منتشر شدن اطلاعات کاربران XBL

Riddler

کاربر سایت
Aug 17, 2009
438
نام
مرتضی
lulzlarge.jpg

گروه هکر LulzSec دیروز در یک فایلی که در سایت خود به اشتراک گذاشته بود , نام کاربری و رمز عبور هزاران کاربر سایت های Facebook , PayPal , Twitter و چندین سایت دیگر را فاش کرد. در این فایل , اطلاعات کاربری کاربران Xbox Live نیز وجود داشت.
سایت CBC گزارش داده که اطلاعات کاربری حدود 62,000 نفر در این فایل فاش شده است.اکثر این اطلاعات مربوط به کاربران ایالات متحده امریکا است.
این گروه هکر اطلاعات کاربری این 62,000 نفر را در چندین سایت به اشتراک گذاشتن فایل , قرار داده اند . اما زود آن را پاک کردند ولی گفته اند که این اطلاعات هزاران بار توسط مردم دانلود شده است.
شرکت Microsoft نسبت به فاش شدن اطلاعات کاربری کاربران Xbox Live واکنش نشان داد و به سایت Joystiq گفت که XBL به طور کامل هک نشده و این اطلاعات به صورت تصادفی به دست هکر ها افتاده است.
این شرکت گفت: این گروه هکر اطلاعات کاربری هزاران نفر را فاش کرده و مردم را به استفاده از این اطلاعات در چندین سایت تشویق کرده است. در حال حاظر هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد XBL به طور کامل هک شده باشد ولی ما با جدیت بیشتری بر روی امنیت سرویس XBL کار خواهیم کرد و در حال تکمیل و اصلاح کردن پایه و اساس این سرویس هستیم تا مقاومتش در برابر اینگونه حملات در اینده , بیشتر شود .

منبع

آخرین ویرایش:

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
:))
از اول تا اینجای تاپیک رو خوندم...به تنها نتیجه ای که رسیدم این بود که یه عده با خرید سهام 400 تومانی سونی (PS3) دوست دارن همه جوره اون شرکت رو ساپورت کنن,حتی جایی که سونی ساپورت نمیخواد:))
از اونورم بچه های Xbox ... من نمیفهمم چه این هک بشه چه اون به ضرر ماست.دیگه اینکه امنیت کدوم بیشتره هم فن بوی بازی داره؟! اقا هر کدوم با هر کنسولی که حال میکنه بره بازی کنه و از امکاناتش استفاده کنه,ولی با اونی که اون یکی کنسول رو داره کاری نداشته باشه چون سلیقه ها و نظراتش با اون یکی فرق میکنه.تو ایران همه یاد گرفتن سریع با نظر مخالفشون برخورد شدیدی کنن و نمیتونن مثل انسان بالغ و با فرهنگ کنار هم نظراتشون رو بگن و دنبال تغییر عقیده و کوبیدن هم دیگه نباشن.البته این رفتار ها رو خیلی جاها میبینیم,رانندگی-محیط کار-دانشگاه-دوستان! و ... . خلاصه از ماست که بر ماست...

آخرین ویرایش:

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
دوست عزيز خودتو ناراحت اصولا متخصصان امنيت شبكه اينجا(lol ) نمي خوان قبول كنن كه اين اتفاق ممكنه برا هر شركتي بيوفته فقط كافيه هكرا بخوان يه هكر حتي ميتونه سروراي پنتاگون با FBI رو هك كنه PSN و XBL كه سهله الانم كه همه گير دادن تقصير سونيه من نميدونم مگه قرار نبود فقط از سوني انتقام بگيرن؟ پس به بقيه چي كار دارن اين نشون ميده ذات خود هكرا خرابه كه ارامشو از شركتا و مشترياشون ميگيرن و ربطي به انقامو اين چرت و پرتا نداره
دقیقا:)اگه فقط psn رو هک میکردن میتونستیم بگیم دارن انتقام میگیرن ولی الان دیگه فکر نکنم شرکتی مونده که هک نشه epic . sega .codemasters و ...

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
از اول تا اینجای تاپیک رو خوندم...به تنها نتیجه ای که رسیدم این بود که یه عده با خرید سهام 400 تومانی سونی (PS3) دوست دارن همه جوره اون شرکت رو ساپورت کنن,حتی جایی که سونی ساپورت نمیخواد:))
از اونورم بچه های Xbox ... من نمیفهمم چه این هک بشه چه اون به ضرر ماست.دیگه اینکه امنیت کدوم بیشتره هو فن بوی بازی داره؟! اقا هر کدوم با هر کنسولی که حال میکنه بره بازی کنه و از امکاناتش استفاده کنه,ولی با اونی که اون یکی کنسول رو داره کاری نداشته باشه چون سلیقه ها و نظراتش با اون یکی فرق میکنه.تو ایران همه یاد گرفتن سریع با نظر مخالفشون برخورد شدی کنن و نمیتونن مثل انسان بالغ و با فرهنگ کنار هم نظراتشون رو بگن و دنبال تغییر عقیده و کوبیدن هم دیگه نباشن.البته این رفتار ها رو خیلی جاها میبینیم,رانندگی-محیط کار-دانشگاه-دوستان! و ... . خلاصه از ماست که بر ماست...
:))خیلی حماسی بود:))

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
از اونورم بچه های Xbox ... من نمیفهمم چه این هک بشه چه اون به ضرر ماست.دیگه اینکه امنیت کدوم بیشتره هم فن بوی بازی داره؟! اقا هر کدوم با هر کنسولی که حال میکنه بره بازی کنه و از امکاناتش استفاده کنه,ولی با اونی که اون یکی کنسول رو داره کاری نداشته باشه چون سلیقه ها و نظراتش با اون یکی فرق میکنه.تو ایران همه یاد گرفتن سریع با نظر مخالفشون برخورد شدیدی کنن و نمیتونن مثل انسان بالغ و با فرهنگ کنار هم نظراتشون رو بگن و دنبال تغییر عقیده و کوبیدن هم دیگه نباشن.البته این رفتار ها رو خیلی جاها میبینیم,رانندگی-محیط کار-دانشگاه-دوستان! و ... . خلاصه از ماست که بر ماست...
من بايد حتما يه تاپيك در رابطه با درك جملات فارسي بزنم تا اينقدر كج فهمي بوجود نياد و يه عده با اسپم اين تاپيك رو نور باران نكنن افرين به شما اقاي با فرهنگ از شكلك هايي كه گذاشتي كاملا مشخصه چقد فرهنگ داري

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
من بايد حتما يه تاپيك در رابطه با درك جملات فارسي بزنم تا اينقدر كج فهمي بوجود نياد و يه عده با اسپم اين تاپيك رو نور باران نكنن افرين به شما اقاي با فرهنگ از شكلك هايي كه گذاشتي كاملا مشخصه چقد فرهنگ داري

لطف میکنین استاد :D
چه قدرم این تاپیک ارزش معنوی و علمی بالایی داره که اسپم خرابش کنه :)) ممنون که شما اسپم ندادید و همرنگ من اسپمر نشدید و کار زشت منو تکرار نکردید.
بله خوب,اسمایل دادن روش جدیدی برای پی بردن به فرهنگ افراد !:D هر کی خشک و جدی بدون اسمایل پست بده ادم با فرهنگیه و حتی کلاس داره! یه استایلیه واسه خودش!!!
اقا من با شما بحثی ندارم چون اگه بخوام وقتمو با این بحث های بیهوده پر کنم به عقلم شک میکنم.از الان روی من کم شد شما بردید.:D

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,621
نام
حسین
لطف میکنین استاد :D
چه قدرم این تاپیک ارزش معنوی و علمی بالایی داره که اسپم خرابش کنه :)) ممنون که شما اسپم ندادید و همرنگ من اسپمر نشدید و کار زشت منو تکرار نکردید.
بله خوب,اسمایل دادن روش جدیدی برای پی بردن به فرهنگ افراد !:D هر کی خشک و جدی بدون اسمایل پست بده ادم با فرهنگیه و حتی کلاس داره! یه استایلیه واسه خودش!!!
اقا من با شما بحثی ندارم چون اگه بخوام وقتمو با این بحث های بیهوده پر کنم به عقلم شک میکنم.از الان روی من کم شد شما بردید.:D

اقا محمد رضا شما که از قدیمی های سایتی خواهشا کوتاه بیا لطفا حالا هر چقدرم تاپیک بدرد نخوره قفل نشه

هکر ها عمدتا از افرادی تشکیل شدن که مانند انسان های معمولی یک سری عقده سر تا سر وجودشون رو فرا گرفته و دوست دارن با خز کردن هک و هک کردن جا های مهم،Art های احمقانه و غیر خلاقانه ی خودشون که جز یک سری کد نویسی که باعث ایجاد ترس در بقیه میشه(و انسان های زیر 13 سال اکثرا دوست دارن مردم رو بترسونن،البته اکثرا،مثلا یکی مثل GeoHot برای من با اون شعر رپی که خوند از معدود افراد بزرگ نشده محسوب میشه) رو به رخ بکشند و آرامش رو بر هم بزنند.پس این یه چیز تبیعی و غریزیه."نیش عقرب از سر کینه نیست" و این حرفا
داداش شما میتونی بازی نکنی؟؟؟ معلومه سخته که نتونی چون همه مون یه جورای به بازی معتاد شدیم خوب اون ها هم همینطور به هک کردن معتادن
البته نه اونایی که برا پول کار میکنن

دیگه این هکرا دارن شورشو در می آرن ......
هرروز یه شبکه اینترنتی یه سایت یه.... دارن هک میکنن و افتخارم میکنن.....
اونا هم برای خودشون دنیایی دارن و کسی که بتونه xbl رو هک کنه برای خودش افتخارم داره شاید از نظر شما این کار درست نیست

تایید می شه !
بعضی ها جوری فن بازی در می یارن که انگار ماه به ماه پول می گیرن از شرکتا یا این که مریضی به نام کل کل بیجا دارند !
این وسط اون کسی داره حال می کنه که همه بازی هارو بازی می کنه کاری هم به این حرفای مسخره نداره (بعضی دوستان هم بازی می کنن و لذتش رو میبرن و هم کل کل این دسته شامل بیماری بالاست) !

خوب داداش خوشت نمی یاد برو بازیتو بکن نمی خواد بیای به نظرات بقیه ایراد بگیری اقا ما دوست داریم کل کل کنیم شما خیلی ناراحتی فقط همون تیتر خبرو بخون والسلام

آخرین ویرایش:

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
چه قدرم این تاپیک ارزش معنوی و علمی بالایی داره که اسپم خرابش کنه :))
1-شما زمان و Skill ترجمه کردن این متن رو داری؟بیا بهتر ترجمه کن.
2-فروم مکان تبادل نظره.اینکه یه پست از نظر شما اسپم تلقی میشه دلیل بر اسپم بودن اون پست نیست.اگر دلت میخواد پستی پاک بشه،ریپورت بده.بعد دیگه کاربر میمونه و مدیران.
اقا من با شما بحثی ندارم چون اگه بخوام وقتمو با این بحث های بیهوده پر کنم به عقلم شک میکنم
بحث کردن علاوه بر عقل فرهنگ میخواد دوست عزیز.که شما از همون اول بر میگردی به انسان هایی که خالقشون شما نیستی میگی " وقتمو بیهوده پر میکنید " و اون هارو خوار میشمری.این نوع قضاوت هم باز نه در جایگاه من هست و نه شما.

• Like
Reactions: x to the z

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
تایید می شه !
بعضی ها جوری فن بازی در می یارن که انگار ماه به ماه پول می گیرن از شرکتا یا این که مریضی به نام کل کل بیجا دارند !
این وسط اون کسی داره حال می کنه که همه بازی هارو بازی می کنه کاری هم به این حرفای مسخره نداره (بعضی دوستان هم بازی می کنن و لذتش رو میبرن و هم کل کل این دسته شامل بیماری بالاست) !

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,223
نام
ماکان
اگه مخالفشون هستی همین الان هرچی برنامه کرک شده هست پاک کن و برو واسه هر کدومش بالای 300 دلار خرج کن ! ما که از این پولا نداریم و هکرهارو هم هزار مرتبه شکر میکنیم ...
هرچی هم قوی تر بشن و حرفه ای تر باید باعث خوشحالی ما باشه . همه جا دنیا هکرهارو تشویق میکنن تو ایران فقط بلدن شعار بدن و از زحمت هکرها استفاده کنن و بهشون فحش بدن :D

حرف نامربوط ميزنيد شما!

اينكه هكرها ميان نرم افزار رو هك ميكنن هم دزدي هست اما باز هم ميگم اينكه هكرها ميان امنيت مجازي افراد رو از بين ميبرن بدتر هست!

مثلا همين شما اگه يه اكانت پيپال داشتي و هكرها ميومدن ثمره چندين سال پس انداز شمارو در عرض چند ثانيه بر باد ميدادن و حسابتون رو صفر ميكردن ميومدي اينجا جد و آباد هكرها رو به فحش ميكشيدي!

در ضمن بين كركر و هكر فرق وجود داره و ربطي به هم ندارن! هكرها هم خودشون دو نوع هستن. منم موافق White Hacker ها هستم اما اين گروه نه!

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,778
نام
فرشید
حرف نامربوط ميزنيد شما!

اينكه هكرها ميان نرم افزار رو هك ميكنن هم دزدي هست اما باز هم ميگم اينكه هكرها ميان امنيت مجازي افراد رو از بين ميبرن بدتر هست!

مثلا همين شما اگه يه اكانت پيپال داشتي و هكرها ميومدن ثمره چندين سال پس انداز شمارو در عرض چند ثانيه بر باد ميدادن و حسابتون رو صفر ميكردن ميومدي اينجا جد و آباد هكرها رو به فحش ميكشيدي!

در ضمن بين كركر و هكر فرق وجود داره و ربطي به هم ندارن! هكرها هم خودشون دو نوع هستن. منم موافق White Hacker ها هستم اما اين گروه نه!
در تایید حرف دوستمون و دیدگاههای داده شده در صفحه های قبل چن تا نکته رو بازگو می کنم:

1-گروههای Hacker و گروههای Cracker با هم تفاوت دارن و هر کدوم روشهای متفاوت و مجزایی دارن، اما Hacker های خرابکار در قانون بیشتر کشورهای پیشرفته مجرم شناخته میشن ( به علت تجاوز به حریم شخصی، دزدی اطلاعات مربوط به حسابها و اکانت های آنلاین و بانکی و کارهایی که حقوق فردی جمعیت زیادی رو پایمال می کنه)و مجازات میشن، گروهی از هکرهای خوب هم هستن که به شرکتهای نرم افزاری در برطرف کردن ایرادات نرم افزاری کمک می کنن و در واقع فعالیت مثبت دارن

با این توضیح گروهی که سایتهای اجتماعی و تفریحی مثل اینا رو هک بکنن در دسته ی اول و خرابکارها جا می گیرن، مخصوصا اگر سازماندهی شده باشن، و محلی برای دفاع کردن ازشون نیست.

2-اتفاقی که خبر این تاپیک توضیح داده کمتر شبیه هک هست و بیشتر استفاده از Dictionary Attack یا استفاده از مرسوم ترین پسوردهای دنیا برای دسترسی به اکانت افراد در سایتهای مختلف هست که در اینجا بیشتر اکانتهای لو رفته پسوردهایی مثل 123456 و Password داشته اند که بطور مشخص مقصر اصلی خود کاربران هستند و نه سایت

3- سایت سونی در حمله ی قبلی بطور کامل هک شده بود و کاملا تحت کنترل هکرها بود، بنابراین سونی تا مدتها کنترلیی روی سایت نداشت و چاره ای جز قطع شبکه براش نمونده بود، این اتفاق برای XBL نیفتاده که بخوایم این دو واقعه رو بهم ربط بدیم.

4- برای اطمینان همیشه از الگوهای غیر قابل پیش بینی شامل کاراکتر و عدد برای پسوردهای خود استفاده کنید که توی این لیست ها نباشید!

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
کار درست رو سونی میکنه که شکایت میکنه همین مایکرو میاد با هکرها قرار داد می بنده روشونو زیاد میکنه تا وبسایتهای دیگر و هک کنند تا بگند دنیا دست کیه؟:d
فردا پس فردا هم thq رو هک میکنند حالا ببینید من کی گفتم

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
حرف نامربوط ميزنيد شما!

اون حساب اکانتی که هک میشه ... صاحب حساب طبق اعتراضی که انجام میده... پول به حساب طرف برگشت میخوره ... کسی ثمره زندگیش از بین نمیره !
حتی اگه برنامه ای خریداری بشه ... بخاطر ضرری که اون شرکت دیده ... یک % کمی از اون خرید نرم افزار از حساب کسی که هک شده و پول رو برگشت زدن کسر میشه !

منم موافق White Hacker ها هستم
White Hacker, Nigga Hacker ... LOL

White Hat Hacker درسته ... همینطور Gray ... Black ...

چیزی اطلاع نداری لازم نیست اظهار نظر کنی !

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
به جای اینکه وقت خودتون صرف این حرف های بیهوده تلف کنید و اظهار فضل های تخصصی در مورد امنیت بدید , حداقل یه فلش بک به عقب بزنید ببینید اوضاع چطور بوده !

طرف تو ویتنام میاد تو سال 1971 , نفوذ پیدا می کنه به مدیریت شرکت مخابرات و از تماس تلفنی رایگان استفاده می کنه بعد بعضی از دوستان میان می گن کمپانی N مگه امنیت هم میدونه چیه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر