مقایسه یwii با ps3و360 اشتباه است

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

halo_game2000

کاربر سایت
Jun 23, 2007
127
ببینید نینتندو شرکتیه که شعارش جذب کسانی که تا حالا بازی نکردن یا که خیلی کم بازی کردن البته وی برای حرفه ای هاهم چیز خوبیه ولی چون نینتندو روی کنترل وخلاقیت کنسولش تکیه کرده ودوشرکت دیگه روی قدرت سخت افزار کنسولشون نمیشه این دوتا کنسول رو باوی مقایسه کرد البته منظورم این نیست که ps3و360 کنترلی بد دارن وخلاقانه هم نیستن منظورم اینه که اهداف کنسول وی با دوکنسول دیگه فرق میکنه

راستی بچه ها من از هیچ کدوم از کنسولها طر فداری نکردم بعد نگین طرفداری کردی :blushing:

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
با سلام خدمت آقا امین گل ! :love:
من که تو رگام به جای خون مربع و مثلث و دایره و ضربدر جاریه و روی سلول سلولم Sony حک شده نمی تونم بگم طرفدار 360 یا Wii هستم !:-" دوست عزیز به نظر من یک شرکت پایدار می مونه ! اون هم Sony ه ! من هم از این مطلبت خوشم اومد ! :love::love::love:

Devil_May_Cry__Dante_by_starxade.jpg

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
دیگه فن های 360 و ps3 فهمیدن مقایسه کردنشون با wii اب در هاون کوبیندنه!:biggrin1: نینتندو کاره خودش رو میکنه...

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
دقیقا این همین حرفیه که من خودم رو ترکوندم به خیلی ها بفهمونم
یک کنسول بدون بهرمندی از گرافیک قوی و با یک انقلاب در ضمینه کنترل اصلا با دوتا کنسول با فناوری پیشرفته
گرافیکی و کنترل کلاسیک قابل مقایسه نیستن
من خودم شخصا wii رو از همون اول به چشم یه کنسول رقیب برای ps3 , x360 نمیدیدم
به چشم یه کنسول جذاب که باید در کنار ps3 , x360 خریدش ( در صورت توان مالی )
و مطمئنم اگر تو دستتون بگیریدش با من هم نظر میشید
دلیل هم برای خریدنش زیاده همونطور که برای نخریدنش زیاده :biggrin1: ( کسی فهمید من چی گفتم :confused: )

master_mamad

کاربر سایت
Aug 31, 2008
5
salam man x360 daram va mundam ke ps3 bekharam ya wii?
lotfan ba dalil rahnamaee konid
ba tashakkor

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر