موبايل!

مبارک باشه بهزاد:biggrin1: منم تازه خریدم. خیلی گوشیه باحالیه. مطمئن بودم هر چی دیگ جز این میخردیم پشیمون میشدم. چند گرفتی؟
من با هدندز فریش مشکل ندارم. خیلی خوب. اگه تا اخر بذاری صداش خوب و متعادله. خوبیش این که مثل بقیه ندزفری ها صدای بیرون تو نمیاد.
یه مشکل خیلی بزرگ دارم . واقعا مهمه. خواهش میکنم کمکم کنید. نمیتونم pdf فارسی بخونم.
بهترین برنامه ای که تونستم pdf بخونم mobipocket reader بود. که انگلیسی هارو عالی میاره. ولی با فارسی مشکل داره. +pdf رو هم امتحان کردم.
این دکمه هاش اصلا واسه بازی کردن خوب نیست. یه برنامه ای نیست که دکمه های گوشی رو روی صفحه ی لمسی بیاره. منظورمو که میفهمین؟ مثلا وقتی وسط صفحه لمسی رو بزنی 5 عمل کنه؟

قیمت؟ تو ایران ريليز شده؟

یکی بهم 700 قیمت داد که تو شیراز بود

@
بهزاد
مبارک باشه آقا بهزاد.

راجع به صدای هندزفری حتماً يه آپديت کن که تفاوت رو درک ميکنی مخصوصاً صدای اسپيکر گوشی خيلی بهتر ميشه.راستی فريم ور گوشيت الان چيه؟

برای مشکل اس ام اس ها هم من يه تاپيک قبلاً براش زدم.احتمالاً مشکلت با اون تنظيمات حال ميشه.

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=8389

صدای مکالمه هم برای من که خيلی خوبه.ولی برای برخی فريم ور ها يه راهی هست اونم اينه که بری به قسمت service menu >> sevice test >>> speaker بعدش با jog dial در سد صدا رو بزار رو 100%

یه برنامه ای نیست که دکمه های گوشی رو روی صفحه ی لمسی بیاره. منظورمو که میفهمین؟ مثلا وقتی وسط صفحه لمسی رو بزنی 5 عمل کنه؟

همچین چیزی نیست.ولی میشه بوسیله Wiimote بازی کردا:cheesygri

راستی رضا جان من هندزفری اصلش رو پيدا کردم البته رو خوده گوشی بود.صداش واقعاً خوبه ي بهتر از w800 خودم بود

سلام خدمت دوستان

من یدونه از اون تلویزیونها که گوشی هم هست دست رفیقم دیدم خیلی خوشگل بود امکاناتشم خیلی خوب بود میخوام بدونم ارزش خریدن داره و کیفیتش چه جوریه ؟خلاصه منو راهنمایی کنید
باتشکر

سلام خدمت دوستان

من یدونه از اون تلویزیونها که گوشی هم هست دست رفیقم دیدم خیلی خوشگل بود امکاناتشم خیلی خوب بود میخوام بدونم ارزش خریدن داره و کیفیتش چه جوریه ؟خلاصه منو راهنمایی کنید
باتشکر
نسبت به قيمتشون امکاناتشون واقعاً خوبه.ولی از کيفيت ساخت پايينی بر خوردرند.يه چند تا هم عيب دارند که قبلاً چند باری همينجا دوستان و خوده من نوشتم .بگرد تو همين تاپيک پيدا ميکنی

دوستان با سیستم عامل سیمبین N73 SE چطوری میشه صدای مکالماتو ضبط کرد مثل مال جاوا؟ (بهترین امکان Voice Recorder در هنگام مکالمه بود...ولی....)
باتشکر....

سلام

ممنون از همه‌ی دوستان

من نو خریدم 230 تومن
کیفیت صداش که خیلی خوبه ولی قدرت صداش همچین زیاد نیست. البته خود اسپیکرا صداشون قابل قبوله ولی با Handsfree خودش همونطور که گفتم صدا ضعیفه. فعلا از هندزفری P990 استفاده می‌کنم اون خیلی بهتره

برای مشکل اس ام اس ها هم من يه تاپيک قبلاً براش زدم.احتمالاً مشکلت با اون تنظيمات حال ميشه.

من این تنظیمات رو گذاشتم حالا چند روز بگذره ببینم چی میشه.
تنظیمات خودم GPS Preferd بود و Interest Zone هم روی Honolulu نبود. گذاشتم روی این 2 تا تا ببینیم چی میشه

صدای مکالمه هم برای من که خيلی خوبه.ولی برای برخی فريم ور ها يه راهی هست اونم اينه که بری به قسمت service menu >> sevice test >>> speaker بعدش با jog dial در سد صدا رو بزار رو 100%

والا اینکار جواب نمیده
یعنی صدا رو تا 100% میبری بالا ولی وقتی که از منوها خارج میشی چیزی سیو نشده. اگه دوباره برگردی توی همون منو دوباره رفته روی 50%. حالا شایدم به خاطر ورژن Firmware من باشه

در مورد Update کردن. یه روشی بود که یه برنامه از سایت SE دانلود می‌کردی و خودش می‌گشت آپدیت‌ها رو پیدا می‌کرد و نصب می‌کرد.
ISP من نمی‌دونم چه مشکلی داره با این برنامه که اصلا از همون اول Connection Failed میده و به سرور SE وصل نمیشه

راه دیگه‌ای برای آپدیت کردن هست؟ مثلا فایل آپدیت رو جداگانه دانلود کنی و بعد با یه برنامه‌ای چیزی بریزی توی گوشی؟

یعنی یه بار مصرفن ؟ اگه خراب بشن تعمیر میشن اصلا گارانتی داره؟
لوازم یدکی سخت پيدا ميشه يعنی خراب شه بايد ريخت دور.
البته من پريروز ديدم که دارند با گارانتی 3 ساله ميفروشند پس ميشه اميدوار بود خراب شه يه گارانتی داره

البته خود اسپیکرا صداشون قابل قبوله ولی با Handsfree خودش همونطور که گفتم صدا ضعیفه
تو آخرين فريم ور بلندی صدا حدود 30% افزايش پيدا ميکنه.نگفتی الان فريم ور گوشيت چيه؟
اگه دوباره برگردی توی همون منو دوباره رفته روی 50%
خوب برميگرده به روی 50%.شما بعد اينکار امتحان کردی گوشيت رو؟

گوشیم P990
نه خودش این قابلیت رو نداره یا اگر داره من بلد نیستم میشه راهنمایی کنید

يادم نيست p990 اين قابليت رو داره يا نه.ولی خوب شما از چه مدل هندزفری اي استفاده ميکنيد؟

راه دیگه‌ای برای آپدیت کردن هست؟ مثلا فایل آپدیت رو جداگانه دانلود کنی و بعد با یه برنامه‌ای چیزی بریزی توی گوشی؟
فکر ميکنم با برنامه XS++ ميشه اينکار رو انجام داد.

قبلاً هم يه برنامه بود که متاسفانه اصلاً جايی پيداش نکردم .همه جا پولی بود فکر ميکنم هم قيمتش 30 40 دلار بودش

با سلام خدمت تمام استادان،پیشکسوتان،بزرگان،مدیران،مغازه داران،دوستان،رفقا وغیره...:biggrin1:

من می خواستم قیمت i-mate k-jam و N81 8gig رو بدونم و اینکه کدوم بهتره! بودجه ی من حداکثر 400 چوقه! لطفا براهنمایید:cheesygri!! اگه گوشی های دیگه ای هم هست معرفی کنید ولی من یه گوشی لمسی میخوام که باهاش اینترنت وصل شم و فیلم خوب بپخشه! در ضمن من خودم GSMArena رو میشناسم پس از اونجا لینک ندید!! راستی شنیدم i-mate k-jam فیلم پخش نمیکنه!! اگه پخش میکنه نوع فایل های پشتیبانی رو بگید... اگه میخواید گوشی معرفی کنید از خانواده ی i-mate باشه چون من عاشق پاکت پی سی ام!! رزولوشن تصویر وحافظش هم بالا باشه!!
راستی درباره ی jasjam و jasjam و PDAL و Pocket PC توضیح بدید و قیمتاشونو بگید!!

جلو جلو ممنون!!

راستی در موردultimate 9502 و قیمتش توضیح بدید! (میدونم ریلیز نشده!)

آخرین ویرایش:
چه خوب خریدی!! من 3 هفته پیش 275 خریدم(البته نه از تهران) 230 مفته!

یه برنامه ی ضروری نیاز دارم. میخوام phone book.(contact) یه گوشی دیگه رو هک کنم
لطفا یه برنامه بدین کار کنه/
--------
lgdnh pdf چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or