من در بازی tom clancy splinter cell گیر کردم

GOD OF WAR 2020

کاربر سایت
Jul 29, 2020
14
نام
یوسف
با سلام
من در مرحله دوم بازی splinter cell 1 گیر کردم
اونجایی که باید در رو باز کنی با کد ، بعدش نگهبان رو بزنی و قایمش کنی بعدش بری تو ازمایشگاه طرف رو بگیری و ازش بازجویی کنی میری جلو میری میری تا برسی به یه نگهبان که داره با یه کارگر صحبت میکنه نمیدونم چجوری نگهبانه رو بزنم که نه جونم کم بشه نه کارگره بفهمه
بماند از اینجا که رد کردم میرم سمت چپ میرم بالا اونا رو میزنم و ... بعدش میام پایین از در دوتایی میرم بیرون دیگه نمیدونم باید چیکار کنم توی اینترنت هم زدم نفهمیدم باید چیکار کنم اگه میشه لطفا راهنماییم کنین
ببخشید طولانی شد

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
دوست عزیز من تا الان وقت تجربه این عنوان رو نداشتم متاسفانه. اما تاپیک باعث شد سر بزنم به یه کهنه عتیقه جاتی که مال عمو evil4baz عه فقط ;)
چندتا عکس میفرستم دوست عزیز ببین شامل مرحله ای که گفتی میشه یا نه اگه نه که بگو ادامه عکس ها رو تا اخر بفرستم

• Like
Reactions: GOD OF WAR 2020

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
دوست عزیز ببین اگه اون مرحله رو شامل نمیشه بگو بیشتر عکس بگیرم. در ضمن نسخه های دیگه این سری هم راهنماهاش هست توی شماره های دیکه این مجلات. خواستی بگو. ولی حیف این مجله که ترکید... صدحیف... به شدت محبوب بود تو ایران اما اخرش مثل خیلی های دیگه از بین رفتن...

GOD OF WAR 2020

کاربر سایت
Jul 29, 2020
14
نام
یوسف
سلام دوست عزیز واقعا ببخشید دور پیام میدم من الان دیدمش
متاسفانه نت من بسیار ضعیف هست وقتی دانلودش کردم بهتون میگم اگر ردش کرده باشم بهتون میگم اگر هم نرسیده باشم میگم
اره واقعا من تازه عضو شدم واقعا این سایت عالیه من داشتم میگشتم درمورد این بازی پیدا نکردم به همین دلیل خودم یه گفت و گو زدم
بازم میگم ببخشید دیر جواب میدم

• Like
Reactions: EVIL4baz

GOD OF WAR 2020

کاربر سایت
Jul 29, 2020
14
نام
یوسف
ببینید من توی اون عکس ها پیداش کردم گرجستان 6 بود من که تمام کارهای گرجستان 5 رو انجام دادم ولی وقتی میام پایین جلوی همون دکه نگهبانی که داشت با کارگر حرف میزد و من کشتمش یه در دوتایی هست رفتم توی اون اصلا روی پشت بام نبود بعدش میگه برو روی پرچم هرکار هم میکنم روی پرچم نمیره

• Like

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
ببینید من توی اون عکس ها پیداش کردم گرجستان 6 بود من که تمام کارهای گرجستان 5 رو انجام دادم ولی وقتی میام پایین جلوی همون دکه نگهبانی که داشت با کارگر حرف میزد و من کشتمش یه در دوتایی هست رفتم توی اون اصلا روی پشت بام نبود بعدش میگه برو روی پرچم هرکار هم میکنم روی پرچم نمیره
والا من خودم بازیش نکردم که بخوام راهنمایی کنم، نوشته ها رو از اول بخونید که چیزی رو جا ننداخته باشید. چون واقعا نمی تونم کمک کنم به علت اینکه خودم بازیش نکردم این عنوان رو.

GOD OF WAR 2020

کاربر سایت
Jul 29, 2020
14
نام
یوسف
خیلی ممنون از شما دو دوست عزیز این مرحله رو رد کردم واقعا ممنون دست بوستون هستم

ولی انقدر این بازی اعصابم رو خورد کرد دارم میرم دوش رو بازی کنم بازی میگم با تشکر از شماها

• Like

GOD OF WAR 2020

کاربر سایت
Jul 29, 2020
14
نام
یوسف
سلامی دوباره از دوستان کسی میدونه چرا وقتی توی بازی splinter cell 2 وقتی اسممونو مینویسیم بعدش اوکی میکنیم لودینگ میاد بعدش یهو میپره بیرون و ارور ویندوز استاپ ورکینگ میده یه چند نفر دیگه هم همین اتفاق افتاده ممنون میشم جوابم رو بدید

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
سلامی دوباره از دوستان کسی میدونه چرا وقتی توی بازی splinter cell 2 وقتی اسممونو مینویسیم بعدش اوکی میکنیم لودینگ میاد بعدش یهو میپره بیرون و ارور ویندوز استاپ ورکینگ میده یه چند نفر دیگه هم همین اتفاق افتاده ممنون میشم جوابم رو بدید
یا کرکش خرایه دوست عزیز یا هم فرضا با ویندوز 10 داری بازی می کنی. البته در رابطه با مورد اخر مطمئن نیستم ولی بعضی عناوین نسبتا قدیمی (قبل دوره ویندوز 10) رو ویندوز 10 ممکنه اجرا نشن به درستی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر