موبايل!

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
سلام بچه ها .

دیروز علاالدین بودم (تهران)

قیمت گوشی های که میخواستم رو گرفتم :

OMNIA HD 800 Toman قاچاق !
N97 600 Toman
N86 460 Toman !!!!!!!!!!!
N85 350 بود (یادم نیست)
N79 300 Toman

HTC ها هم دیاموند 2 و HD حدود 500 تا 550 بودن که خوبه

قیمت N86 داره به شدت افت میکنه

OMNIA HD رو هم نمایندگی سامسونگ داد دستم خیلی حال کردم :D
واقعاً عالی بود ....

یا حق

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
Arena, crystal, viewty smart,G2 هم مولتی تاچ هستند. من قبلا توی Phonearena یه مقاله درباره مقایسه تکنولوژی های مختلف صفحه نمایش خوندم و تا اونجایی که یادمه گفته بود مولتی تاچ بودن قابلیت همه صفحه های خازنیه و مقاومتی ها کلا این خاصیت رو ندارن. البته چون خیلی وقت پیش خوندمش الان مطمئن نیستم، کسی نمیدونه آرشیو مقالات این سایت کجاست؟
نمیدونم ولی خوب اگر توی MGS برای Scope از مولتی تاچ استفاده نکنی هم خیلی به جایی بر نمیخوره. بین بازیهای Iphone در کل اصلا با اونایی که با مولتی تاچ کار میکنن خوشم نمیاد چون حضور دو تا انگشت تو صفخه اونم از نوع شصت و خپل کل لذت بازی رو از بین میبره

این مدلا که هنوز نیومدن . در مورد بازیهای ایفون هم عرض کنم که تعداد زیادی از مولتی تاچ استفاده میکنن که خودتون یه نمونشو گفتین که البته در این بازی یعنی متال گیر برای زدن دشمن در فواصل دور باید با دو انگشت هدف رو بیارید جلو وگرنه نمیتونید بزنینش همینطور بازیهای دیگه مثل ترمیناتور . کارل . فراری . فوتبال و ... که باید مولتی تاچ باشه تا بشه بازیشون کرد .
در ضمن در حال حاظر من که فقط ایفون رو بعنوان مولتی تاچ میشناسم در حالی که گوشیای دیگه ای مثل اومنیا اچ دی . اف 480 و چند نمونه دیگه که خازنی هستند مولتی تاچ رو ساپورت نمیکنن و خازنی بودن صفحه دلیل بر مولتی تاچ بودن نیست .

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
در میان بحث باید بگم مهم نیست که کی مولتی تاچ زده

مهم استفاده بهینه از اونه

که به نظر من iphone بهترین استفاده رو ازش کرده !

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
دوستان من 6500 داشتم 5800 هم داشتم حالا میخوام یه گوشی جدید بخرم
با 260 الی 70 تومن گوشی خوب چی هست؟(مارکش فرق نداره)البته بدون گارانتی که فنلاند اصلش هم باشه

Ashlly

کاربر سایت
Jan 22, 2007
136
این مدلا که هنوز نیومدن . در مورد بازیهای ایفون هم عرض کنم که تعداد زیادی از مولتی تاچ استفاده میکنن که خودتون یه نمونشو گفتین که البته در این بازی یعنی متال گیر برای زدن دشمن در فواصل دور باید با دو انگشت هدف رو بیارید جلو وگرنه نمیتونید بزنینش همینطور بازیهای دیگه مثل ترمیناتور . کارل . فراری . فوتبال و ... که باید مولتی تاچ باشه تا بشه بازیشون کرد .
در ضمن در حال حاظر من که فقط ایفون رو بعنوان مولتی تاچ میشناسم در حالی که گوشیای دیگه ای مثل اومنیا اچ دی . اف 480 و چند نمونه دیگه که خازنی هستند مولتی تاچ رو ساپورت نمیکنن و خازنی بودن صفحه دلیل بر مولتی تاچ بودن نیست .
داش مهدی اف480 خازنی نیست.
همشون عرضه شدن ولی اینجا خبری ازشون نیست. خوب اینکه مولتی تاچ چقدر مهمه تا حدودی سلیقه ای هست و من خیلی واسم مهم نیست . منظور من توانایی بالقوه تاچ های خازنی واسه مولتی تاچ بود حالا ممکنه بالفعل در نیاد.
F480 هم خازنیه البته به نظر من اصلا به قیافش نمیخوره!!!

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
دوستان من 6500 داشتم 5800 هم داشتم حالا میخوام یه گوشی جدید بخرم
با 260 الی 70 تومن گوشی خوب چی هست؟(مارکش فرق نداره)البته بدون گارانتی که فنلاند اصلش هم باشه

واسه چی میخوای ؟
یعنی از چه امکاناتی میخوای بهره ببری ؟

دوربین . صدا ....

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
دوربینش زیاد برام مهم نیست چون اصلا کلا با دوربین گوشی کار نمیکنم
صداش برام مهمه کیفیت صفحش هم برام مهمه
سرعتشم برام مهمه
به نظرتون n82 انتخاب خوبیه؟

آخرین ویرایش:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
سلام اقا مهدی
نظرت درمورد 5800 و ان 97 چیه چون احتمال زیاد من انتخاب اولم ان97 هست ودومی 5800
ممنون

من اگه جای شما باشم هیچکدوم رو نمیخرم مخصوصا ان 97 که پول پاش دادن حرومه . هیچکدوم دوربین خوبی ندارن . صفحشونم بغیر از کیفیت رنگ و رزولیشن از تاچ نسبتا ضعیفی بهره میبره .
من جای شما باشم یه تجدید نظر میکنم چون نوکیا واسه انتخاب یه گوشی تاچ اسکرین و شکیل و قدرتمند زیاد مناسب نیست .

f480 خازنی نیستش

بنظر من وقتی که با اطمینان نظری میدید از صحتش مطمئن باشید . با احترام به نظرات و پستهای شما باید عرض کنم که بعضی اوقات با تکیه به نظرات دیگران و نه تجربیات و تحقیقات مستقیم خودتون ، پست میدید .
اف 480 یه گوشی با صفحه خازنیه و چون باهاش کار کردم گفتم که تاچ اومنیا اچ دی اگر با این حساسیت و کیفیت باشه در مقابل ایفون حرفی واسه گفتن نداره چون خودم با اف 480 کار کردم .

دوربینش زیاد برام مهم نیست چون اصلا کلا با دوربین گوشی کار نمیکنم
صداش برام مهمه کیفیت صفحش هم برام مهمه
سرعتشم برام مهمه
به نظرتون n82 انتخاب خوبیه؟
در بین گوشیهای ساده و نسبتا کم قیمت گوشی خیلی خوبیه ولی صفحش یکم تاره و دکمه هاش واسه اس ام اس دادن ریزه . ولی سرعتش خوبه ولی بارز ترین مشخصش دوربینشه که فلاش زنون هم داره .

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
ممنون مهدی جان از کمکت من راستش دوربین دارم وخیلی برام مهم نیست دوربینش
حالا پیشنهاد شما برای یه موبایل تاچ اسکرین مناسب چی هست؟

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
ممنون مهدی جان از کمکت من راستش دوربین دارم وخیلی برام مهم نیست دوربینش
حالا پیشنهاد شما برای یه موبایل تاچ اسکرین مناسب چی هست؟
سیستم عامل دار میخوای یا جاوا ؟

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
دوستان من بین s8000 ultra touch-w960-گیر کردم نمیدونم کدوم رو بگیرم ولی صدا خیلی برام مهمه دوربینش هم برام اصلا کارایی نداره فقط مهم کیفیت صفحه و صداشه
در ضمن w995 گوشی خوبیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر