موبايل!

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
البته احتمالا منظورتون 8910 اومنیا hdهستش که فول اچ دی فیلمبرداری نمیکنه بلکه اچ دی فیلمبرداری میکنه یعنی 720 *1080
http://www.digikala.com/Reviews/Mobiles/Details.asp?PId=MO-Sam-i8910-Omnia
بله مهدی جان منظورم همین بود !!
واقعا زیبا هم هست :smile:
شما قیمت خارج از کشور رو ندارین ؟
فک کنم فقط باتریش ضعیفه ! چون با یه صفحه 3.7 اینچی و دوربین 8 مگا 1500 mAh فک کنم کم باشه !
هرکه یه چیز میگه گیج شدم کسی 5800 نداره
من که بجز بدی دوربینش که واقعا هم افتضاحه و همه اعتقاد دارن چیز بد دیگه ای در موردش نشنیدم

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
من که تا حالا فقط از مهدی شنیدم که ازش بد بگه ... هر کی داشته خیلی راضی هست. من نمیدونم مهدی چیشو میگه بده ! ( به جزء دوربینش که شنیدم زیاد خوب نیست )

دو تا بدی داره که اولین و مهمترینش دوربینشه که یه چیزی اونورتر از افتضاحه . دومین بدی کیفیت ساختشه که از نظر طراحی و جنس خیلی بد کار شده . بنظر من با توجه به دوربین بد و قیافه زشتش ارزش خرید نداره چون فقط موزیک داره و صفحه لمسی . بنظر من خرید ال جی k990 خیلی منطقی تره هم دوربینش فوق العادس و هم قیافه و طراحی بدنه . قیمتش هم خیلی ارزونتره .

بله مهدی جان منظورم همین بود !!
واقعا زیبا هم هست :smile:
شما قیمت خارج از کشور رو ندارین ؟
فک کنم فقط باتریش ضعیفه ! چون با یه صفحه 3.7 اینچی و دوربین 8 مگا 1500 mAh فک کنم کم باشه !
من که بجز بدی دوربینش که واقعا هم افتضاحه و همه اعتقاد دارن چیز بد دیگه ای در موردش نشنیدم

این گوشی بتازگی معرفی شده و قیمتش هنوز اعلام نشده . 1500 میلی امپر کمه ؟؟؟!!! تاچ اچ دی با اون صفحه 3.8 اینچی و ویندوز موبایل 1350 میلی آمپر بود . البته سامسونگ سابقه خوبی توی باطری گوشیا نداره .
در حال حاظر مگه غیر از دوربین چیزه دیگه ای واسه رقابت گوشیا مونده ؟ 5800 فقط و فقط واسه موسیقیه که با توجه به قیمتش نمیرزه و میشه با پولی کمتر گوشیهای دیگه ای با همین قابلیتها خرید که خیلی زیباتر هم باشه .

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
دو تا بدی داره که اولین و مهمترینش دوربینشه که یه چیزی اونورتر از افتضاحه . دومین بدی کیفیت ساختشه که از نظر طراحی و جنس خیلی بد کار شده . بنظر من با توجه به دوربین بد و قیافه زشتش ارزش خرید نداره چون فقط موزیک داره و صفحه لمسی . بنظر من خرید ال جی k990 خیلی منطقی تره هم دوربینش فوق العادس و هم قیافه و طراحی بدنه . قیمتش هم خیلی ارزونتره .

قیافش به نظر من خیلی خوبه ... سبک iPhone ـه دیگه ... دوربینش هم به قول یکی از بچه های همینجا فرض میکنیم که گوشیه بدون دوربین خریدیم ... کیفیت افتضاحشم نمیتونم درک کنم :D !

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
قیافش به نظر من خیلی خوبه ... سبک iPhone ـه دیگه ... دوربینش هم به قول یکی از بچه های همینجا فرض میکنیم که گوشیه بدون دوربین خریدیم ... کیفیت افتضاحشم نمیتونم درک کنم :D !
من خودم از نزدیک ندیدم فقط یه بار از دور دیدم اونم تو فیلم Dark Knight :biggrin1:
به نظر من زیبا بود :smile:
حالا شاید مهدی جان باهاش کار کردن که این دلایل رو میارن .
Snake جان نکنه خودت 5800 داری لو نمیدی :biggrin1:

DKNY

کاربر سایت
Jan 20, 2009
104
نام
فری
من خودم از نزدیک ندیدم فقط یه بار از دور دیدم اونم تو فیلم Dark Knight :biggrin1:
به نظر من زیبا بود :smile:
حالا شاید مهدی جان باهاش کار کردن که این دلایل رو میارن .
Snake جان نکنه خودت 5800 داری لو نمیدی :biggrin1:
دوربین که اصلا برام مهم نیست htc viva ‎چطوره

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,186
بیربطه هااا اما من e63 گرفتم واقا ازش دارم لذت میبرم شاید آخرین گوشیم باشه
1500mah هم خوبه اما انگار باز جوابگو نیست:p

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
بین 5800 و VIVA کدوم رو پیشنهاد میکنید
واللا من که با 5800 کار هم کردم و مشکلی ازش ندیدم ... نمیدونم چی میگین شما ها ... کیفیتشم خیلی خوبه ... دوربینش مزخرفِ ولی ... من بودم 5800 میخریدم ... تا آخر امسال هم 90% میخرم ... !

------------------

چجوری میتونم گوشیم رو فلش کنم ؟ یک کدی داشت یادمه ... کسی نمیدونه ؟

joorab

کاربر سایت
Jul 13, 2006
212
نام
امین
من میخوام یه n81 بگیرم. کسی استفاده کرده؟ خوبه؟ الان قیمتش تو تهران چنده؟ n85 چطوره؟ کدومشون نسبت به قیمت و کارایی بیشتر می ارزن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر