مقایسه گرافیکی FIFA 09 بین X360 و PS3

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
تفاوت اصلی تو بازیهای ورزشی علی الخصوص بازیهای ساخت EA بین 360 و PS3 علاوه بر برتریهایی که 360 قبلا هم تو بعضی ضمینه ها داشت (به من گیر ندین اینا رو تو همه سایتا نوشته) بیشتر مربوط به فریم ریت بازیها بود که 360 معمولا بازیهای ورزشی رو با نرخ فریم دوبرابر نسبت به PS3 اجرا میکرد

نه دیگه ، معمولا نمیشه گفت ، چون فقط Madden 2008 بود که روی 360 با 60 فریم اجرا میشد و روی PS3 با 30 فریم .
غیر از اون دیگه همچین اختلافی نداشتیم . حالا شاید توی افت فریم اختلاف بوده باشه ...
ولی تفاوت و برتری اصلی توی بازیهای EA که به سود 360 بوده اینه که اکثرا یا از لحاظ Anti Aliasing نسخه 360 برتر بوده یا از لحاظ وضوح تصویر .

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
معلومه شفافیت 360 بیشتره اما نیما جان مگه قرار نبود از این نسخه برای ps3 هم Anti Aliasing استفاده بشه و داشته باشه؟!
پ.ن:
من نه x360 دارم نه ps3 ولی خداییش عکس ps3 خیلی خوشگل تر و جذاب تره مثل اینکه ea خواسته واسه x360 رو طبیعی تر جلوه بده ولی خیلی مصنوعی شده.
شما ماشالا از زیر نام کاربریت معلومه یه انبار کنسول داری توش 360 هم هست:d

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
اصلا درست نیست رنگ بندی به خصوص نور خورشید تو play بهتر کار شده حتی نخل تو ایکس باکس مرده به نظر میرسه فقط چمن ایکس باکس بهتره من play رو انتخاب میکنم

majidxeon

کاربر سایت
Dec 24, 2006
44
نام
majid
?

چرا کیفیت عکس های شما اینقدر پایینه ؟
این بهتر نیست؟
2zokdoo.jpg

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
اگه دوستان دقت کنن می تونن وجه تمایزهای خیلی زیادی رو بین 2تا تصویر ببینن که نتیجه هم در تمام موارد به نفع کنسول مایکروسافت هست، در مورد رنگ بندی هم اگه دقت کنین نور 360 به مراتب طبیعی تر و رنگ بندی به لحاظ تابش نور خورشید، واقعی تر از پلی 3 جلوه می کته، من چند مورد از تفاوت ها رو از هردو عکس کات کردم که فکر کنم کاملا گویا باشه... ;)

sm99vt.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر