منتظر بازیSAW باشید

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
00012855.jpg

Live or Die, Make your choise

Brash Entertainment تایید کرده است که در اکتبر سال 2009 می توانید منتظر عرضه بازی SAW باشید( احتمالا در هالووین).

این بازی اتفاقات بین فیلم 1 و 2 را بیان می کند و اگر شما از دوستداران Jigsaw هستید، حتما شما را خوشحال خواهد کرد. البته داستان این بازی کاملا مجزا و مختص به خود است و برخی از سوالات بی‌جواب فیلم 1 را اشکار خواهد کرد. برای اینکه بازی Saw نیز کاملا حس و حال فیلم را داشته باشد، گروه سازنده در ارتباط مستقیم با سازندگان فیلم هستند.

این بازی از موتور UE3 استفاده می‌کند و برای PS3 و X360 در نظر گرفته شده است.

آخرین ویرایش:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
البته من ابهام زیادی توی داستان ندیدم بعد از اومدن شماره چهار اکثرا مشخص شد چی بوده قضیه ولی خداییش عجب فیلمی هست نه به خاطر بکش بکش هاش ها نه به خاطر سوپرایز ها و داستانش که شدیدا خفن همه چیز را به هم ربط میده آدم دهنش باز میمونه

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
بازیم UE3 :sick:
دیگه حالم از این انجین بهم میخوره
واقعا !!!
انجین خزتر از UE 3 وجود نداره .:biggrin1:
به بازیش هم نیازی نیست
وقتی SAW 5 تا چند وقت دیگه اکران میشه و اینجوری که معلومه تا شماره 1000 هم اکران میشه ومیخواد هر دفعه N نفر رو بزار سر کار خوب بازیش هم همینطوره دیگه :confused:
___________-
خبرش هم خیلی قدیمیه :biggrin1:

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
واقعا !!!
انجین خزتر از UE 3 وجود نداره .:biggrin1:
وقتی بازی سازی از هنر به صنعت گرایش پیدا کنه هیچ چیز جز پول! مهم نیست

وقتی SAW 5 تا چند وقت دیگه اکران میشه
به! :biggrin1:
پرده‌ایش رو نت هم اومده و ملت چپ و راست دارن دانلود میکنن :)

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
به! :biggrin1:
پرده‌ایش رو نت هم اومده و ملت چپ و راست دارن دانلود میکنن :)
نه بابا :biggrin1:
اصلا زمان اکرانش رو نمیدونستم فقط میدونستم همین نزدیکیاست. شاید این جمعه ...:biggrin1:
عجب ملت فیلم ندیده ای هستن :biggrin1:خب بزارن نسخه rip اش بیاد بعد هجوم ببرن !!!
کلا اگه یه گروه سازنده توپ پشتش باشن شاید بازی خوبی بشه :confused:
البته من که میگم چیز جالبی نمیشه !!!

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
ما که فقط اره یک و 2 را ددیم rip یعنی چی؟!
اینجا جاش نیست ولی :
کجایی شما تا شماره 4 هم DVD باکیفیتش تو بازار پیدا میشه برو بگیر فکر کنم برات جالب باشه بدونی بر سر jigsaw چی اومد( مخصوصا تو پزشک قانونی تو اول شماره 4 :biggrin1:)
rip اونجوری که من فهمیدم یه کپی با کیفیت از dvd اصلی هست که شرکت تهیه کننده بیرون میده ( فکر کنم )که کیفیت صدا و تصویرش همانند DVD اصلی فیلم با کیفیته !;)

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
full کیفیتش کی میاد؟!
کدوم ؟ تا شماره 4 رو خودم دارم همشون کیفیتشون عالیه و به قول شما full میباشد :biggrin1:
برا شماره 5 هم باید چند ماه صبر کنی ( فکرکنم 3 ماه دیگه نسخه خوب این هم میاد )
(سوال داشتی تو پروفایلم بپرس عزیز ;) )

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
یه ادونچر توپ میشه ازش درآورد.
مثلا در یه زمان خاص یه جا زندانی شدیم و باید تو زمان معین فرار کنیم.فقط هم اتوسیو داشته باشه که اگه اینطور نباشه مزش میره.و هر بخش چند پایان.
co-op توپی هم داشته باشه که باید با کمک هم فرار کنیم و مثل فیلم هم اگه دلمون خواست به هم سلولی نارو بزنیم.:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر