مقایسه most wanted Wii U با 360

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
سلام دوستان
امروز چند تصویر از مقایسه بازی nfs:mW2 پیدا کردم که نشون میده گرافیک بازی چقدر توی Wii U بهتر شده
تصاویر رو در زیر می تونید ببینید

Wii U Version Xbox Version
Wii U Version Xbox Version

جان من فقط افکت آب رو روی Wii U ببینید بعد دوباره بگید از 360 هم ضعیف تره :|

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
واقعا حال میکنم اعتماد به نفس رو این همه مقایسه یوروگیمر گزاشت هیچ کدوم رو نگزاشتین(هر چند در بعضی بازی ها wii u بهتر عمل کرد مخصوصا در بازی بتمن که anti aliasing خیلی بهتری داشت!ولی اکثرا ضعیف تر حاضر شد!)
حالا یه مقایسه از این سایت گزاشتین که کاملا فن نینتندو هست و هیچ وقت مشخصات سخت افزاری فیکی که قبل از عرضه گزاشته بود یادم نمیره!
لطفا انصاف رو تو این مقایسه ها رعایت کنید!هر چند واقعا این بازی روی Wii U گرافیک بهتری داره!
اینم جمله تایید گرافیک بهتر در نسخه ٌWii U از سایت یورو گیمر!
the Wii U version features the enhanced textures currently found only on the PC version

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
واقعا حال میکنم اعتماد به نفس رو این همه مقایسه یوروگیمر گزاشت هیچ کدوم رو نگزاشتین(هر چند در بعضی بازی ها wii u بهتر عمل کرد مخصوصا در بازی بتمن که anti aliasing خیلی بهتری داشت!ولی اکثرا ضعیف تر حاضر شد!)
حالا یه مقایسه از این سایت گزاشتین که کاملا فن نینتندو هست و هیچ وقت مشخصات سخت افزاری فیکی که قبل از عرضه گزاشته بود یادم نمیره!
لطفا انصاف رو تو این مقایسه ها رعایت کنید!هر چند واقعا این بازی روی Wii U گرافیک بهتری داره!
the Wii U version features the enhanced textures currently found only on the PC version

درسته یک سری از بازی ها ضعیف تر بودن دلیلش میتونه پورت بد باشه یا هر چیز دیگه ای اما بازی هایی که داره روش ساخته میشه نه پورت بهتر از نسل حاضر بودن

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
گاهی بد پورت می شه گاهی خوب پورت می شه
الان انحصاری های ps3 گرافیکشون بهتر از بازی های 360 هست اما توی مولتی پلتفرم ها 360 بهتر هست

McSaturday

کاربر سایت
Feb 15, 2011
399
نام
مک‌ستردی
همین که شما دارید بحث می‌کنید که Wii U (کنسول نسل هشتم) قویتره یا XBOX 360 (کنسول نسل هفتم)، خوش نشون می‌ده Wii U کنسول خیلی خیلی ضعیفیه که تو قدرتش با نسل قبل سرش بحثه!

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
همین که شما دارید بحث می‌کنید که Wii U (کنسول نسل هشتم) قویتره یا XBOX 360 (کنسول نسل هفتم)، خوش نشون می‌ده Wii U کنسول خیلی خیلی ضعیفیه که تو قدرتش با نسل قبل سرش بحثه!
گرافیک 4 برابر قوی تر از نسل فعلی رم هم همینطور چی میخواید دیگه؟ اصلا ضعیف خوب..؟
مقایسه با عکس هم اشتباه در صورتی که نسخه Wii U‌هنوز عرضه نشده.

McSaturday

کاربر سایت
Feb 15, 2011
399
نام
مک‌ستردی
گرافیک 4 برابر قوی تر از نسل فعلی رم هم همینطور چی میخواید دیگه؟ اصلا ضعیف خوب..؟
مقایسه با عکس هم اشتباه در صورتی که نسخه Wii U‌هنوز عرضه نشده.
صحبت من با کسایی بود که خیلی Wii U رو قبول دارن و در عین حال اون رو با کنسول های نسل حاضر مقایسه می‌کنن. خب اینکه Wii U بهتر باشه در مقابل نسل قبلیش یه چیز طبیعیه. بحثی هم درش نیست. پس با این مقایسه‌های بی اساس، Wii U رو خراب نکنید.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
برید e3 2011 رو ببینید بعدش بیاید بگید ضعیف هست و به حرف های رجی قبل از پخش دموی پرنده گوش بدید
69101476f72d5ff2882daead5998b51025f5421b.jpg

McSaturday

کاربر سایت
Feb 15, 2011
399
نام
مک‌ستردی
جان من فقط افکت آب رو روی Wii U ببینید بعد دوباره بگید از 360 هم ضعیف تره :|
ارتگلی جان، همین که خودت داری به انتقاد های بی‌اساس و منطق بعضیا جواب می‌دی، یعنی اینکه به قدرت بالای Wii U شک کردی! جوا کسایی که می‌گن XBOX 360 قویتر از Wii U هست رو نباید داد. چون خیلی حرف بی خودیه...

---------- نوشته در 10:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:47 PM ارسال شده بود ----------

برید e3 2011 رو ببینید بعدش بیاید بگید ضعیف هست و به حرف های رجی قبل از پخش دموی پرنده گوش بدید
69101476f72d5ff2882daead5998b51025f5421b.jpg
پست های دیگه من رو هم بخونید بی‌زحمت. من اصلاً نگفتم ضعیفه. فقط می‌گم کسایی که دوس دارن بگن کنسول خیلی قویه، بدتر خار و ذلیلش می‌کن!! در بهتر بودن این کنسول شکی نیست. نباید هم باشه. چون طبیعیه و طبیعتاً قدرت کنسول های هر نسل، از نسل قبلش بیشتره.

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
اولين گام wii u در ضمينه گرافيك بود......اميدوارم اين روند رو در ac4 و wd هم ادامه بده تا قدرتي رو كه داره بتونه نمايان تر كنه هرچند قدرت واقعي اين كنسول رو در زلدا خواهيم ديد.
اي كاش مقايسه df رو ميزاشتين چون معتبر ترين جاست.
تو df نسخه wii u رو بهتر از دوكنسول ديگه و در حد pc دونسته .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر