موبايل!

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
از Sony Ericsson W580 خوشم اومدش.دوربینش چحوریه؟ امکاناتش؟

Sony Ericsson W580

قيمت : 203000 تومان ‌‌- گارانتي يکساله خدمات پارسه 225000 تومان - گارانتي يکساله سيتادل

گوشي سوني اريکسون مدل W580 از جمله گوشي هاي کشويي است که مبتني بر تکنولوژي باند چهارگانه GSM/EDGE کار مي کند. طراحي اين گوشي در بيشتر زمينه ها از مدل W880 اقتباس شده است. ابعادي برابر با 14×47×99 ميلي متر دارد و وزن آن نيز 94 گرم است. سوني اريکسون W580 در دو رنگ سفيد و خاکستري با طيف رنگي نارنجي ارائه شده است.
W580 به عنوان يک گوشي واکمن طوري طراحي و ساخته شده است که دوستداران موسيقي را شگفت زده مي کند. اين گوشي به همراه کارت حافظه Memory Stick Micro 512 مگابايتي به فروش مي رسد و مي تواند حداکثر 470 فايل موسيقي را در خود ذخيره کند. کابل USB موجود نيز به عنوان ابزار کارآمدي براي ذخيره انبوه اطلاعات به کار مي رود. راديو FM همراه با RDS يکي ديگر از امکاناتي است که در اين گوشي در نظر گرفته شده است. بلوتوث استريوي داخلي گوشي نيز با هدفون هاي بي سيم ارائه مي شود.
دوربين 2 مگاپيکسلي مجهز به فوکوس خودکار، گام شمار براي تمرينات ورزشي، صفحه نمايش 2 اينچي 262.000 رنگي TFT با رزولوشن QVGA، راديو FM به همراه RDS، بلوتوث 2 به همراه A2DP و کارت حافظه Memory Stick Micro M2 (512 مگابايتي) از امکاناتي هستند که سوني اريکسون W580 ارائه مي کند. در مورد نرم افزارهاي موجود در اين گوشي نيز مي توان به پشتيباني کامل از سرويس خبري RSS، بازي هاي سه بعدي Java و نرم افزار Track ID اشاره کرد.
سوني اريکسون W580 به گونه اي طراحي شده است که يک گوشي چند کاربرده باشد. به اين صورت که مي توانيد هنگام کار، رانندگي، مهماني ها يا حتي انجام فعاليت هاي ورزشي نيز با آن کار کنيد و به مشکلي هم برنخواهيد خورد. صرف نظر از اينکه فايل هاي موسيقي از راديو RDS FM يا خود گوشي پخش مي شوند، TrackID™ امکان تشخيص فايل هاي موسيقي را فراهم آورده است.
گام شمار گوشي نيز فعاليت هاي ورزشي شما را گام به گام کنترل مي کند. به اين ترتيب که با شمارش قدم هاي شما، ميزان کالري و سرعت، فاصله و مدت زمان دويدن شما را محاسبه مي کند. به کمک دوربين اين گوشي مي توانيد عکس هاي خوبي بگيريد. حتي امکان بلاگ نويسي عکس ها نيز وجود دارد. به کمک صفحه نمايش اين گوشي نيز به راحتي مي توانيد بازي کنيد، صفحات اينترنت را مرور کنيد يا عکس هاي خود را تماشا نماييد.
از ديگر امکانات سوني اريکسون W580 مي توان به دو عدد بلندگوي MPS-70 و MPS-75 اشاره کرد که به صورت اختياري ارائه مي شوند. اين گوشي از جمله مدل هاي نسل 2.5 مي باشد که به سيستم باند چهارگانه EDGE (1900،1800، 900،850) مجهز است.

مشخصه هاي اصلي:

• GSM 850/900/1800/1900MHz
• تکنولوژي باند چهارگانه GSM/EDGE
• دوربين 2 مگاپيکسلي مجهز به فوکوس خودکار
• صفحه نمايش 2 اينچي 262.000 رنگي TFT با رزولشن QVGA
• پخش کننده موسيقي
• Track ID
• راديو FM به همراه RDS
• بلندگو
• پيام فوري
• مرورگر HTML
• بلوتوث 2 به همراه A2DP
• کابل USB
• گام شمار
• حافظه داخلي 12 مگابايتي به همراه شيار مخصوص کارت حافظه Memory Stick Micro M2 (512 مگابايتي)
• قابليت نصب و اجراي بازي هاي سه بعدي Java
• ابعاد گوشي: 14×47×99 ميلي متر
• وزن: 94 گرم
• مدت زمان مکالمه: حداکثر 9 ساعت بر روي باند GSM
• زمان استندباي گوشي: 15.25 روز

N73 چنده؟ :biggrin1: کدوم بهتره؟

Nokia N73 Music Edition

قيمت : 289000 تومان ‌‌- گارانتي خدمات پارسه 325000 تومان - گارانتي اصلي شركت اركان (نماينده رسمي نوكيا در ايران)

مدلN73 نوکيا، در واقع همان مدل ارتقا يافته گوشي N70 مي باشد که رقيب سرسختي براي مدل هاي K790i و K800i محسوب مي گردد. اين گوشي نيز همانند گوشي هاي نسل سوم، به همراه سيستم باند سه گانه GSM عرضه مي شود.
N73 در مقايسه با مدل N70 باريک تر است و وزن کمتري دارد. به طوري که با اطمينان مي توان گفت اين مدل يکي از سبک ترين گوشي هاي موجود در بازار مي باشد. بسيار خوش ساخت بوده و به همان صفحه کليدي مجهز است که در مدل N70 ديده مي شود. دکمه هاي صفحه کليد آن اندازه اي نسبتا کوچک دارند و کار کردن با کليد اصلي پنج جهته آن نيز چندان آسان نيست. صفحه نمايش به کار رفته در اين گوشي بسيار بزرگ مي باشد و از داراي رزولوشني برابر با 320×240 پيکسل است. اين صفحه نمايش قابليت نمايش 262.000 رنگ را دارد و مي توان گفت يکي از بهترين صفحه نمايش هايي است که تا کنون در گوشي هاي هوشمند به کار رفته است.
شرکت نوکيا علاوه بر صفحه نمايش اين گوشي، کيفيت دوربين آن را نيز افزايش داده است. N73 نوکيا به يک دوربين 2/3 مگاپيکسلي مجهز به لنز Carl Zeiss و حسگر CMOS مجهز است. تمام اين امکانات درمدل N70 نيز ديده مي شود. فلاش داخلي، زوم ديجيتال 20 برابر، مود ماکرو، تنظيمات اختياري متعدد و قابليت ويرايش تصوير از ويژگي هاي برتري هستند که دوربين اين گوشي به آنها مجهز مي باشد. اگر چه کيفيت کار اين دوربين به خوبي مدل هاي سوني اريکسون نيست، اما پردازشگر به کار رفته در آن عملکرد فوق العاده اي دارد و آن را به يک دوربين بسيار خوب تبديل کرده است. قابليت ضبط ويديويي با رزولوشن فرمت CIF و سرعتي برابر 15 فريم در ثانيه از ديگر امکانات اين گوشي است. در عين حال، اين امکان به شما داده شده است تا تصاوير ويديويي خود را با فرمت هاي 3GP يا MPEG4 ضبط کنيد. N73 نوکيا، به نرم افزاري براي ويرايش فيلم و همچنين، يک دوربين VGA براي مکالمات تصويري مجهز است.
نوکيا N73قابليت پخش موسيقي را نيز دارا مي باشد. سيستم پخش موسيقي آن با فرمت هاي مختلفي مانند MP3، WMA و AAC سازگاري دارد. همچنين، به راديو FM و راديوي ويژوآل براي نمايش اطلاعات مربوط به خواننده و نام آهنگ در حال پخش مجهز است. سيستم پخش کننده موسيقي آن با پشتيباني از قابليت نمايش ليست آهنگ ها و اکولايزر به شما اين امکان را مي دهد تا کيفيت صدا را تنظيم نماييد. صدا از طريق بلندگوهاي استريوي دوگانه يا گوشي هاي استريو پخش مي شود.
حافظه داخلي به کار رفته در اين گوشي تا 42 مگابايت افزايش يافته است. اين گوشي از کارت حافظه قابل ارتقا miniSD پشتيباني مي کند. به اين ترتيب، به راحتي به فضاي وسيعي براي ذخيره تراک هاي موسيقي و ويديويي دسترسي خواهيد داشت . از ديگر قابليت هاي آن مي توان به پشتيباني از Bluetooth 2.0، USB 2.0، و مادون قرمز(Infrared) اشاره کرد. عمر باتري آن نيز به عنوان يک گوشي نسل سوم بسيار عالي است.
مدل N73 در مقايسه با مدل N70 کوچکتر و در عين حال، سبک تر است. اندازه ابعاد آن 19×49×110 ميلي متر و وزن آن نيز 116 گرم است. مدت زمان مکالمه آن نيز از 5/3 ساعت به 4 ساعت و مدت زمان استندباي آن نيز از حداکثر 10 روز به 15 روز بهبود يافته است. اين گوشي در سه رنگ عرضه شده است: نوک مدادي / قرمز تيره، سفيد يخچالي / قهوه اي و سفيد يخچالي / قرمز متاليک.
N73نوکيا از بلوتوث استريو پشتيباني نمي کند. صفحه کليد آن نيز همانند مدل N70 چيدمان فشرده اي دارد. با تمام اينها، N73 گوشي بسيار جذابي است که از برترين گوشي هاي روز به شمار مي رود، و در عين حال، از پرفروش ترين گوشي هاي جديد سري N مي باشد.
مشخصه هاي کلي:
• گوشي هوشمند سري 60 نسل سوم به همراه سيستم عامل Symbian ورژن 1/9
• داراي دوربين 2/3 مگاپيکسلي مجهز به حسگر CMOS، لنز Carl Zeiss، فوکوس خودکار، فلاش و زوم ديجيتال 20 برابر
• مجهز به دوربين فيلمبرداري (با قابليت ضبط حداکثر تا 90 دقيقه) در فرمت هاي MPEG4 يا 3GP (288×352 پيکسل و به صورت 15 فريم در ثانيه) و زوم ديجيتال 4 برابر
• مجهز به دوربين VGA (480×640 پيکسل) براي مکالمات تصويري
• مجهز به نرم افزار ويرايشي عکس و فيلم
• امکان چاپ عکس، مستقيما از گوشي با استفاده از چاپگرهاي PictBridge
• مجهز به صفحه نمايش نوع TFT با قابليت نمايش 262.144 رنگ و ابعاد 320×240 پيکسل
• پخش کننده استريوي موسيقي (در فرمت هاي MP3/AAC/eAAC/eAAC+/WMA) و قابليت نمايش فهرست آهنگ ها و اکولايزر
• مجهز به راديو FM استريو با پشتيباني از راديوي ويژوآل
• قابليت شماره گيري و دستوردهي صوتي
• Push to Talk (قابليت استفاده از دو يا چند گوشي به صورت بي سيم)
• قابليت ارسال و دريافت پيام هاي SMS، MMS، و ايميل (SMTP, IMAP4, POP3)
• مرورگر اسناد (فايل هاي Word ، Excel، Powerpoint و PDF)
• قابليت نصب نرم افزارهاي Java
• مرورگر وب
• داراي ديتابيس اطلاعات تماس ها با قابليت ذخيره سازي جزييات مربوط به ايميل و ...
• حافظه داخلي 42 مگابايتي به همراه کارت حافظه miniSD (قابل ارتقا)
• مجهز به Bluetooth 2.0، USB 2.0، و مادون قرمز (Infrared)
• انتقال اطلاعات 3G (دانلود فايل با سرعت kbps 384)
• ابعاد گوشي: 19×49×110 ميلي متر
• تکنولوژي باند چهارگانهGSM و 3G (WCDMA)
• مدت زمان مکالمه: حداکثر 6 ساعت
• زمان استندباي گوشي: 350 ساعت

K810 چی؟

Sony Ericsson K810

قيمت : 218000 تومان ‌‌- با گارانتي 18 ماهه پارسه 234000 تومان - با گارانتي اصلي شركت كامتل

سوني اريکسون مدل K810 از نظر ظاهري تفاوت چنداني با K800 ندارد، در واقع همان شکل، رنگ و اندازه را دارد. فقط ضخامت آن چند ميلي متر کمتر است. صفحه کليد جديد اين گوشي بارزترين تغييري است که در طراحي آن صورت گرفته است.
گوشي سايبرشات K810 سوني اريکسون، به عنوان يک گوشي باريک عملکرد بالايي دارد و به دوربين 3.2 مگاپيکسلي به همراه اتوفوکوس و فلاش Xenon مجهز مي باشد. برنامه هايي همچون Photo fix به بهبود کيفيت تصاوير کمک مي کند. در کنار صفحه نمايش اصلي دکمه اي قرار دارد که با قرار گرفتن در مود دوربين روشن مي شود و کاربر با لمس آن مي تواند به گزينه هاي منو دوربين دسترسي داشته باشد.
صفحه نمايش TFT قسمت بيشتر قاب جلويي را مي گيرد. اين صفحه نمايش همانند مدل K800 لايه اي انعکاسي دارد که احتمال ماندن اثر انگشت بر روي آن بسيار زياد است. در بالاي اين صفحه نمايش يک دوربين VGA که به عنوان دوربين دوم گوشي کار مي کند، بلندگو و دو کليد ميانبر مولتي مديا قرار دارد. هنگام فعال بودن دوربين، کليد سمت چپ را مي توان براي تغيير مود عکاسي دوربين به کار برد، اما کليد سمت راست آن تنظيمات مربوط به صحنه عکاسي را تغيير مي دهد. در صورت غير فعال بودن دوربين نيز کليد سمت چپ آخرين عکس باز شده را در حالت تمام صفحه اي نشان مي دهد. کليد سمت راست نيز تصاوير گرفته شده توسط دوربين را در نماي کوچک و به صورت عکس هاي thumbnail نشان مي دهد.
در طرف ديگر اين گوشي يک دوربين 3.2 مگاپيکسلي، بلند گو و فلاش قرار دارد. پانل پشتي گوشي از نوعي پلاستيک مات ساخته شده است و تمام قسمت هاي آن به غير از درپوش لنز دوربين اثر انگشت را به خود جذب نمي کند.
سوني اريکسون مدل K810 بيشتر مورد پسند آن دسته کاربراني قرار مي گيرد که به امکانات اوليه عکاسي اهميت مي دهند. کاربراني که مي خواهند در سفر نيز عکاسي کنند. در مود عکاسي اين گوشي، فلاش Xenon به همراه مشخصه کاهش قرمزي چشم به کاربر کمک مي کند عکس هاي خوب و با کيفيتي را حتي در نور کم تهيه نمايد.
به کاربر امکان داده شده است عکس هاي خود را به راحتي با ديگر گوشي ها به اشتراک بگذارد. قابليت هاي اتصالاتي اين گوشي بسيار خوب است. حتي مي توان عکس ها را در بلاگ شخصي به نمايش گذاشت. بلوتوث و USB 2.0 قابليت هاي ديگري هستند که به اشتراک گذاري عکس ها با ديگر دوستان يا اتصال به کامپيوتر شخصي کمک زيادي مي کنند. گوشي K810 يک گوشي مبتني بر شبکه UMTS 2100 (GSM 900/1800/1900) مي باشد.
با باز کردن پشت گوشي مي توانيد باتري يون ليتيوم سوني اريکسون مدل BST-33 را مشاهده کنيد که يک باتري mAh950 مي باشد. درست در زير اين باتري سيم کارت گوشي قرار مي گيرد. نکته جالبي که در مورد اين سيم کارت وجود دارد اين است که به راحتي مي توانيد آن را در داخل گوشي قرار دهيد اما بيرون کشيدن آن کمي مشکل است. بنا بر اظهارات شرکت سازنده، اين باتري براي مدتي معادل با 400 ساعت در حالت استندباي و 10 ساعت مکالمه بر روي شبکه GSM عمر مي کند.
به طور کلي مي توان گفت که K810 از جمله مدل هايي است که ارگونومي خوبي دارد. بسيار خوش دست است و به راحتي در کف دست جا مي شود.

چه خاکی تو سرم کنم؟:biggrin1:
من رس رو پیشنهاد میکنم. مورد مناسب تری هست. در اکثر اماکن عمومی هم قابل دسترس است.:biggrin1:

من با هر دو کار کردم. از بین 2 برند من N73 رو برای کارایی بیشتر و فیلمبرداری پیشنهاد میکنم ولی اگر عکس با کیفیت خوب مد نظرت هست K810 بهترین گزینست. بازم هردو رو باید از نزدیک ببینی.

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
سلام به تمام متخصصانه در امر Mobile
من بين N95-N96 گير كردم اخه خودم N95 رو بيشتر دوست دارم ولي بالاخره N96 يك مدل بالاتره يكسري امكانات اضافه داره ولي بازم دلم N95 ميخواد :smile:
شما بگين N96 چقدر فرق داره تا به N95 همين
و يك سوال ديگه (شايد ربطي به تاپيك نداشه باشه و خواهشن جواب بدين:praying:)
iPhone بهتره يا IPOD touch

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
من بين N95-N96 گير كردم اخه خودم N95 رو بيشتر دوست دارم ولي بالاخره N96 يك مدل بالاتره يكسري امكانات اضافه داره ولي بازم دلم N95 ميخواد :smile:

Nokia N96

قيمت : 785000 تومان ‌‌- گارانتي 18 ماهه پارسه

گوشي همراه نوکيا مدل N96 گوشي جالب و بسيار کارآمدي است که در اين‌جا معرفي مي‌شود. اين گوشي مدل ارتقا يافته‌ي گوشي موبايل نوکيا N95 مي‌باشد و شباهت زيادي به آن دارد. مهم‌ترين شباهتي که در اين دو گوشي ديده مي‌شود طراحي بدنه و فرم کشويي آن‌هاست. البته،‌ اگر بخواهيم نوکيا N96 را با گوشي‌هاي ديگر مقايسه کنيم بايد بگوييم که اين گوشي حد فاصل گوشي‌هاي N95 و N81 قرار دارد. نوکيا N96 در ابعاد و اندازه 18×55×103 ميلي‌متر طراحي شده و وزن آن نيز 125 گرم است.

يکي از امکانات جالب گوشي موبايل N96 وجود يک پايه در زير گوشي است که به شما امکان مي‌دهد فيلم‌ها و تصاوير خود را به راحتي تماشا کنيد. كافي است قاب دور لنز دوربين را بيرون بكشيد تا پايه N96 خودش را نشان بدهد.

گوشي همراه نوکيا مدل N96 يک گوشي هوشمند مبتني بر سيستم عامل سيمبين سري 60 است که با قابليت‌هاي چندرسانه‌اي خوبي ارائه شده است. با اين گوشي به نرم‌افزارهاي خوبي براي پخش فايل‌هاي صوتي و تصويري دست‌رسي خواهيد داشت. دو مود افقي و عمودي نيز در نظر گرفته شده که مطمئنا از آن راضي خواهيد بود. حافظه داخلي آن نيز يک حافظه 16 گيگابايتي است. نوکيا N96 از کارت‌هاي حافظه microSD و SDHC پشتيباني مي‌کند.

دوربين نوکيا N96 يک دوربين 5 مگاپيکسلي بسيار عالي است که به فوکوس اتوماتيک، لنز کارل زايس و فلاش مجهز است. اين دوربين کيفيت بسيار خوبي مثل يک DVD دارد و مي‌تواند با سرعت 30 فريم بر ثانيه کار کند.

حالت کشويي N96 نيز مانند مدل قبلي‌ آن به صورت دو جهته طراحي شده است. يعني با باز کردن گوشي در يک جهت،‌ به کليدهاي رقمي و در جهت مخالف به قابليت‌هاي رسانايي دست‌رسي خواهيد داشت. صفحه نمايش N96 يک صفحه نمايش 2.8 اينچي TFT با کيفيت QVGA است. اين صفحه نمايش 16 ميليون رنگي رزولوشني برابر با 320× 240 پيکسل دارد.

مبدل صوتي 3.5 ميلي‌متري، بلندگوهاي استريوي داخلي، Wi-Fi، بلوتوث، پشتيباني از قابليت‌هاي نسل سوم، راديو FM با پشتيباني از RDS، پخش‌کننده سازگار با فرمت‌هايMP3/AAC/AAC+/eAAC+/WMA و خدمات اينترنتي از ديگر امکاناتي هستند که در نوکيا N96 مي‌بينيد. پيش‌بيني مي‌شود که اين گوشي از سه ماهه‌ي سوم سال 2008 ميلادي به بازار عرضه گردد.

مشخصه‌هاي اصلي گوشي همراه نوکيا مدل N96:

• يک گوشي هوشمند مبتني بر سيستم عامل سيمبين سري 60
• صفحه نمايش 2.8 اينچي 16 ميليون رنگي TFTبا کيفيت QVGA
• دوربين 5 مگاپيکسلي مجهز به فوکوس اتوماتيک، لنز کارل زايس و فلاش
• قابليت ارسال و دريافت پيام‌هاي SMS ، MMS، ايميل و پيام هاي فوري
• زنگ‌هاي پلي فونيک 64 کاناله، زنگ‌هاي مونوفونيک، پشتيباني از زنگ‌هاي MP3 و True Tones
• پشتيباني از قابليت‌هاي نسل سوم
• مجهز به کارکرد A-GPS
• پشتيباني از Java MIDP 2.0
• هندزفري داخلي
• حافظه داخلي 16 گيگابايتي با پشتيباني از کارت‌هاي حافظه microSD و SDHC
• باتري يون ليتيوم 950 mAh
• ابعاد: 18×55×103 ميلي‌متر
• وزن: 125 گرم
• مدت زمان مکالمه: 3 ساعت و 40 دقيقه
• مدت زمان استندباي: 220 ساعت

متن رو بخون تفاوت رو واقعاً میشه احساس کرد. بنظرم اگر همین 2 عامل 16 گیگ حافظه و طرحی بی نظیرش می تونه دلیلی بر برتری نسبت به مدل N95 بشه. از نزدیک دیدی؟

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
گوشي همراه نوکيا مدل N96 يک گوشي هوشمند مبتني بر سيستم عامل سيمبين سري 60 است که با قابليت‌هاي چندرسانه‌اي خوبي ارائه شده است. با اين گوشي به نرم‌افزارهاي خوبي براي پخش فايل‌هاي صوتي و تصويري دست‌رسي خواهيد داشت.
اين خوبه
حافظه داخلي آن نيز يک حافظه 16 گيگابايتي است
:eek::eek:
دوربين نوکيا N96 يک دوربين 5 مگاپيکسلي بسيار عالي است که به فوکوس اتوماتيک، لنز کارل زايس و فلاش مجهز است. اين دوربين کيفيت بسيار خوبي مثل يک DVD دارد و مي‌تواند با سرعت 30 فريم بر ثانيه کار کند.
دوربينش خوبه ولي فرق چنداني با N95 نداره(اينو تو مغازه ديدم)
متن رو بخون تفاوت رو واقعاً میشه احساس کرد. بنظرم اگر همین 2 عامل 16 گیگ حافظه و طرحی بی نظیرش می تونه دلیلی بر برتری نسبت به مدل N95 بشه.
اويس دمت گرم خيلي حال دادي طرف فروشنده اين چيزا رو نگفت به من
از نزدیک دیدی؟
منظورت N96؟ اگر منظورت N96 هستش اره ديدمش اصلا رفتم كه بخرمش ولي انقدر دو دل بودم سر اين دوتا گوشي(N95 Vs N96)نتونستم بخرم گفتم بيام انجا سوال بكنم تا مطمئن بشم بعد برم بخرم كه شما اثاثي راهنماييم كردي
ميدوني N96 يخورده زيادي گندست و پهناش زياده كه به اين دليل يكم بد باره ولي من چون امكاناتش بدردم ميخوره ميرم ميخرمش
اقا اويس شما جايي بهتر از پاساژ علاائدين ميشناسي؟؟

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
اقا اويس شما جايي بهتر از پاساژ علاائدين ميشناسي؟؟
من خودم که مشهدم ولی از پسر عمم که گوشی بازه پرسیدم گفته که علائدین جای خوبیه برای خرید و فروش گوشی. ولی بازم اگه جایی سراغ داری برو یه سر بزن.

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
من خودم که مشهدم ولی از پسر عمم که گوشی بازه پرسیدم گفته که علائدین جای خوبیه برای خرید و فروش گوشی. ولی بازم اگه جایی سراغ داری برو یه سر بزن.
OK
اخه ميدوني علاائدين پر از مبايل فروشيه برا همين ادم ميترسه يك وقت يك چيزي بخره كه انداختني باشه مثلا من يه 6300 براي يكي از دوستان خريدم بعد فهميديم باطري گوشي اكبند نيست و يك باطري ديگه هستش كه به زور تو جاي باطري 6300 جا كردن و جاي كريستالي مبايل رو روي شماره هاي مبايل رد يابي كرديم:-" پس در نتيجه گوشي دست دوم هست
برداشتن باكس گوشي رو دوباره وكيم كردن و انداختن به ما:-"
به هر حال دمت گرم اويس جان كه جوابم دادي
تازه اويس من رفته بودم شمال چند روز پيش يك كاري داشتم ميخواستم همونجا گوشي رو رديف كنم:biggrin1:رفتم بخرم يهو چشم به قيمت افتاد :eek:بگو چند؟؟؟:confused:قيمت 1500000:oچه در و زمونه اي شده:-"

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
باطري گوشي اكبند نيست و يك باطري ديگه هستش كه به زور تو جاي باطري 6300 جا كردن
جریان اینی که به زور باطری تو جای خودش میره اینه که باطری در حال انفجار هست! 100% گوشی به دفعات خیلی زیادی خورده زمین که باطری باد کرده.
تازه اويس من رفته بودم شمال چند روز پيش يك كاري داشتم ميخواستم همونجا گوشي رو رديف كنم:biggrin1:رفتم بخرم يهو چشم به قيمت افتاد :eek:بگو چند؟؟؟:confused:قيمت 1500000:oچه در و زمونه اي شده:-"
اول که اومده بود همه جا 1600000 برای فروش گذاشته بودن و تا 4 روز بعد شد 700-800 حالا چطور اون با اون قیمت الان می خواسته بفروشه خیلی جالبه!

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
البته یک علت باد کردن باطری باطری کشیدن زیاد هست که موقعی که گوشی هنگ میکنه در اکثر موارد باطری رو میکشن
من خودم 1 2 تا باطری به همین دلیل انداختم بیرون !

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
و يك سوال ديگه (شايد ربطي به تاپيك نداشه باشه و خواهشن جواب بدين:praying:)
iPhone بهتره يا IPOD touch

IPod Touch یه موزیک پلیره اما Iphone یه گوشی.اگر پول خرید IPhone رو نداری و یه سری از امکاناتش رو می خوای مخصوصا دیدن ویدئو و گوش دادن به موسیقی می تونی بری طرف IPod Touch.اما اگر گوشی می خوای که همون IPhone رو بخر.
البته IPhone یه سری امکانات داره که IPod Touch نداره.مثل بلوتوث.

SEIKO-XXX

کاربر سایت
Oct 27, 2008
891
نام
kivanc tatli
اگه میخواین گوشی Touchscreen (لمسی)بخرین iphone3G انتخاب عالی هستش و از نظر پردازش و سرعت واقعا" عالیه.
ولی یه عیب داره که به نظر من عیب نیست اونم اینه که قابلیت فیلمبرداری نداره.دوربینش هم 2 مگاپیکسل هستش.یکم هم قیمتش در ایران گرونه البته یکم هم نه زیاد.

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
IPod Touch یه موزیک پلیره اما Iphone یه گوشی.اگر پول خرید IPhone رو نداری و یه سری از امکاناتش رو می خوای مخصوصا دیدن ویدئو و گوش دادن به موسیقی می تونی بری طرف IPod Touch.اما اگر گوشی می خوای که همون IPhone رو بخر.
البته IPhone یه سری امکانات داره که IPod Touch نداره.مثل بلوتوث.

اتفاقا آیفون بلوتوث نداره ! من یه جا دیدم نوشته بود نداره!

راستی نگفتی این آموزش آگوستیک ریختن روی k810 رو حول و حوش چه صفحه ای گذاشتی عزیز؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اتفاقا آیفون بلوتوث نداره ! من یه جا دیدم نوشته بود نداره!

راستی نگفتی این آموزش آگوستیک ریختن روی k810 رو حول و حوش چه صفحه ای گذاشتی عزیز؟

تا نبینی نباید دربارش نظر بدی.

اینجا رو ببین تا متوجه بشی که IPhone بلوتوث هم داره.

Code:
http://www.gsmarena.com/apple_iphone-1827.php

اون هم یادم نیست توی چه صفحه ای هست.از بخش جستجو پیشرفته استفاده کن پیدا میشه.

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
والا من راهنمای خرید موبایل جیبی GSM رو دارم نوشته بود نداره!

راستی از قسمت جستجوی پیسرفته هم استفاده کردم نشد! میشه بگی حد اقل بین صفحه 0 تا 100 بود یا 100 تا دویست...دیال آ= دارم. سخته همه رو ببینم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر