مقایسه Xbox One با PS4 در جدیدترین شماره مجله EDGE

FLAWL3SS

کاربر سایت
Mar 19, 2012
1,537
نام
علی

69350483324710639318.jpg

دانلود مجله

در 260مین شماره از مجله EDGE مقایسه ای بین دو کنسول نسل بعد به صورت زیر صورت گرفته:

Controller - Xbox One
Hardware - PS4
Launch Games - Xbox One
Indie Support - PS4
First Party Studios - Ps4
Second Screen Experience - PS4
Social Services - Xbox One
Cloud Tech - PS4
Media and Services - Xbox One
Development Ease - PS4

همچنین در این مجله 20 بازی برتر در تمامی زمان ها با توجه به نظرات خوانندگان مجله edge به صورت زیر انتخاب شده:

Best games of our lifetime
20 - World of Warcraft
19 - Marjoa's Mask
18 - Vice City
17 - Chrono Trigger
16 - Portal
15 - Red Dead Redemption
14 - Bioshock
13 - Ico
12 - The Last of Us
11- Dark Souls
10 - Super Mario Galaxy
9 - Metal Gear Solid
8 - Shadow of the Colossus
7 - Goldeneye
6 - Halo
5 - RE4
4 - Final Fantasy VII
3 - Half Life 2
2 - Super Mario 64
1 - Ocarina of Time

Edge #260 scores, Xbox One vs. PS4 - NeoGAF

آخرین ویرایش:

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
کسایی که میگن کنترلر 4 از وان بهتره خیلی باحالن:)) یعنی همین که انتظار دارید تو این نسل D4 کنترلر بهتر باشه نشون میده چقدر خاصید
بگید کنسولتون قویتره مشکلی نداریم انحصاریاش بهتره مشکلی نداریم استدیوهاتون بهتره مشکلی نداریم ولی اینکه D4 بهتر از دسته ی وان بدونید دیگه آخرشه:lol:
این EDGE نمیخواد از وان بکشه بیرون:-/ فهمیدیم از 4 بیشتر خوشت اومده دیگه هر دفعه داره این کارارو میکنه و میبره رو جلدش یکم ضایست من ندیدم مثلا GI یا خیلی از مجله های دیگه ی معروف یه چنین کاری رو بکنن کلا اسمشو بذارن EDGE SONY بهتره...

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,129
کسایی که میگن کنترلر 4 از وان بهتره خیلی باحالن:)) یعنی همین که انتظار دارید تو این نسل D4 کنترلر بهتر باشه نشون میده چقدر خاصید
بگید کنسولتون قویتره مشکلی نداریم انحصاریاش بهتره مشکلی نداریم استدیوهاتون بهتره مشکلی نداریم ولی اینکه D4 بهتر از دسته ی وان بدونید دیگه آخرشه:lol:
این EDGE نمیخواد از وان بکشه بیرون:-/ فهمیدیم از 4 بیشتر خوشت اومده دیگه هر دفعه داره این کارارو میکنه و میبره رو جلدش یکم ضایست من ندیدم مثلا GI یا خیلی از مجله های دیگه ی معروف یه چنین کاری رو بکنن کلا اسمشو بذارن EDGE SONY بهتره...

اولا که دسته های جدید، توی مقایسه ها اگه برید توی یوتیوب ببینید، اکثرا اشاره مستقیم به بهتر بودن دوال شوک 4 کردن! حالا اگه این جور مقایسه هارو قبول ندارید و مثل EDGE فکر میکنید جیره خوارِ سونی هستن باید صبر کرد تا به شخص خودمون تست کنیم!

بعد چرا و دقیقا روی چه فکتی میگید:
ولی اینکه D4 بهتر از دسته ی وان بدونید دیگه آخرشه:lol:

EDGE هم یک مجله درباره ی گیم هستش و موقع لانچ کنسول های جدید هر نسل، پر بازدید ترید و مهم ترین خبر هاش قاعدتا باید راجع به کنسول های جدید باشه! هر خبری هم که توی مجله ها ثبت میشه، خبرنگارش با خبر دیگه فرق میکنه! پس طبیعتا با یک شخص خاص که طرفدار یک کنسول خاص هست، سر و کار نداریم! حالا چون نظر اکثریت مخالف نظر شماست دلیل نمیشه اعتبار مجله ای با این قدمت رو زیر سوال ببرید!

Kael

کاربر سایت
Oct 31, 2012
425
نام
مجید
یارو یه طوری از مقایسه دوتا دسته صحبت میکنه هرکی ندونه فک میکنه تو ساخت و طراحی هر دوتا نقش داشته . کل اطلاعاتش از 4 تا عکس میاد شروع میکنه به تز دادن که کدوم بهتره و قابل مقایسه نیست .

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
من هیچ وقت یادم نمیره همین مجله وقتی هیچ اخباری از بازی pes 2014 بیرون نیومده بود چنان تبلیغاتی از این بازی کرد که همه فکر میکردن (از جمله خودم:d ) pes 2014 فیفا 14 رو نابود میکنه !!!

و وقتی هر دو بازی به بازار اومدن در عمل دیدیم که مجله edge در خیلی از بخش ها مبالغه کرده بود . و یکی دیگه اون شاهکار بازی pes 2009 در مقابل فیفا 09 که دیگه تهش بود و قبل از عرضه بازی edge اومده بود یک نمره گذاری در مورد بخش های مختلف این دو بازی کرده بود که بازی pes 2009 رو به راحتی هر چه تمام تر برنده اعلام کرده بود !!!
:|

دقیقا یه نوشتش رو برا تون میزارم . این مجله اومده بود گفته بود که بازی pes 2014 در نحوه کنترل بازی یک انقلابی در بخش گیم پلی به وجود میاره که دقیقا بازی وقتی اومد در همین بخش بود که یک فاجعه به تمام معنا بود
8-| ولی هر چیزی در بخش گرافیک بازی pes 2014 گفته بود کاملا درست از آب در اومد و بازی واقعا گرافیک عالی داشت .

من منظورم از این نوشته اینه که حتی گفته های یک مجله فکت محسوب نمیشه و دلیل نداره بیاد مثلا از یک چیز خاص تعریف کنه و در عمل هم همون طور باشه Edge مجله معتبری هستش ولی خیلی وقت ها اومده حرف های بی ربط هم زیاد زده .

آخرین ویرایش:

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
من هیچ وقت یادم نمیره همین مجله وقتی هیچ اخباری از بازی pes 2014 بیرون نیومده بود چنان تبلیغاتی از این بازی کرد که همه فکر میکردن (از جمله خودم:d ) pes 2014 فیفا 14 رو نابود میکنه !!!
.
هر واقعیتی ممکنه نسبی باشه ولی متاسفانه این مجله زیادی معتبره و زیادی خونده میشه و حرف راست هم کم نزده.بهتره به جای تکیه بروی 2درصد خالی لیوان ،98 درصد پر اون رو ببینی همین مجله نسل قبلخیلی معتبر بوده که از اول نسل جدید اعتبارش رو از دست داده.
پ.ن: دوستان من قبلا در خصوص اعتبار Gaikai پست داده بودم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر