موسسان BioWare بازنشست می شوند.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
Greg Zeschuk و Ray Muzyka رسما اعلام کردند که از BioWare خارج می شوند.

RayGreg-April-20101.jpg

تاسیس کنندگان BioWare اقایان دکتر Ray Muzyka و Greg Zeschuk هر دو تایید کردند که بازنشست خواهند شد و BioWare را ترک خواهند کرد.

هر دو آنان در بلاگ های خود نوشته اند که قصد بازنشستگی دارند.
Ray Muzyka & Greg Zeschuk Retire | BioWare Blog
Ray Muzyka گفت:"تصمیم دارم یک حرکتی جدیدی انجام دهم و چالش های جدیدی را تجربه کنم." او 6 ماه قبل در ماه اپریل در مورد بازنشستگی از صنعت بازی های ویدئویی صحبت های کرده بود.

شایعاتی در بهار مبنی بر بازنشستگی Muzyka و در ماه آگوست در مورد Zeschuk برای خروج و بازنشستگی آنان شنیده شده بود.
Rumour: Greg Zeschuk leaves RPG giant BioWare. UPDATE: Zeschuk still with BioWare | VG247

توضیحات : این دونفر کلا از صنعت بازیسازی سازی کنار رفتند و در بلاگشون گفتند که دیگر بازی نخواهند ساخت و استدیوی جدیدی تاسیس نمی کنند.
I leave BioWare and EA and the video game industry with tremendously positive memories from both the early days at BioWare
منبع:

آخرین ویرایش:

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
گفتند که دوست دارند زندگی جدیدی رو با خانواده و دوستانشون بگذرونند و تجربیان جدیدی تو زندگی واقعی کسب کنند
After my departure I’m going to be spending significant time with family and friends, as well as pursuing some personal passion-driven projects related to craft beer.
Zeschuk said he has “decided it’s time to move on and pursue something new,” and it was a decision he made with himself and family in mind.

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
از ابتدا هم مشخص بود اهداف استودیو مطابق میل این دو نبوده و بیشتر به سمت تمایلات مالی EA گرایش پیدا کرده.

خدا آخر عاقبت DA III رو به خیر کنه.

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
کسی که عشقش بازی سازی باشه و استعداد نهفته تو این مورد داشته باشه ، همیشه تویه همون رشته ( حالا هر رشته ای ) تا آخره مرگش میمونه...

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
از ابتدا هم مشخص بود اهداف استودیو مطابق میل این دو نبوده و بیشتر به سمت تمایلات مالی EA گرایش پیدا کرده.

خدا آخر عاقبت DA III رو به خیر کنه.
اشتباه قضاوت نکن بلاگشون رو بخون از EA خیلی تشکر کردند بخاط ساپورت بی نظیر و حمایت عالیش حتی از مسئولین سگا و اتاری هم در مورد زمانی که قلا همکاری میکردند گفتند.
تقصیر EA نندازید خودشون EA رو مقصر نمیدونند شما میدونید؟
The past five+ years at EA have been very good for me personally. I’ve learned a lot about navigating successfully within a larger publicly traded company, working with – and continually being inspired by – a large, passionate team across many locations. My teams and I have benefited tremendously from the mentorship, wisdom and continuous strong support of EA’s leadership team in EA’s President Frank Gibeau, COO Peter Moore and CEO John Riccitiello, among many others; the company and its management team have been consistently supportive of BioWare’s culture and commitment to quality and creativity.
I’d also like to thank EA for the amazing support we’ve received in recent years. Working with John Riccitiello, Frank Gibeau, Peter Moore and the rest of the EA team was a great experience and their support was essential in us being able to achieve our creative goals with Dragon Age, Mass Effect and Star Wars: The Old Republic. Thanks to the team at Electronic Arts we had an amazing run. I’ve had the great fortune of making a number of lifelong friends within EA that I’ll always cherish; happily I leave this experience with great people to remember it by.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
دمشون گرم,اگه اینا نبودن الان صنعت گیم خیلی عقب تر از جایی بود که الان هست!!!
دیگه بسشونه بس که شاهکار ساختن,عرصه رو دادن به جوونا!!

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
اشتباه قضاوت نکن بلاگشون رو بخون از EA خیلی تشکر کردند بخاط ساپورت بی نظیر و حمایت عالیش حتی از مسئولین سگا و اتاری هم در مورد زمانی که قلا همکاری میکردند گفتند.
تقصیر EA نندازید خودشون EA رو مقصر نمیدونند شما میدونید؟

این یه شعور و شخصیت کاری توی همه رشته هاست.وقتی یه نفر از یه جایی استعفا میده،طبق رسم و رسومات اداری میاد و ازشون تشکر میکنه.اگر EA رو میکوبیند مایه تعجب بود.
این سیاست EA که همه بازیهاش رو داره عامه پسندتر میکنه فقط و فقط تلاش برای بقا توی این صنعته.که بنظر من هیچ ایرادی هم نداره.البته باید در نظر بگیریم همین EA‌ بود که بایوویر رو از هیچی به همه چی رسوند ولی خب یسری از بازیهای این شرکت رو هم مثل ME و DA از نظر من خراب کرد.
به هر حال قضیه این دونفر و EA مثل مولینیو و مایکروسافت میمونه.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
این یه شعور و شخصیت کاری توی همه رشته هاست.وقتی یه نفر از یه جایی استعفا میده،طبق رسم و رسومات اداری میاد و ازشون تشکر میکنه.اگر EA رو میکوبیند مایه تعجب بود.
این سیاست EA که همه بازیهاش رو داره عامه پسندتر میکنه فقط و فقط تلاش برای بقا توی این صنعته.که بنظر من هیچ ایرادی هم نداره.البته باید در نظر بگیریم همین EA‌ بود که بایوویر رو از هیچی به همه چی رسوند ولی خب یسری از بازیهای این شرکت رو هم مثل ME و DA از نظر من خراب کرد.
به هر حال قضیه این دونفر و EA مثل مولینیو و مایکروسافت میمونه.
مولینو خودش امد گفت که کار براش اونجا دشوار بوده بخاطر اون جدا شدهولی اینا نه EA چیزی رو نمیتونه خراب کنه فقط میتونه استدیو ببنده ولی bioware خودش بازی رو اونطوری ساخت DA 2 رو با یک تیمی جدید ساخت.بلاگشون رو بخون دستت میاد همه چی. کی سرمایه گذاری بزرگی کرد روی SWOR معلومه EA ولی bioware لغزش کرد تو کارش

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
مولینو خودش امد گفت که کار براش اونجا دشوار بوده بخاطر اون جدا شدهولی اینا نه EA چیزی رو نمیتونه خراب کنه فقط میتونه استدیو ببنده ولی bioware خودش بازی رو اونطوری ساخت DA 2 رو با یک تیمی جدید ساخت.بلاگشون رو بخون دستت میاد همه چی. کی سرمایه گذاری بزرگی کرد روی SWOR معلومه EA ولی bioware لغزش کرد تو کارش

اولا اینکه EA نمیاد چنین استودیویی رو با پتانسیل میلیارد دلاری ببنده!چرا DA 2 رو با تیم جدید ساخت؟چون هدفی که از طرف ناشر بهشون دیکته شده بود جذب بازیکنا و در نتیجه خریدارای بیشتر بود.ضمنا در حضور بازیهای بلیزارد کمتر MMO میتونه دووم بیاره.تقریبا همشون دارن FTP میشن.
همه چیز کاملا واضح و آشکاره.من فقط دارم بدیهیات رو توضیح میدم.شما هم کافیه از بالا به قضیه نگاه کنی.

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
برین از خدا بترسین!استاد کوجیما رو نگا کنین یاد بگیرین.عشق بازی سازی یعنی استاد!
پ.ن:ساکاگوچی هم نمونه خوبیه برای کسانی که می اندیشند:D

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
دیگه ایده‌ هاشون ته کشیده بوده! یا شایدم شرایط فعلی امکان اجرای ایده های جدیدشون رو نداشته.
در هر صورت آرزوی موفقیت میکنم براشون!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر