مقایسه عمر باتری های کنترلرهای سه کنسول

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
چون مسافرتم در همین حد بگم ،
360 با شارژ کامل 55 ساعت دائم کار کرده ،
Wii با شارژ کامل 35 ساعت ،
و PS3 فقط تونسته 27 ساعت شارژ نگه داره
( همه حدودا ، نمودار ولی دقیقه :D )
159148-1-1.jpg

GamePro.com

نکته مهم : لطفا بحث های کودکانه مربوط به فن بوئیسم رو بزارید برای جاهای دیگه ، ترجیح میدم تاپیک به هر علتی پاک شه تا توسط دوستان خردسال فن بوی از بره
292.gif

آخرین ویرایش:

Arkantos

کاربر سایت
Dec 29, 2007
93
عمر باتري هاي 360 اصلا با باتري هاي دسته PS3 قابل مقايسه نيست
دسته PS3 باتري كه توش قرار داره شارژ ميشه (مثل باتري هاي گوشي )البته نه مثل باتري هاي گوشي از نظر عمرشون گفتم يعني هيچ وقت لازم نيست باتري رو از دسته بياري بيرون و تا چند سال ميتوني با دسته حال كني و شارژش كني و اگه يه موقع چه طور بشه كه باتريش بعد 4 5 سال خراب بشه عوضش ميكنيد مثل دسته 360 نيست كه هي بايد فرت فرت باتري عوض كنيد
اصلا اين مقايسه دسته 360 با PS3 خيلي خنده داره :laughing:
دسته 360 حداقل يك نسل از دسته هاي PS3 عقبه

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
دسته PS3 باتري كه توش قرار داره شارژ ميشه (مثل باتري هاي گوشي )البته نه مثل باتري هاي گوشي از نظر عمرشون گفتم يعني هيچ وقت لازم نيست باتري رو از دسته بياري بيرون و تا چند سال ميتوني با دسته حال كني و شارژش كني و اگه يه موقع چه طور بشه كه باتريش بعد 4 5 سال خراب بشه عوضش ميكنيد مثل دسته 360 نيست كه هي بايد فرت فرت باتري عوض كنيد
ميگم خيلي خنده دار يه سايت بزرگي مثل GAME PRO مياد اين امار رو ميده اونوقت همه اين امار نقضش ميكنند
اشكان جان با توضيح خوبش گفت كه اين پك جدا فروخته ميشه
البته دوستان قبل از اینکه سریع ابراز احساسات کنن دقت کنن که این شارژ 360 منظور اون باطری پک قابل شارژ خود دسته هست که باید جدا خریداری کنید. نه اینکه با دو تا باطری Aa بتونین 55 ساعت بازی کنین.

البته باز این 55 ساعت یکم زیادی به نظر میاد.
خوبه امير خودشم اول تايپيك گفت
نکته مهم : لطفا بحث های کودکانه مربوط به فن بوئیسم رو بزارید برای جاهای دیگه ، ترجیح میدم تاپیک به هر علتی پاک شه تا توسط دوستان خردسال فن بوی از بره
ه
تو رو خدا يكم منطقي باشيد

آخرین ویرایش:

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
آقا خواهشا این بحث های الکی رو بیخیال شید.;)
خود سونی و مایکروسافت دارن با هم همکاری میکنن اونوقت ما اینجا سروکله هم میزنیم.
اگه دوست داشتین یک سری به تاپیک Blu-ray/HD-DVD بزنین و ببینین چجوری سونی و مایکرو با هم رفیق شدن.

Unreal Amir

کاربر سایت
Jan 28, 2008
277
نام
Am!r
به خدا این حرفایی که شما میزنید هیچ ارزشی نداره (البته معذرت می خوام که اینو میگم)
شما دارید یه چیزی میگید که غیر قابل مقایسه هستن.دسته 360 rumble داره ولی دسته PS3 نه
اگه 360 هم باز باطری زودتر تموم کنه پس حق داره چون PS3 اونقدر باطری مصرف می کنه که فقط جوابگوی دکمه زدنه.
امیدوارم که متوجه شده باشین و این fan boy های PS3 بحث رو خراب نکنن./
عین باطری موبایل میمونه . اگه شما موبایلتون همش روی ویبره باشه باطری زود تموم میشه اگه نه فقط زنگ بزنه ممکنه چند روز هم نیاز به شارژ نداشته باشه.
موفق باشید%

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
به خدا این حرفایی که شما میزنید هیچ ارزشی نداره (البته معذرت می خوام که اینو میگم)
شما دارید یه چیزی میگید که غیر قابل مقایسه هستن.دسته 360 rumble داره ولی دسته PS3 نه
اگه 360 هم باز باطری زودتر تموم کنه پس حق داره چون PS3 اونقدر باطری مصرف می کنه که فقط جوابگوی دکمه زدنه.
امیدوارم که متوجه شده باشین و این fan boy های PS3 بحث رو خراب نکنن./
عین باطری موبایل میمونه . اگه شما موبایلتون همش روی ویبره باشه باطری زود تموم میشه اگه نه فقط زنگ بزنه ممکنه چند روز هم نیاز به شارژ نداشته باشه.
موفق باشید%
باطری 360 بدون Rumble هم زود تر از PS3 تموم میشه.
نمیدونم تازگی ها چرا هر کسی از یک کنسول دفاع میکنه بهش میگن Fan Boy !!!!!!!!!!!!!!

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
ه نکته رو هم در نظر داشته باشید چون میزان شارژ دسته شما به بازیتون هم ربط داره
دقيقاً !!!
به نکته خوبی اشاره کردی !!!
لازم يه مطلب ديگه به مطالب شما اضافه کنم اين که بهتره بگی کلاً بازيهای racing نسبت به بازيهای ديگه
قدرت کمتری از باطری میگيرن .

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
البته باطری های قابل شارژ360 که تو پک جداگونه هست هم تقلبی و اصل داره من خودم از این باطریها دارم دیگه خیلی کار کنه 20 ساعت!

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
یه نکته مهم !
آقــــــــــــــــــــــــــا !
2mo5pow.gif

این آمار رو من با تاس انداختن بدست نیاوردم ، سایت معتبری مثل GamePro پشت قضیس ، نکته بعدی اینکه همونطور که گفته شده همه جور بازی روی کنسولها امتحان شده و هیچ تبعیض و ... توش نبوده !
بهونه های بنی اسرائیلی هم برای گیر دادن نگیرید دیگه
acigar.gif

babylon64

کاربر سایت
Oct 29, 2007
26
كاملا حق با شماست:laughing:
تا كي ميخواي الكي فنبوي بازي در بياري ؟اگه ps3 كنسول بود باز يه چيزي الان كه.....:laughing:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
من به این نتیجه رسیدم که سایت Gamepro برای تبلیغات 360 پول گرفته. این چند خبر اخیر قشنگ این قضیرو ثابت میکنه. اگر نه مطمئنن این همه آدم نمیان بگن که غلط هست! اصلا بر فرض که 360 با یک باطری خاص بتونه 55 ساعت شارژ داشته باشه ولی PS3 با باطری ـه معمولیش رو من مطمئنم که بیشتر از 25 ساعت شارژ داره ( من با یک بار شارژ کردن دسته، Resistance رو تموم کردم و حدود 2،3 ساعت motorstorm بازی کردم + چند ساعتی هم تو PSSTORE بودم + اینکه حداقل 5 ساعت flOw, tekke2, Tekken5 و ... بازی کردم. و هنوز هم دستم 2 تا از 3 تا شارژ داره! )

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
اين به نظر من خيلي نظريه بيهوده اي كه پول گرفته بشه به چند دليل
1- Game Pro يك سايت معتبر بي كار كه نيست سر يه باتري موقعيتش به خطر بندازه
2- ماكروسافت اگه بخواد پول بده خيلي كار هاي ديگه ميكنه ارزشي نداره براي كالايي كه جدا فروخته ميشه
3- من Ps3 ندارم اما همه دوستاني كه دارم ميگن بين 15- 19 ساعت كار ميكنه باطريش پس امار اوليش احتمالا درسته { احتمالا }
4- من زياد اشنايي با Game Pro ندارم اما سايت معتبر و خوبيه و مصاحبه هاي عالي داره !
در اخر به نظرم الكي داريم بحث ميكنيم شايد اين امار يكم اينور اونور باشه اما اينجوري كه شماها ميگيد پرت نيست
میشه چند نفرشون که تو سایت هستند رو معرفی کنی؟!!!
فريدون فكر كنم از همه زودتر تو سايت ايشون PS3 خريده !!

آخرین ویرایش:

gammer

کاربر سایت
Dec 14, 2007
297
نام
amir
- Game Pro يك سايت معتبر بي كار كه نيست سر يه باتري موقعيتش به خطر بندازه
دقیقا به خاطر اینکه مو قعیت خوبی داره می تونه این کار رو بکنه اگه سایت الکی بود همه می گفتن خوب داره پرت میگه و سری ازش می گذشتن ولی حالا که اسم و رسم داره خیلیا میگن چون gamepro گفته درسته ولی در صورتی که کاملا ممکنه غلط باشه
نهایتا هم اگه دید گندش درومد یه تکذیبیه همراه با معذرت خواهی می ده و حرفش رو عوض می کنه... .
3- من Ps3 ندارم اما همه دوستاني كه دارم ميگن بين 15- 19 ساعت كار ميكنه باطريش پس امار اوليش كامل درسته
میشه چند نفرشون که تو سایت هستند رو معرفی کنی؟!!!
شاید گفتن دسته ی 360 از ps3 خوش دست تره شما اشتباه فهمیدی چون خوشدستیه 360 قابل قبول همست... .

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
میبینم که هنوز این تاپیک ادامه داره نمیخواین بی خیال بشین به
نظر من این مقایسه و این بحث ها بیهوده است چون هر دو طرف مجبورند
از کنترلهای خودشون استفاده بکنن چه بد چه خوب و فقط وقت خودتون رو هدر میدید
پس لطفا ادامه ندید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟