موبايل!

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
بچه ها اینجا کسی با Android کار کرده ؟ من براش App گرفتم ولی نمیتونم روی گوشی Install کنم ، یعنی گوشی شناساییشون نمی کنه ، گوشی هم HTC Hero ِ .
هر کسی اطلاعاتی داره دریغ نکنه ، یه خانواده رو از نگرانی در بیارید . :D

galaxyboy

کاربر سایت
Mar 24, 2008
451
سوال من اینه که من میخوام یه گوشی بگیرم چشم افتاد به htc touch 2 تو سایت دیجی کالا با گارانتی زده 385000 تومن و بدون گارانتی 319 تومن من پولم واسه بدونه گارانتی خوبه 300 دارم و19 تومن هم گیر میارم ولی یکی از بچه ها گفت ممکنه مشکله نرم افزاری داشته باشه با گارانتی بگیری بهتره
چی بکنم بگیرم نگیرم؟ اونایی که دارن راضی هستن؟ htc مشکل نرم افزاری داره؟ گوشیش چطوره ؟ بجز ویندوز نرم افزار هایه java رو ساپورت نمیکنه واسه کارایه بانکی میگم

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
دوستان من میخواستم گوشیمو عوض کنم هرچی فکر کردم دیدم هیچی نمی تونه جای I-phone رو بگیره خیلی گوشیه نازیه! :love:
فقط شک داشتم الان بگیرم یا صبر کنم اخه یه شایعاتی شنیدم در مورد عرضه سری جدید و ... می شه در این مورد راهنمایی کنید و اینکه الان بهترین مدل I_phone چیه و قیمتش حدودا چنده
ممنون :love:

galaxyboy

کاربر سایت
Mar 24, 2008
451
دوستان من میخواستم گوشیمو عوض کنم هرچی فکر کردم دیدم هیچی نمی تونه جای I-phone رو بگیره خیلی گوشیه نازیه! :love:
فقط شک داشتم الان بگیرم یا صبر کنم اخه یه شایعاتی شنیدم در مورد عرضه سری جدید و ... می شه در این مورد راهنمایی کنید و اینکه الان بهترین مدل I_phone چیه و قیمتش حدودا چنده
ممنون :love:
بهترین iphone 3gs هست که 1و خورده ای هست و این سری جدید هم iphone 4g هست که دوربینش 5 شده

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
سوال من اینه که من میخوام یه گوشی بگیرم چشم افتاد به htc touch 2 تو سایت دیجی کالا با گارانتی زده 385000 تومن و بدون گارانتی 319 تومن من پولم واسه بدونه گارانتی خوبه 300 دارم و19 تومن هم گیر میارم ولی یکی از بچه ها گفت ممکنه مشکله نرم افزاری داشته باشه با گارانتی بگیری بهتره
چی بکنم بگیرم نگیرم؟ اونایی که دارن راضی هستن؟ htc مشکل نرم افزاری داره؟ گوشیش چطوره ؟ بجز ویندوز نرم افزار هایه java رو ساپورت نمیکنه واسه کارایه بانکی میگم
سلام
مشکل نرمافزاری نداره.
بدون گارانتی هم بگیری مشکلی پیش نمیاد و جای ترسی وجود نداره!الکی 70تومن پول واسه گارانتی نده!!
جاوا هم ساپورت میکنه
گوشی خوبی هم هست ولی اگه بتونی بودجه رو بیشتر کنی حدود 420،گوشی های بهتری وجود دارند!مثل htc diamond2

دوستان من میخواستم گوشیمو عوض کنم هرچی فکر کردم دیدم هیچی نمی تونه جای I-phone رو بگیره خیلی گوشیه نازیه!
ممنون
در این که آیفون گوشی خیلی خوبیه شکی نیست ولی کم و کاست هم زیاد داره!
اگه فکر میکنی قیمتش نسبت به قابلیتهاش واست زیاد نیست پس انتخاب بدی نیست!

الان 3gs تنها مدلیش هست که تولید میشه و قیمت 16گیگش حدود 800هست و 32گیگش حدود 900!

اگر من بودم نمیخریدم و منتظر میشدم چند ماهی تا نسل بعدیش 4g بیاد و اون موقع آیفون میخریدم!!

البته اگه میخوای آیفون بگیری صبر کن اگر نه که فرقی نمیکنه کی بگیری!

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
تا جایی که من میدونم همچین آپدیتی نیومده براش!
شاید بتونی یه موزیک پلیر دیگه که اکولایزر هم داشته باشه واسش پیدا کنی و نصب کنی!البته نمیدونم چیزی داره یا نه!

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
سلام
مشکل نرمافزاری نداره.
بدون گارانتی هم بگیری مشکلی پیش نمیاد و جای ترسی وجود نداره!الکی 70تومن پول واسه گارانتی نده!!
جاوا هم ساپورت میکنه
گوشی خوبی هم هست ولی اگه بتونی بودجه رو بیشتر کنی حدود 420،گوشی های بهتری وجود دارند!مثل htc diamond2

در این که آیفون گوشی خیلی خوبیه شکی نیست ولی کم و کاست هم زیاد داره!
اگه فکر میکنی قیمتش نسبت به قابلیتهاش واست زیاد نیست پس انتخاب بدی نیست!

الان 3gs تنها مدلیش هست که تولید میشه و قیمت 16گیگش حدود 800هست و 32گیگش حدود 900!

اگر من بودم نمیخریدم و منتظر میشدم چند ماهی تا نسل بعدیش 4g بیاد و اون موقع آیفون میخریدم!!

البته اگه میخوای آیفون بگیری صبر کن اگر نه که فرقی نمیکنه کی بگیری!
مرسی پس فکر کنم بهتره صبر کنم...

galaxyboy

کاربر سایت
Mar 24, 2008
451
سلام بچه ها من گوشی htc touch 2 رو گرفتم خیلی باهاله داره حال میده اساسی مخصوصا رفتن تو اینتر نت باهاش
فقط یه نکته اینکه میخوام واسش مموری بگیرم micro sd هستش ننوشته تا چند ساپورت میکنه چند گیگ بگیرم؟

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
خود شرکت گفته تا 16گیگ ساپورته!ولی شما تا 8بزار روش!

گوشی n97 من زبان فارسی نداره چطوری می تونم زبان فارسی رو بهش اضافه کنم؟
بهترین راه اینه که فریمور رو به یه ورژن فارسی دار فلش بکنی!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر