موبايل!

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
واقعا" چقدر ضایع هست
آقا بین N95 8GB وN82 وN85 کدوم بهتره به تفاوت قیمتشون کاری ندارم کارایی و امکاناتشون برام مهمه
N95 8GB درسته که هنگ میکنه یعنی نمیشه 8 گیگشو پر کرد؟ در چه صورت هنگ میکنه سرعتشم پایین میاد اگه پر باشه؟ آخه گفتن CPU بالایی داره
بعد این گوشی های کشویی بعد از چه مدت این حالت لغزشی شون از بین میره یا به قول معروف شل میشن؟

ان 82 از این نظر خوبه که 1- فلش زنون داره 2- دوربینش کاور داره .
ان 95 8 گیگ از این نظر خوبه که 1- 8 گیگ هارد داره 2- صفحه نمایش بزرگ و با کیفیتی داره .
ان 85 چیزه خاصی که بشه بهش اشاره کرد نداره .
اگه صفحه بزرگ و صفحه کلید راحت برات مهم نیست ان 82 عالیه . و گرنه ان95که البته از لحاظ باز و بسته شدن زیاد جالب نیست و باز و بستنش حال نمیده. در مقابل گوشیهای سامسونگ که خیلی بهتر باز و بسته میشن .

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
واقعا" چقدر ضایع هست
آقا بین N95 8GB وN82 وN85 کدوم بهتره به تفاوت قیمتشون کاری ندارم کارایی و امکاناتشون برام مهمه
N95 8GB درسته که هنگ میکنه یعنی نمیشه 8 گیگشو پر کرد؟ در چه صورت هنگ میکنه سرعتشم پایین میاد اگه پر باشه؟ آخه گفتن CPU بالایی داره
بعد این گوشی های کشویی بعد از چه مدت این حالت لغزشی شون از بین میره یا به قول معروف شل میشن؟
هنگ؟
من توی این یک ماه 7 گیگ از گوشی رو پر کردم!ولی یک بار هم هنگ نکرد.ولی پیشنهاد میکنم نخری چون خز شده!:biggrin1:
منم دارم افسوس میخورم چرا اون اولا که خریدم فکر اینجاشو نکردم!

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
هنگ؟
من توی این یک ماه 7 گیگ از گوشی رو پر کردم!ولی یک بار هم هنگ نکرد.ولی پیشنهاد میکنم نخری چون خز شده!:biggrin1:
منم دارم افسوس میخورم چرا اون اولا که خریدم فکر اینجاشو نکردم!
رامین برا من هنگ میکنه !!:biggrin1:
با اینکه 3 گیگ بیشتر پر نیست !! شاید به خاطر این همه ویروس ، کرم و تروجان و... که توشه :biggrin1:
واقعا به نکته خوبی اشاره کردی !! اون زمانی که n73 رو هم داشتم سریع خز شد !!:biggrin1: الان هم که این به سرعت نور در حال خز شدنه !!:biggrin1:
یه چیزی من با حالت کشویش مشکل ندارم برا من که نه شل شده نه لق میزنه خیلی هم سالمه :smile:

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
من هر وقت سيم كارت دولتيمو تو گوشي مي زارم هر 1 ساعت يكبار خودش ريست مي شه , و اگه يكي زنگ بزنه يا صداي من نميره يا صداي پشت خط نمياد . اين مشكلو با ايرانسل ندارم .
اين مشكل هم با نوكيا5700 دارم هم با imate kjam .فكر كنم بعضي از اين سيم كارتها يه مشكلي با بعضي از گوشيا دارن .

Shaikpour

کاربر سایت
Oct 4, 2007
347
نام
سجاد
خسته نباشید دوستان کسی میتونه قیمت گوشی آیفون رو تو دبی بهم بده خیلی مهمه
3 جی و قدیمی هاش خیلی مهمه ممنون میشم راهنمایی کنین

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
اگر كسي يكم لطف كنه و كمي درباره E71 براي من توضيح بده ممنون ميشم
ازش خوشم اومده و قيمتش هم با 5800 يكيه اگر ممكنه بگيد كه كدوم بهتره
اصلا كار به فينگر تاچ بودنش ندارم مهم GPS و اين چيزاشه

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان اگه امکان داره قیمت c905 سونی اریکسون رو بگید و یه اطلاعات کلی هم از امکاناتش بزارین.
ممنون

قیمتش حدودا" فکر می کنم 440-450 این طرفا شده باشه.

این مشخصات به فارسی :

Code:
http://www.gsmaria.com/Reviews/Review.aspx?review=215

اینم مشخصات انگلیسی :

Code:
http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_c905-2427.php

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
سلام
من میخوام طرح قرمز ایرانسل رو فعال کنم(ضرری به ایرانسل میزنم با این sms هام:D) ولی وقتی کد رو میزنم بعدش یه مسیج میاد که نمیدونم مهلت ثبت نام تموم شده!! مگه اصلا مهلت داره؟:D چطوریاست؟!
یه سوال دیگه...
یه برنامه هست برای اینکه قفل بزاری روی مسیج هات ؟! (P1i - UIQ3)

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
یه چیزی من با حالت کشویش مشکل ندارم برا من که نه شل شده نه لق میزنه خیلی هم سالمه
با گذشت زمان چی حالت کشویی و لغزندگیشو از دست نمیده یعنی شل یا لق نمیشه؟
کلا" گوشی های کشویی میگن بعد از یه مدت شل میشن این درسته؟
در رابطه با N95 چطور؟
شما خودتون چه مدته دارین استفتده میکنین؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر