مولتی پلیر Modern Warfare 2 (نسخه کرک شده)

سلام
بدون مقدمه اینو بگم که خودم تونستم به بازی وصل بشم و بازی هم کردم و 100 درصد بازی قابل اجرا هست
اما حالا نحوه اجرا

1- Steam رو نصب کنید و تو قسمت جستجو بازی ها Zero Gear Beta رو دانلود کنید و نصبش کنید (حجمش 270 مگابایت هست) (حتما از فایل ها یک بار بکاپ بگیرید که اگر اشتباهی شد نیاز به دانلود دوباره نباشه)
2- بعد از اینکه Zero Gear Beta رو نصب کردید یکبار اجرا کنید سپس به محل
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\zero gear\server رفته وتمام فایل ها رو پاک کنید و تمام محتویات Modern Warfare 2 رو اونجا کپی کنید

3- فایل رو از این آدرس دانلود کنید
http://www.2shared.com/file/10716774/d53d8064/ZeroGear.html
و تو پوشه C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\zero gear کپی کنید

4- این فایل رو دانلود کنید

http://rapidshare.com/files/323853772/Mw2_Rul_r0fW3.rar

یا از سرور راپید باز
http://s67.eu.rapidbaz.com:8080/get/_CwUs/Mw2_Rul_r0fW3.rar

و تو
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\zero gear\server کپی کنید
حالا Steam رو باز کنید و از قسمت My Games بازی Zero gear رو اجرا کنید (در حقیقت MW2 اجرا میشه) و بقیه قضایا که خودتون بهتر می دونید

===============================================
======================================================
=================================================================
ویرایش 88/11/6

کرک کامل و بدون مشکل فعلی

http://s83.eu.rapidbaz.com:8080/get/_9O9f/Crack1.0175-2.rar

لینک پچ : http://s69.eu.rapidbaz.com:8080/get/_Cflf/Update%201.0.174.rar

یا
http://hotfile.com/dl/24279566/34a5b...0.174.rar.html

فایل های مورد نیاز
کپی شود در : C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\zero gear
http://www.2shared.com/file/10716774.../ZeroGear.html
http://www.2shared.com/file/10716892/a9814fe2/iw4mp.html

آخرین ویرایش:

Karma Police

کاربر سایت
May 18, 2008
272
نام
Nar
این همه سختی و مشقت برای بازی که دوست دارین!!!!!! خب دوستان اگه این بازی انقدر براتون مهم چرا نمی رین ارجینال بخرین؟ این بازی که این همه ازش دفاع می کنین چرا حاضر نیستین 50 تومن براش خرج کنید که حداقل pc رو هر چقدر هم کم زنده نگه دارین! فکر می کنم حداقل این یدونه بازی ارزششو داشته باشه!

ببخشید که اسپم دادم.

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
شدیدا دارید مورد تمسخر قرار میگیرید
برادر من شما فک میکردید تاحالا دوستان چطوری بازی میکردن؟
به شما چی میشه گفت؟

دوست عزیز شما 200مگ زیرو گیر گرفتین اخرش چی شد عزیز؟الان نمی تونی وصل شی به بازی چه برسه با دوستانت جوین بشی!
من حداقل 2مگ گرفتم بازی هم نیاد برام مشکلی پیش نمیاد. چون2مگ دیگه چی هست؟!!!
ولی شما ها که کرک های مختلف و 200مگ زیرو گرفتید با سریال که خیلی بیشتر از بازی انتظار دارید!و هنگامی که بازی نیاد بیشتر ناراحت می شید! که دیگه خودت هم استادی بقیش را می دونی.

sang

کاربر سایت
Dec 28, 2009
198
دوست عزیز شما 200مگ زیرو گیر گرفتین اخرش چی شد عزیز؟الان نمی تونی وصل شی به بازی چه برسه با دوستانت جوین بشی!
ولی شما ها که کرک های مختلف و 200مگ زیرو گرفتید با سریال که خیلی بیشتر از بازی انتظار دارید!و هنگامی که بازی نیاد بیشتر ناراحت می شید! که دیگه خودت هم استادی بقیش را می دونی.
ما اگر 200Mb گرفتیم الان 5/1 ماه داریم بازی می کنیم در ضمن beta key داشتیم و می تونستیم که هر کی را که دلمون می خواد add کنیم .تو مثل اینکه از دنیا بی خبری اونجوری که تو پست دادی هر کی ندونه فکر می کنه چه کشف مهمی انجام دادی!!!

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
ما اگر 200Mb گرفتیم الان 5/1 ماه داریم بازی می کنیم در ضمن beta key داشتیم و می تونستیم که هر کی را که دلمون می خواد add کنیم .تو مثل اینکه از دنیا بی خبری اونجوری که تو پست دادی هر کی ندونه فکر می کنه چه کشف مهمی انجام دادی!!!

شما ها را باید اسمتون تو گینس باید ثبت کنند.5/1ماه بازی کردید با زیرو گیر.چقدر افتخار می کنید.الان را بگو که هیچ کاری نمی تونین بکنید. :cheesygri
البته این حرف را من نباید می زدم اونایی که اورجینال دارند باید می زدند. :cool:

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
حالا چی میشه؟ اینا متوجه شدن نسخه ای که ما استفاده میکردیم کرک شده بود. یوزری که قبلاً داشتیم رو پاک میکنن؟ یعنی تجربیاتمون به فنا رفت؟ اون همه Level تو بازی گرفتم! :(

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
حالا چی میشه؟ اینا متوجه شدن نسخه ای که ما استفاده میکردیم کرک شده بود. یوزری که قبلاً داشتیم رو پاک میکنن؟ یعنی تجربیاتمون به فنا رفت؟ اون همه Level تو بازی گرفتم! :(

شما که غصه لول خودتون را نخورید با یک هک می شه لول را 70کرد.
شما از این ناراحت باش فعلا بازی اصلا نمیاد قسمت مولیتش.

علی گیم

کاربر سایت
Sep 25, 2009
395
نام
علی
صبر

:(:(:(:(:((:((:((:((
باید صبر کنیم
و اینکه من میرم همون CoD WaW خودمو بازی می کنم
دیروز از نصب درش اوردم گفتم دیگه نیازی بش ندارم . کاش این حرف رو نزده بودم

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
دوست من بنده نسخه اریجینال دارم دقیقا از وقتی که وارد ایران شد
این روشم که گفتی همین 2 مگ خیلی وقته همه میدونن بحث من سر این بود که شما پستت تکراریه;)

dashmojtaba

کاربر سایت
Dec 28, 2008
48
بله این ارور جدید یعنی پایان بازی کال 6 برای ایرانیهای خوشبخت !
خوشی بهمون نیومده من بازی بورنتم همینطور شدم اولا هرچی بازی میکردم تو تیما آخر میشدم رفتم یه مدت آفلاین بازی کردم فقط به عشق قهرمانی و رتبه توی نت اومدم دیدم دیگه آنلاینشو بستن
حالا هم همین دیروز بود برای اولین بار تو دث مچ موفق شدم تا رتبه دوم بالا بیامو کلی جایزه گرفتم امتیازم به 2000 رسید انگار ما شانسمون از تو ماتحت خر حیازت شده!! :laughing:
ولی جداً خدا چه اسمو خوبی برای مموت بی شعور انتخاب کرد وقتی کسی میگه ما پیشرفت کردیم ... با این وضع که بچه های بدبخت این مملکت از بازی کردنم محرومن توی این دنیا
البته تقصیر خودمونه

sang

کاربر سایت
Dec 28, 2009
198
شما ها را باید اسمتون تو گینس باید ثبت کنند.5/1ماه بازی کردید با زیرو گیر.چقدر افتخار می کنید.الان را بگو که هیچ کاری نمی تونین بکنید. :cheesygri
البته این حرف را من نباید می زدم اونایی که اورجینال دارند باید می زدند. :cool:

حداقل بهتر از این که یک روز بازی کرده باشیم وتو کفش باشیم.
"شانس ما رو می بینین تازه یک روز داشتم بازی می کردم اونم کوفتمون شد!
تو کف مولتی مدرن وارفر2 خودم هم موندم. :(("

اگر کرک برای بازی اومد که چه بهتر
نیومد منتظر teknogod loader می مونیم
بازم نشد میرم اوریجینال می گیریم البته خیلی هم تو کفش نیستیم.
راستی teknmw2 v1.0 قبلا اومده می خواهی دوباره آموزشش بدی شاید بعضی ها منتظر آموزش تو بودنتل حالا بازی نکردن یک لطفی کن سریع آموزش بده بچه ها حیرون تو هستند:-"

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
دوستان بیایند روضه بخونید انلاین کال اف 6 نمیاد!!!!!!!!!! :( :((

------------------------------------------------------------
دوست عزیز
dashmojtaba

ما از بازی در مملکتمون محروم نیستیم.شما سینگل راحت بازی می کردید.(با3 -2هزار تومن پول)
اتفاقا ما جز کشور هایی هستیم که راحت بازی ها را با قیمت بسیار ارزان می تونی بازی کنید.(البته فقط سینگل می تونی بازی کنی)
حالا می خوایند مولتی پلیر بزنی ناراحت می شید.چون نسخت کرکه.تو هیج جای دنیا از نسخه کرک زیاد توقع نمیره.(چشم بسته غیب گفتم):cheesygriشما برو50تومن بده اورجینال بخر بشین اینقدر بازی کن تا خودت خسته شی. :cool:

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
حداقل بهتر از این که یک روز بازی کرده باشیم وتو کفش باشیم.
"شانس ما رو می بینین تازه یک روز داشتم بازی می کردم اونم کوفتمون شد!
تو کف مولتی مدرن وارفر2 خودم هم موندم. :(("
دوست عزیز ناراحت نشو من اون اوایل که بازی اومده بود یک هفته بازی کردم بعد دوباره در یک برهه زمانی به علت درس و اینا نشد بازی کنیم.حالا دیروز یک کرک خوب گیر اوردم فقط یک روز تونستم.می شود8روز.:cheesygri
اینم خودش غنیمته!:smile:

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
تا کی خبری نیست از بازی ؟ :( یعنی امکان داره دیگه نشه بازی کرد ؟ یا میشه ؟ :(
شما مطمئن باش گروه های کرک یبکار نیستند دارند روش کار می کنند و یک کرک دیگه عرضه می کنند اما دیر یا زود داره!
ولی اینکه شما گفتید امکان داره دیگه نشه بازی کرد باید گفت هر بار که کرک جدید عرضه می شه.در دلهره این خواهیم بود که ایا فردا نشه نتونیم بازی کنیم؟!!!!یا بقول شما اصلا نتونیم بازی کنیم.

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
یه راه حل

left4dead2 بازی کنیم تا سرمون گرم شه:devil:
فقط زیاد بازی نکنید که سرتون میسوزه :cursing:
ba62c9e449899d88697e54d6d2ea5c5709235fbf.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟