موبايل!

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
صبر نداشتن برای خرید موبایل کار دست ادم میده !
برای دوستارانی که Pocket Pc میخوان این گوشی رو حتما پیشنهاد میکنم.
-------------------------------------------------------

البته در کنار پیشنهاد شما باید به x1 هم اشاره کرد چون قیمتش خیلی مناسب شده . من خودم hd داشتم ولی بعد از مدتی به این نتیجه رسیدم که هر چه قدر هم این گوشی عالی باشه بازهم 900 تومن پول زیادیه واسه همین هم فروختمش .

ببخشید HTC VIVA چنده ؟ ارزون ترین HTC تو بازار قیمتش چنده؟ :love:

330 تومن ولی بهت پیشنهاد نمیکنم بخریش چون خیلی ضعیفه . همین تاچ ویوا ارزونترینه . بهترین و بقیمت ترین ppc توی بازار دایمونده .

آخرین ویرایش:

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
البته در کنار پیشنهاد شما باید به x1 هم اشاره کرد چون قیمتش خیلی مناسب شده . من خودم hd داشتم ولی بعد از مدتی به این نتیجه رسیدم که هر چه قدر هم این گوشی عالی باشه بازهم 900 تومن پول زیادیه واسه همین هم فروختمش .
فروختین؟!من باورم نمیشه شما فروخته باشین اون گوشی رو: د ی
به حر حال هرچی جاش خریدین مبارک باشه: د ی.
-----
هر چی بیشتر میگذره از 5800 بیشتر خوشم میاد از دوربینش بیشتر بدم میاد!عکس میندازم فقط میشه تشخیص داد توش جنبنده هست یا نه!k660 با اون دوربینش بهتر از این بود!
واجبه آدم در کنارش یک دوربین هم بخره!

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
فروختین؟!من باورم نمیشه شما فروخته باشین اون گوشی رو: د ی
به حر حال هرچی جاش خریدین مبارک باشه: د ی.
-----
هر چی بیشتر میگذره از 5800 بیشتر خوشم میاد از دوربینش بیشتر بدم میاد!عکس میندازم فقط میشه تشخیص داد توش جنبنده هست یا نه!k660 با اون دوربینش بهتر از این بود!
واجبه آدم در کنارش یک دوربین هم بخره!

آره فروختمش. 900 تومن واسه گوشی خیلی زیاده . بجاش نوت بوکم رو عوض کردم که عاقلانه تر بود .راستش یه گوشی سونی mz5 دارم که الان حدود 2 ساله دارمش و خیلی هم باهاش حال میکردم و میکنم . hd همه چیزش عالی بود ولی یه نکته منفی داشت که اونم راحتی در کاربرد بود که متاسانه hd با تمام امکانات فوق العاده ای که داشت ولی اون راحتی استفاده رو نداشت . بدلیل پهن بودن و در عین حال باریک بودن اصلا خوشدست نبود و همیشه احساس میکردی میخواد از دستت بیفته که اگه میفتاد فاتحش خونده بود . ولی با این سونی هر چند که هیچ امکاناتی نداره ولی بدلیل راحتی در استفاده و همچنین با اینکه بیش از 7 سال از تولیدش میگذره ولی هنوز زیباییه خودشو داره .
بهر حال انتخاب بعدی من بین 95 8'گیگ - اینوو8 و یا آیفون خواهد بود . در مورد 5800 هم هرچی سعی میکنم نمیتونم ازش خوشم بیاد بنظر کیفیت ساختش خیلی بده و اصلا با قیافش حال نمیکنم (ببخشید نظر شخصی منه ) .
در مورد دوربین هم همینطوره که میگید باید یه دوربین دیجیتال داشته باشد چون به دوربینهای موبایل نمیشه دلخوش کرد . ادم یه دوربین کنون میخره 200 تومن که کیفیتش از صد تا موبایل هم بهتره .

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
ىه کمک کوچيک مىخواستم
با گوشى p1 برنامه opera mini رو دانلود کردم اما اصلا با اىن برنامه کانکت نمىشه ولى با browser خود گوشى راحت کانکت مىشم کسى مىدونه مشکل از چىه؟
ممنون​

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
ىه کمک کوچيک مىخواستم
با گوشى p1 برنامه opera mini رو دانلود کردم اما اصلا با اىن برنامه کانکت نمىشه ولى با browser خود گوشى راحت کانکت مىشم کسى مىدونه مشکل از چىه؟
ممنون​

تاریخ گوشیو به روز کن دقیق

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
تارىخ رو هم به روز کردم ولى باز درست نشد مى نوىسه ىا به قسمت کمکهاى خود ساىت اپرا مراجعه کنىذ ىل به سروىس دهنده اىنترنتى

من رو k850 که نصب کردم اول تاریخو دزست کردم
بعد از هر 4 5 بار یک بارش وصل میشد کلا اذیت میکنه خیلی!

DKNY

کاربر سایت
Jan 20, 2009
104
نام
فری
دوستان یه سوال به نظر شما میارزه n78 رو بفروشم یه 5800 بگیرم 1 هفتش n78 رو خریدم البته ازش راضیم ولی 5800 چشممو بدجوری گرفته

SEIKO-XXX

کاربر سایت
Oct 27, 2008
891
نام
kivanc tatli
دوستان یه سوال به نظر شما میارزه n78 رو بفروشم یه 5800 بگیرم 1 هفتش n78 رو خریدم البته ازش راضیم ولی 5800 چشممو بدجوری گرفته

5800 گوشی خوبیه انصافآ ولی دوربینش ضعیفه!!

به نظر من 5800 هم انتخاب خوبیه البته تاچ اسکرینه و باید به دلت بشینه(به شخصه ادمی رو میشناسم که اصلآ با گوشیهای تاچ اسکرین حال نمیکنه!!).

ولی به نظر من(به نظر من)ارزشش رو داره که بخریش.

حالا بذار دوستای دیگه هم نظر بدن شاید متفاوت بود.

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
البته 5800 مشکل زیاد داره اما از نظر نرم افزاری هنگ زیاد میکنه تا الان هرکی خریده همین مشکل و داشته . !

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
دوستان ميشه لطف كنيد در مورد i-teq مدل x-bond برام بگيد.
از نظر قيمت، امكانات ، توانايي هاش ،قديمي شدنش ، شناخته شدنش در ايران و اينكه مي ارزه يا نه.
ممنون ميشم اگه توضيحات كامل باشه.
تشكر

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
البته 5800 مشکل زیاد داره اما از نظر نرم افزاری هنگ زیاد میکنه تا الان هرکی خریده همین مشکل و داشته . !
قابل توجه شما من الآن 1 ماه تقریبا دارم از گوشی استفاده میکنم و تازه کلی نرم افزار ریختم و نصف مموری رو هم پر کردم و آپدیت هم نکردم گوشی رو یک بار هم هنگ نکرد ;) .. اون N95 ـه 8 گیگی که داشتم روزی یک بار بایستی هنگ میکرد !

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,615
نام
محمدرضا
3g=third generation=نسل سوم
اگه اشتباه گفتم تصحیح کنید...نسل سوم موبایل رو میگن 3g(نسل سوم از نظر ارتباطی)
مثلا HTC Touch HD تو مشخصاتش نوشته 3.5g :D که به خاطر سرعتش در استفاده از اینترنت هست.
کلا 3g به تو ایران هیچ معنا و مفهومی نداره...هنوز وارد 2g نشدیم چه برسه به 3g :d

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
3g=third generation=نسل سوم
اگه اشتباه گفتم تصحیح کنید...نسل سوم موبایل رو میگن 3g(نسل سوم از نظر ارتباطی)
مثلا HTC Touch HD تو مشخصاتش نوشته 3.5g :D که به خاطر سرعتش در استفاده از اینترنت هست.
کلا 3g به تو ایران هیچ معنا و مفهومی نداره...هنوز وارد 2g نشدیم چه برسه به 3g :d

اپراتور سوم تلفن همراه توی ایران یعنی شرکت اتصالات،3G رو ارائه میده. :smile:
البته احتمال این که به مشکل برخورد کنه زیاده...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر