوب بود.الانم که رفتن تو کار اورجینال.دیگه بازی کرک نمیارن!!! :cool:

دیگه بحث هایی که می کنیم داره بی ربط می شه و ربطی به موضوع تاپیک نداره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر