موفقيت PS4 در غرب ژاپني ها را نيز به وجد مي آورد

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
PS4Japan-670x446.jpg

مدير SCE ژاپن و آسيا جناب آقاي هيروشي كاوانو ظاهرا از تركيدن بمب موفقيت PS4 در غرب بسيار خوشحال است البته دلايل خوشحاليش اصلا به فروش و اعداد و ارقام آن مربوط نميشود. وي در مصاحبه اي با سايت فميتسو از دلايل اين امر صحبت ميكند و توضيح مي دهد كه بخاطر موفقيت PS4 در غرب بسيار هيجان زده است چرا كه اين موفقيت به سازندگان ژاپني نيز انرژي و انگيزه ي مضاعف مي دهد.

در حقيقت خيلي از سازندگان دلگرمي خود را از اين مسئله به من منتقل كرده اند. با توجه به اينكه شبهاتي در رابطه با آينده ي كنسولهاي خانگي در ژاپن وجود داشته است بسياري از آنان به من گفته اند كه اميد بسيار زيادي براي احياي اين بازار درژاپن پيدا كرده اند. كه اين مرا بسيار خوشحال ميكند.

بايد صادقانه بگويم اين مسئله من را هم خيلي خوشحال ميكند. اينكه هر دوي كنسولهاي نسل بعدي فروش خوبي دارند باعث دلگرمي است. اين خود باعث ايجاد خلاقيت در سازندگان بازي ميشود.

شنيدن انگيزه يافتن سازندگان ژاپني نيز بسيار خوشحال كننده است. در ابتدا فروش PS3 كمي نا خوشايند بود. اينطور كه از شواهد بر مي آيد اينبار قضيه فرق ميكند.

منبع

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
:-/...
مثلا یه روزی که DMC رو دیگه استودیوهای داخلی خود کپکام بسازه.
شاهد برگشت ریشه ها در سری Resident Evil باشیم.
استودیوی های شرقی آی پی هاشون رو دست استودیوهای غربی نسپارن...
و اینکه فامیتو ادا از تیم آیکو جدا نشه و دنبال بازی های موبایل و انیمه و کارای دیگه نره ، و این بازخورد روی شخص ایشون هم تاثیر گذاشته باشه...
و خیلی چیزای دیگه....اگه اینجور اتفاقا بیفته بسیار هم عالی:|:d.
بیشتر دلم از کپکام پره....)x:|

آخرین ویرایش:

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
كدوم موفقيت ؟ :-/
PS4 تو 53 کشور عرضه شده با فروش نسبتا خوب
تاثیر بزرگ خودش رو در آینده نشون میده.به قول گفتنی هنوز راه بزرگی رو در پیش رو داریم..
منظور دقیقشون این بوده!!

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
البته چند روز پيش ايشون يه مصاحبه ديگه داشتن و تلويحا گفتن كه چند تا بازي انحصاري ژاپني پسند دارن كه هنوز معرفي نكردن

البته بايد يه خورده دست بجونبونن تا لانچ ژاپن چيزي نمونده

- - -ویرایش - - -

كدوم موفقيت ؟ :-/

فكر ميكنم بزرگترين لانچ تاريخ يه كوچولو موفقيت محسوب ميشه البته خيلي كوچولو:d

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
من احساس میکنم رکورد برادر کوچکتر یعنی ps2 به دست برادر بزرگتر شکسته میشود و پرفروش ترین کنسول تاریخ را راقم خواهد زد

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
آیا شک داری شما؟!!:d

نه. هرگز!! منتظر این اتفاق هستم. میتونست تو نسل قبل هم این اتفاق بیفته منتهی پردازنده ی سل ، عدم به موقع منتشر شدن کنسول و قیمت بالا کار دست شرکت محبوب سونی داد. خوشبختانه همه را برطرف کرد. واقعا کنسول کاملی هست

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من احساس میکنم رکورد برادر کوچکتر یعنی ps2 به دست برادر بزرگتر شکسته میشود و پرفروش ترین کنسول تاریخ را راقم خواهد زد
البته PS2 برادر بزرگتر میشه و اگه دقیق بخوایم بگیم پدر بزرگه PS4 :| :D

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595

در یک بازه زمانی مشابه فکر کنم فروشش بیشتر شه ... ولی فکر نکنم به فروش کلی ps2 برسه . یه نکته دیگه هم اینه که ps2 پدر بزرگ ps4 هستش

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
توی ژاپن هنوز رلیز نشده؟
دلیلش رو میشه یکی از دوستان توضیح بده؟مگه ژاپن بازار اصلیش نیست؟
فکر میکنم سونی مطمئنه که کنسولش در ژاپن اوله و میخواد اول در بازار غرب به موفقیت برسه،چون تولید کنسول یکخورده زمانبره و فروش هم بسیار بالاست اگر از همین اول بخواد به بازار داخلی عرضه کنه در بازار غرب شکست میخوره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر