منتظر معرفی ساخته جدید سازندگان بازی SOMA باشید

فرداد معبودی

کاربر سایت
Nov 17, 2014
449
نام
فرداد معبودی
SOMA.jpg

سازندگان بازی SOMA و بازی Amnesia در استودیو Frictional Games تیزر بسیار مرموز و مبهمی را به نمایش در آورده‌اند که ظاهرا به رونمایی از بازی جدید آن‌ها اشاره می‌کند.
سایت استودیو مذکور برای رونمایی از بازی‌های جدید که NextFrictionalGame نامیده می‌شود طی 24 ساعت گذشته بالا آمده و چراغ چشمک‌زن کوچکی را در مرکز یک صفحه تیره به نمایش گذاشته است. این تصویر درون یک حلقه 4 ثانیه‌ای قرار گرفته و در حال حاضر امکان کلیلک کردن روی آن نیز وجود ندارد. بدین ترتیب اکنون نمی‌توان جزئیاتی از آن متوجه شد.
باید توجه کرد این چنین بازاریابی اسرارآمیزی مخصوص استودیو Frictional Games است. برای مثال معرفی بازی Amnesia: A Machine For Pigs به واسطه یک بازی Alternate Reality Game صورت گرفت که شامل تصاویر گوگل‌مپ و کد جستجو وبسایت‌ها می‌شد. یا عنوان SOMA قبل از انتشار در سال 2015...

Continue reading...

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
خوب بود. امیدوارم برخلاف machine pig بتونن ترس رو به درستی توش پیاده کنن و از لحظات طلایی استفاده کنن. کاری که تو pig نکرددن.
تریلر بد نبود .دوست داشتم

تنها خوبی که Amnesia: A Machine for Pigs داشت این بود که داستانش خفن بود.

• Like
Reactions: rahyarpaul

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
تنها خوبی که Amnesia: A Machine for Pigs داشت این بود که داستانش خفن بود.
جا داشت. برای ترسوندن. یکی دو جا مکان و فضا آماده بود که یه چیز عالی رقم بزنه. ولی نکرد و نگذاشت. این تریلر بد نبود ولی باز هم اون حس ترس dark decent رو ندیدم.
امیدوارم بتونه اونو پیاده کنه. اون جاییه که تیغها تو تریلر بسته میشن .یه موقعیت خوبه برا ترسوندن .
امیدوارم اینبار درست از اینا استفاده کنه.
dark decent برای من بدون تردید بهترین عنوان ژانر ترس هست و با اختلاف. واقعا ترس رو حس کردم .نه عناوینی مثل outlast که بیشتر ...............
تو رای گیری متا کریتیک برای بازی دهه چند تا از منتقدها اسم amnesia رو اورده بودند. واقعا کلمه شاهکار برازندش بود

• Love
Reactions: Jill-Valentine

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,437
نام
علی
من به همین تریلر بسنده کرده و اعلام می‌کنم که توپ بازی‌کردن اینو ندارم:D
من همه ی توپامو خرج Dead Spaceه دو کردمو و بعدش سه رو رفتم که اصن توپ نمیخواست:| و بعدم برایه همیشه از این سبک، و با از دست دادنه جفت توپام، خدافظی کردم!:D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
نکته جالب در مورد Amnesia: Rebirth اینه که ظاهرا داستانش با قسمت اولش در ارتباطه؛ اگر نسخه اولشو بازی کرده باشید، پیش زمینه داستانیش تو الجزایر بود و این نسخه جدید هم تو الجزایر ه.:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر