موضوعات عمومی در خصوص نینتندو -Nintendo General Discussion

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
Nintendo Discussion (2).png
سلام
در خصوص نینتندو بعضاً اخبار و مطالبی هست که تاپیک مشخصی براشون وجود نداره و از طرفی قابلیت داشتن تاپیک مستقل رو هم ندارن. مثل اخباری که در مورد فیلم ماریو منتشر میشه و ...
این موارد تا الان در تاپیک های دیگه ارسال میشد که علاوه بر منحرف کردن مسیر تاپیک دنبال کردن اونها رو هم سخت می کرد. برای همین تصمیم گرفتم این تاپیک رو بزنم تا علاوه بر ارسال این اخبار در کنارش محلی برای بحث عمومی در مورد نینتندو ایجاد بشه، امیدوارم در کنار هم لحظات خوبی رو با این تاپیک داشته باشیم.

آخرین ویرایش:

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
باید من خودم زودتر این کار رو می کردم و تاپیک رو میزدم

حالا که خودت زدی یه پست اول لایق نینتندویی ازش دربیار دیگه :D
متاسفانه من مثل شما و @New Shredder هنرمند نیستم و نهایت زورم همین مونتاژ کاری هست :(
اما خب امید ما به دوستان برای بنر زیبا هست. هم اکنون محتاج یاری سبزتان هستیم :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
متاسفانه من مثل شما و @New Shredder هنرمند نیستم و نهایت زورم همین مونتاژ کاری هست :(
اما خب امید ما به دوستان برای بنر زیبا هست. هم اکنون محتاج یاری سبزتان هستیم :D

هاع فعلا همین برای شروع خوبه :D

ولی کلا با این که من یه چیزایی از کارهای گرافیکی سردرمیارم (به حوزه کاریم نامربوط نیست چون) ولی خیلی سلیقه و تجربه ندارم وقتی نوبت به انتخاب رنگ و فونت میرسه :D

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
هممم جف گراب باز یه خبرای داده
Metroid Prime 2 Remastered is probably coming out relatively soon-ish. That is happening. [...] It's gonna be mostly what people want, right. It's gonna have the modern controls, and it's gonna be in HD and things like that, but it's not gonna get the love and care that Metroid Prime got.

قبلاً هم یه شایعه بود که طبق اون ریترو قرار بوده کل تریلوژی رو ریمیک کنه اما بعد از اینکه ساخت شماره چهار بهشون واگذار میشه شماره 2 و 3 به استدیوی دیگه ای واگذار میشه همینطور به جای ریمیک کامل بیشتر دو بازی به سمت ریمستر میرن.
[...]

This next phrase I'm afraid to say. Listen, I don't know what it means. I'm gonna tell you what they told me: if you take this and you spin it into something else everybody, it's on you, okay? Something not related to Tears of the Kingdom is happening with Zelda later this year.​
اینم جالبه یعنی چی میتونه باشه پورت TP و WW یا معرفی انیمیشن زلدا :-?

پ.ن: جزو چیزای که بد تو کفش هستم این پروژه های دیگه ی ریترو حالا چه کنسل شده چه در دست ساخته این DYKG یه چیزای گفته بود اما هنوز خبری ازشون در نیامده :(

---------------------
ببینین نیت چی گفته

Following the last Direct and the shadow drop trend, I feel most have an expectation of Prime 2 being a shadow drop at a potential September Direct. It works as a nice marketing piece for Prime 4 and lets people get introduced to the characters and story in the build up to Prime 4's release.​

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
هممم جف گراب باز یه خبرای داده

قبلاً هم یه شایعه بود که طبق اون ریترو قرار بوده کل تریلوژی رو ریمیک کنه اما بعد از اینکه ساخت شماره چهار بهشون واگذار میشه شماره 2 و 3 به استدیوی دیگه ای واگذار میشه همینطور به جای ریمیک کامل بیشتر دو بازی به سمت ریمستر میرن.

اینم جالبه یعنی چی میتونه باشه پورت TP و WW یا معرفی انیمیشن زلدا :-?

پ.ن: جزو چیزای که بد تو کفش هستم این پروژه های دیگه ی ریترو حالا چه کنسل شده چه در دست ساخته این DYKG یه چیزای گفته بود اما هنوز خبری ازشون در نیامده :(

من فکر نکنم الان رترو خارج از پرایم 4 چیزی تو ساخت داشته باشه
اینا یه مدت پروژه کنسل شده داشتن با ریمستر پرایم 1 اومدن رو کار دوباره و الانم تماما رو پرایم 4 متمرکز اند احتمالا

نباید رترو این قدر استدیوی گنده ای باشه که بتونه چند تا پروژه رو همزمان ببره جلو

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
من فکر نکنم الان رترو خارج از پرایم 4 چیزی تو ساخت داشته باشه
اینا یه مدت پروژه کنسل شده داشتن با ریمستر پرایم 1 اومدن رو کار دوباره و الانم تماما رو پرایم 4 متمرکز اند احتمالا

نباید رترو این قدر استدیوی گنده ای باشه که بتونه چند تا پروژه رو همزمان ببره جلو
به نظر من ممکنه پروژه دیگه ای هم داشته باشن چون چند سال پیش (زمان دقیقش یادم نیست) منتقل شدن به یک ساختمون بزرگتر فکر کنم اونجا دوباره افزایش فضا همداشتن یکی از کسایی هم که توی ریترو کار کرده بود تو پروفایل لینکدینش از دوتا پروژه سری اسم برده بود شخصاً دوستدارم چیز بیشتری از ریترو ببینم مثلا یه استار فاکس خفن و متفاوت :x 8->
ولی فارغ از این اینا بعد DKTF روی یک یا دو تا بازی حداقل وقت گذاشتن که بدجور کنجکاوم بدونم چی هستن.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین

اینا چه باحاله
البته مال نینتندو نیست این کانسپت آرت ها
مال پورتفیلوی یه بنده خداییه که نینتندو استخدام کرده

اون نکست لول گیمز ولی مال خودمونه و خیلی خوبن

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
اینا چه باحاله
البته مال نینتندو نیست این کانسپت آرت ها
مال پورتفیلوی یه بنده خداییه که نینتندو استخدام کرده

اون نکست لول گیمز ولی مال خودمونه و خیلی خوبن
دقیقاً البته کارهای نکست لول هم دوتا ارت کارمن سانتیگو توش هست که احتمالاً برا دست گرمیه از اونجا که خدای ضایع شدن هستم دایرکت بعدی خبر میاد که امتیاز ساخت بازی رو نینتندو خریده بازیشم شادو دراپ میشه :D

• Smile
Reactions: New Shredder

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر