معرفی کانالهاو برنامه های تلوزیونی گیم

esem1982

کاربر سایت
Aug 26, 2009
336
نام
سام
دوستان هر کانالی یا برنامه ای تو روز یا ساعت خاصی از تلوزیون پخش میشه مثل پیش نمایش بازیها ,نمایشگاهها , نقد و بررسی بازیها رو اینجا معرفی بفرمایید که بتونیم استفاده کنیم

مثلا الان کانال Game one داره infamous 4 first light رو نشون میداد .

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
یادمه قدیما کویت 2 یه برنامه داشت درمورد بازیای کامپیوتری فکر کنم اسنش cybernetgames بود حالا نمیدونم هنوزم پخش میشه یا نه یادش بخیر

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,170
دوستان هر کانالی یا برنامه ای تو روز یا ساعت خاصی از تلوزیون پخش میشه مثل پیش نمایش بازیها ,نمایشگاهها , نقد و بررسی بازیها رو اینجا معرفی بفرمایید که بتونیم استفاده کنیم

مثلا الان کانال Game one داره infamous 4 first light رو نشون میداد .
سلام داداش میشه بگی GameOne رو کدوم ماهواره رفته میخوام سرچش کنم

maravess

کاربر سایت
Oct 29, 2012
126
سلام. اتفاقا چند وقت پیش من هم تو یکی از پست ها این سوال را پرسیدم ولی هیچکس جواب درستی نداد. اگه واقعا شبکه ایرا میشناسید بگید لطفا. چند سال پیش (حدود ۱۰ سال پیش) یه شبکه بود به اسم game network.نمیدونم کسی یادش میاد. اما یه دفعه غیب شد

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
سلام. اتفاقا چند وقت پیش من هم تو یکی از پست ها این سوال را پرسیدم ولی هیچکس جواب درستی نداد. اگه واقعا شبکه ایرا میشناسید بگید لطفا. چند سال پیش (حدود ۱۰ سال پیش) یه شبکه بود به اسم game network.نمیدونم کسی یادش میاد. اما یه دفعه غیب شد

فبریه سال ۲۰۰۶ شبکه اش بسته شد

Launched1999
ClosedFebruary 27, 2006

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
اتفاقا من همین چند وقت پیش کارت گرفتم و شبکه ها کارتی باز میشن , لطفا هر کی فرکانس گیم 1 رو بلده تو همینجا نقل و قول کنه جواب بده یا پیام خصوصی کنه
ممنون

maravess

کاربر سایت
Oct 29, 2012
126
این شبکه روی یکی از فرکانسها یی میگیره که خیلی ضعیفه و دیش باید تقرقبا گردون باشه تا بگیره. فرکانسش هم روی اون شبکه های معروف خاک برسریه.تو سایت هاتبرد دات کام خودتون ببینید. اون آخر هاس.

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,342
شبکه ی تلتون اچ دی و اس دی در هاتبرد سرچ کنید میاد! شبکه کارتی هست یا باید با سی سی کم باز کنید یا کارت داشته باشید! 11 شب به بعد گیم نشون میده! تریلر . نقدوبرسی و.... مال لهستان هم هست یعنی زبان انگلیسی نیست!
شبکه ی گیم وان هم رفته آسترا 19 درجه شرقی ولی کانالش خردسال شده و مثل گذشته که روی هاتبرد بود نیست بیشتر انیمه نشون میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر