موبايل!

motorola_v3i_00.jpg

این موبایل منه (یه کم فرق میکنه اما کارش مثل اینه)
کسی میتونه پیدا کنه قیمتش تو ایران چنده؟
Motorola razr v3im

سلام
بروبچ کسی میدونه Firmware گوشی ها رو چه طوری میشه Update کرد ؟ یعنی خودمون بکنیم نه اینکه بدیم به تعمیرکارهاش.
Firmware رو بگیر نصب کردنش زیاد سخت نیست اونجایی که میگیری طرز نصب کردنش رو نوشته;)
من یه دف ماله موبایل داداشم رو اپدیت کردم مشکلی پیش نیومد ولی یکی میگفت اگه وسط اپدیت کردن هنگ بکنه با به هر دلیل گیر کنه باید بندازش دور:cheesygri راست و دروغش پایه خودش..
من پیشنهاد میکنم ببرش میشه یکی که تضمینش کنه که مشکلی پیش نمیاد و باهاش هم طی کن
64.gif
یا ببرش نمایندگی...

آخرین ویرایش:
امین همون طور که خودت گفتی که یه مشکلی وسط Update کردن پیش بیاد مثل اینکه موبایل دیگه درست بشو نیست و یه اصطلاحی داره که باید بدی به تعمیرکارا درستش کنن ( الآن اون اصطلاحه یادم نیست ! ) دنبال یه راهنمای مطمین میگردم.توی سایت Sony Ericsson هم که به بدبختی میشه رفت. ( نمیدونم چرا همیشه برای من کنده )

امین همون طور که خودت گفتی که یه مشکلی وسط Update کردن پیش بیاد مثل اینکه موبایل دیگه درست بشو نیست و یه اصطلاحی داره که باید بدی به تعمیرکارا درستش کنن ( الآن اون اصطلاحه یادم نیست ! ) دنبال یه راهنمای مطمین میگردم.توی سایت Sony Ericsson هم که به بدبختی میشه رفت. ( نمیدونم چرا همیشه برای من کنده )
پس درسته که تو هم شنیدی;)
من میگم ببرش نمایندگی سونی اریسکون این طوری بهتره هر بلایی سرش بیاد پایه خودشونه:)(خدای نکرده)

ببینم نوکیا رو پیدا نکردی
من اما یه نظر در مورده این n 93 دارم شبیه یه تیکه آجر نیست؟
سلام.
اسی جون این چه حرفیه:cheesygri
اتفاقا موبایل خوبیه این عکسهایی هم که ازش میبینی یکم از اندازه ی واقعیش بزرگترن اگه بگیری دستت احساس بزرگی نمیکنی;)
این N90 جز معدود موبایل های نوکیا هست که من خوشم اومده:)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or