معیار شما برای انتخاب و انجام بازی چیست؟

سلام دوستان
با اجازه شما این تاپیک رو زدم که با نظرات و تفکر یک دیگه در مورد این که چه نکته ای در بازی شما رو مجبور به خریدن و انجام اون میکنه آشنا بشیم.
یک بازی رو به 5 قسمت تقسیم کردم :
1. داستان
2. گیم پلی
3. نو آوری
4. گرافیک
5. صدا
که هریک از دوستان نظر و علاقه خودش رو که باعث میشه که یک بازی رو انتخاب کنه بگه. میتونه انتخاب شما 1 از 5 یا هر 5 انتخاب باشه فقط به ترتیب اهمیت ذکر کنید
خوب خودم شروع میکنم . معیارهای من : 1. داستان .2. نو آوری .3 .گیم پلی.
لطف کنید صحبت خارج از بحث نداشته باشید

آخرین ویرایش:

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
اینم از اون تاپیکهاست ها ولی ربطی به 360 نداره که اینجا بازش کردی.(لطفا انتقالش بدید)

معیار های من بیشتر داستان و گیم پلی و گرافیک هست و به نوآوری هم البته اهمیت می دم ولی صدا زیاد مهم نیست!

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
هنوز این تاپیک منتقل نشده؟
داستانم مهمه اما همون طوری که گفتم اگه گیم پلی جذاب باشه همه عیبای بازی رو میپوشونه. ولی اگه یه بازی داستان جذاب داشته باشه ولی گیم پلیش افتضاح باشه واقعا غیر قابل تحمل میشه مثل night watch

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
گرافیک کاملا یه مساله سلیقه ای هستش خود من هنوز که هنوزه NWN رو رو کامپیوترم دارم باهاش هم خیلی بیشتر از oblivion حال میکنم (البته خیلی ها تا حالا به من گفتم سلیقم مزخرفه:cheesygri )

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
اول داستان بعدم گيم پلي(موزيك و صدا هم جزو گيم پليه كه بازي رو زيبا مي كنه)گرافيك هم در رده سومه من كه بازي دو بعدي مثل بازي هاي سگا رو اگه گيم پلي و داستان خوب داشته باشن كه بازي مي كنم (مثل Shinobi 3)

monster kane

کاربر سایت
Jan 13, 2006
108
نام
علی تبریزی
1.نو اوری
2.داستان
3.گیم پلی
4.گرافیک
صدا هم ادم حساب نمیشه,چون تنها چیزی هست که تو بازی بهش اهمیت نمیدم:cheesygri

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
صدا رو کلا نمیشه یه فاکتر مهم برای خرید یه بازی دونست البته صدا میتونه تو بازی هایی مثل Cod یا Moh جزو نقاط قوت محسوب بشه.

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
اول داستان بعدم گيم پلي(موزيك و صدا هم جزو گيم پليه كه بازي رو زيبا مي كنه)گرافيك هم در رده سومه من كه بازي دو بعدي مثل بازي هاي سگا رو اگه گيم پلي و داستان خوب داشته باشن كه بازي مي كنم (مثل Shinobi 3)
من با حرفه ايشون كاملا موافقم و هم عقيده.
چون من بعضي مواقع بازيهاي سگا يا ميكرو رو به پي اس تو ترجيح ميدم.
فقط به علته گيم پلي.
پس:
1-گرافيك
2-گيم پلي

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
از تمام دوستان که در این بحث شرکت کردند ممنونم . فقط لطف کنید مقایسه و بحث در مورد بازی ها رو بزارید واسه بعد. بعضی از دوستان هم میگن تاپیک رو منتقل کن . شما چه مشکلی با جاش دارید ؟؟؟. لطف کنید و فقط عقیده خود رو بیان کنید :love: :love: :love: :love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر