موسیقی metal gear solid به Vinyl می آید.................

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
114453

همانطور که میدانید بسیاری از عناوین کلاسیک konami مانند Castlevania: Symphony of the Night یا silent hill 2 دارای برخی برترین موسیقی ها در صنعت گیم هستند
تا جایی که برخی از طرفداران معتقدند ost های این عناوین به اندازه خود بازی اهمیت دارند
کمپانی mondo که سابقه درخشانی در تولید انواع پوستر و تصاویر برای فیلم ها مجموعه های تلوزیونی کمیک و از همه مهم تر Vinyl(صفحه های گرامافون) را دارد وظیفه چاپ جلد موسیقی بسیاری از عناوین کونامی را بر روی Vinyl داشته و هم اکنون نیز با جلد زیبایی برای Vinyl موسیقی متن metal gear solid که توسط هنرمند Randy Ortiz طراحی شده بازگشته است

تصاویر

این دو گرام سبز و دودی رنگ تنها شامل موسیقی اولین mgs است و به قیمت 35 دلار عرضه و شامل آهنگ زیبای mgs
یعنی The Best Is Yet To Come ساخته Rika Muranaka خواهد شد

منبع
Metal Gear Solid's Iconic Soundtrack Is Now On Vinyl

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
یکی بهترین OST های کل سری همین The Best Is Yet To Come هست. من توی گوشیم دارمش و هنوزم بعضی وقت ها گوشش میکنم یادی از خاطرات گذشته میکنم. دقیقاً انگاری که این آهنگ رو فقط برای MGS ساختن و با هر دو تا پایانش کاملاً تناسب داره. بعد از آهنگ We Are Not Your Kind of People با اختلاف زیادی قرار داره که یادمه که چقدر تریلری که این آهنگ روش بود رو دوست داشتم فقط حیف که بازی در حد انتظارم ظاهر نشد.

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
یکی بهترین OST های کل سری همین The Best Is Yet To Come هست. من توی گوشیم دارمش و هنوزم بعضی وقت ها گوشش میکنم یادی از خاطرات گذشته میکنم. دقیقاً انگاری که این آهنگ رو فقط برای MGS ساختن و با هر دو تا پایانش کاملاً تناسب داره. بعد از آهنگ We Are Not Your Kind of People با اختلاف زیادی قرار داره که یادمه که چقدر تریلری که این آهنگ روش بود رو دوست داشتم فقط حیف که بازی در حد انتظارم ظاهر نشد.
ورژن donna burke هم قشنگه و بسیار غم انگیز:( همین چندوقت پیش mgs1 رو شبیه ساز تموم کردم و آخرش این آهنگ زد اصلا اشک ادم در میاد وقتی به ارتباطش فکر میکنه mgs1 شاهکار بود بنظرم تو یسری موارد از 3 هم بهتر
We Are Not Your Kind of People هم خیلی خوب بود ولی هیچی ورژن اصلی The Best Is Yet To Come نمیشه خوبه که گفتید خوانندش برا fan film mgs هم یکی دیگه خونده اونم زیباس اسمش
Will There Be An End

چند وقت پیشم دونا بورک یکی برا فیلم رسمیش خوند و امیدواره که تو فیلم باشه

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
ورژن donna burke هم قشنگه و بسیار غم انگیز:( همین چندوقت پیش mgs1 رو شبیه ساز تموم کردم و آخرش این آهنگ زد اصلا اشک ادم در میاد وقتی به ارتباطش فکر میکنه mgs1 شاهکار بود بنظرم تو یسری موارد از 3 هم بهتر
We Are Not Your Kind of People هم خیلی خوب بود ولی هیچی ورژن اصلی The Best Is Yet To Come نمیشه خوبه که گفتید خوانندش برا fan film mgs هم یکی دیگه خونده اونم زیباس اسمش
Will There Be An End

چند وقت پیشم دونا بورک یکی برا فیلم رسمیش خوند و امیدواره که تو فیلم باشه
من اونجایی که تو MGS 4 وارد Shadow of Moses شدم برای اولین با Old snake و این آهنگ آروم پشت ضمینه داشت پخش میشد دسته رو ناخداگاه گذاشتم زمین بغض کردم :(( مخصوصا اون صداهایی که آروم داشت گذشته رو یادآوری میکرد:(( اونجا بود دیدم چقدر زود دیر میشه :( بعد چند وقت پیش دیدم 11 سال از این اتفاق گذشته داشتم شاخ در میاوردم که چقدر پیر شدم :(:(:( واقعا از کوجیما بابت اینهمه خاطره ای که برام درست کرد ممنونم=((هیچوقت یادم نمیره هیچوقت......

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
من اونجایی که تو MGS 4 وارد Shadow of Moses شدم برای اولین با Old snake و این آهنگ آروم پشت ضمینه داشت پخش میشد دسته رو ناخداگاه گذاشتم زمین بغض کردم :(( مخصوصا اون صداهایی که آروم داشت گذشته رو یادآوری میکرد:(( اونجا بود دیدم چقدر زود دیر میشه :( بعد چند وقت پیش دیدم 11 سال از این اتفاق گذشته داشتم شاخ در میاوردم که چقدر پیر شدم :(:(:( واقعا از کوجیما بابت اینهمه خاطره ای که برام درست کرد ممنونم=((هیچوقت یادم نمیره هیچوقت......
من متاسفانه قسمت نشد 4 (کلا یکسال ps3 داشتم) بازی کنم ولی ویدیوش دیدم خیلی خوب بود تو mgs1 پایان بد گرفتم اصلا این اهنگ غم انگیز ترشم میکرد:( یه سوالی اهنگ here's to you کجای 4 هست؟ خیلی دنبالش گشتم پیداش نکردم
الان که سری نابود شده ادم بیشتر قدر این خاطرات میدونه اخرش کوجیما اسنیک شد و پیرهای خرفت کونامی patriots:(

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
the Best Is Yet To Come فوق العاده ست! و کارگردانیه MGS4 و مخصوصا Shadow Mosses یه چیز تخیلیه!
من تا قبل از MGS4 هیچ MGSی نزده بودم، ولی با همون فلش بک تو بازی ... و بعدش مرحله اصلی...یه حس نوستالژی خفنی گریبانم رو گرفت! خدا به داد فن ها برسه تو اون صحنه:D
و این آهنگم که...عاشقش شدم...بعد ها فهمیدم این آهنگ تو MGS1 هم بوده و چند برابر نوستالژی بوده اون بخش!
و منم هنوز تو گوشیم دارم و هر از گاهی میگوشمش:x

من متاسفانه قسمت نشد 4 (کلا یکسال ps3 داشتم) بازی کنم ولی ویدیوش دیدم خیلی خوب بود تو mgs1 پایان بد گرفتم اصلا این اهنگ غم انگیز ترشم میکرد:( یه سوالی اهنگ here's to you کجای 4 هست؟ خیلی دنبالش گشتم پیداش نکردم
الان که سری نابود شده ادم بیشتر قدر این خاطرات میدونه اخرش کوجیما اسنیک شد و پیرهای خرفت کونامی patriots:(
توی 4 نمیدونم...گرچه یه بار خوندم تو MGS4 هم بوده گویا(تو Creditsی چیزی نبوده؟ ) ولی من توی Ground Zero شنیدمش...اونم دانلود کردم:D و الان دارمش... گرچه به ماندگاری TBIYTC نیست:-"
از MGS V هم آهنگ Quiet رو دارم و خیلی دوستش میدارم! از MGS3 هم که مشخصه دیگه... Snake Eater :D

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
the Best Is Yet To Come فوق العاده ست! و کارگردانیه MGS4 و مخصوصا Shadow Mosses یه چیز تخیلیه!
من تا قبل از MGS4 هیچ MGSی نزده بودم، ولی با همون فلش بک تو بازی ... و بعدش مرحله اصلی...یه حس نوستالژی خفنی گریبانم رو گرفت! خدا به داد فن ها برسه تو اون صحنه:D
و این آهنگم که...عاشقش شدم...بعد ها فهمیدم این آهنگ تو MGS1 هم بوده و چند برابر نوستالژی بوده اون بخش!
و منم هنوز تو گوشیم دارم و هر از گاهی میگوشمش:x

توی 4 نمیدونم...گرچه یه بار خوندم تو MGS4 هم بوده گویا(تو Creditsی چیزی نبوده؟ ) ولی من توی Ground Zero شنیدمش...اونم دانلود کردم:D و الان دارمش... گرچه به ماندگاری TBIYTC نیست:-"
از MGS V هم آهنگ Quiet رو دارم و خیلی دوستش میدارم! از MGS3 هم که مشخصه دیگه... Snake Eater :D
heres to you mgs4 با mgs5 فرق داره اونی که تو 5 اورجینال ولی اونی که تو 4 یه کاوره که از رو فیلم گرفتنش والا دنبالش گشتم هیچ جای بازی نبود احتمالا مال همون کریدیتس:-"
منم هرروز تو یوتوب بعضی از اهنگای سری گوش میدم(قبلا تو گوشیم همه اهنگا بجز tbiytc داشتم حتی ساندترکها) تازه بعضیاش شاید اصلا ندونی چیه کل اهنگا به این ترتیب ( the best is yet to come ورژن انگلیسی هم داره)

the best is yet to come (mgs1)
can't say goodbye to yesterday (mgs2)
snake eater (mgs3)
این خیلی خوبه اگه گوش نکردی گوش کن way to fall (mgs3)
the best is yet to come (mgs4)
here's to you (mgs4)
calling to the night (mgs portable ops)
heavens divide (mgs pw)
pw یه اهنگ ژاپنی هم داره:D
here's to you اصلی (mgs5)
nuclear (mgs5)
sins of the father (mgs5)
Quiet theme (mgs5)
the man who sold the world (mgs5) بشخصه بنظرم وژن نیروانا خفن تره:-"
و کلی اهنگ ده 80 تو mgs

تازه تم های سری که معروفاش از رو winter road اسکی شده و به همین خاطر کوجیما مجبور شد تم mgs4.pw.5 عوض کنه همشون خوبن حتی تم هایی که فن ها ساختن

آخرین ویرایش:

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
بعضی ترک ها واقعا فوق العاده اند اما نمیدونم چرا وقتی Way To Fall رو گوش میدم احساس سنگین همزمان پوچی و نوستالژی میکنم:D
بخاطر همین سعی میکنم زیاد اینو نشنوم واسه سلامتیم خوب نیست:D
اون موقعی هم که جیمز باند هنوز ندیده بودم با Snake Eater عشق میکردم:D
یادمه یه بار همون موقع ها که اینترنتا هنوز Dial-Up بود دوباره mgs3 رو از اول بازی کردم که فقط به اینتروش برسم یه بار Snake Eater رو گوش کنم:D
Fun Fact: آهنگ Way To Fall اولین آهنگیه توی سری MGS که بصورت اورجینال توسط کونامی ساخته نشده و از بیرون خریدنش برای استفاده توی بازی..:Whistling:

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
توی 4 نمیدونم...گرچه یه بار خوندم تو MGS4 هم بوده گویا(تو Creditsی چیزی نبوده؟ )
الان رفتم دیدم دقیقا مال credits بود خود 4 بازی نکردم ولی تو که کردی باید یادت میموند که! :| گرچه خودم هیچوقت way to fall تو credits mgs3 نشنیدم یکی دو سال پیش تو ترک های بازی یافتمش! :|:D

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
یادمه یه بار همون موقع ها که اینترنتا هنوز Dial-Up بود دوباره mgs3 رو از اول بازی کردم که فقط به اینتروش برسم یه بار Snake Eater رو گوش کنم:D
اون موقع که من mgs3 بازی میکردم wi_fi بود ولی استفاده نمیکردم ازش دقیقا منم هربار کنسول روشن میکردم اینترو نگاه میکردم حتی یادمه با گوشی 10000 سال پیشم از روش فیلم گرفتم شایدم حتی صداش پرم کردم :D

• Like
Reactions: ADU_Tank

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر