معرفی و آموزش سخت افزاری Psp

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
خوب کا ره مد چيپ اينه که با فلش خودش فلش اصلی رو پر کنه يعنی وقتی باهاش بالا ميايم و ميخوايم ورژن 3 رو نصب کنيم اين ورژنو تو خودش نميريزه بلکه ميريزه تو فلش اصلی..خوب حالا ميشه مد چيپ رو نصب کرد بد باهاش فلش اصلی رو پر کرد و دوباره اون رو برداشت و بد از اون با فلش خوده دسگه بلا اومد:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

sinaevil

کاربر سایت
May 22, 2006
156
نام
سینا ارزانی
آره میشه باهاش همین کار رو بکنی. ولی به یک دلیل اصلا این کار رو توصیه نمی کنم. چون نصب مدچیپ کار بسیار حساسی است. همین که بشه بدون مشکل نصبش کرد کار خیلی بزرگی است. بخوای دوباره درش بیاری نیاز به دقت فوق العاده زیادی می خواد. و باید اونجاهایی که لحیم کردی رو خیلی با دقت باز کنی. سایت خود مدچیپ هم اصلا اینکار رو توصیه نکرده است.

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
Woooooooooooooooooooooooooooooow

يه خبره توپ..قيمت مد چيپ از 99$ به 84.95$ کاهش پيدا کرد تازه سا يت مربوته قطعات رو به صورت جدا از هم به فروش گذاشته يعنی اگه يو اس پی و کابل رو کم کنيم 20$ کم ميشه که ميشه کلن 65$
:excited: :excited: :excited: :excited: :excited: :excited: :excited: :excited:
يه خبره توپ ديگه...مموري4هم برا ی پی اس پی از را ه رسيد .
:excited: :excited: :excited: :excited: :excited: :excited: :excited: :excited
تو سا يت زير ميتونين جفتشو بخرين:

http://www.mod-chip.com/index-cart-us.php?go=en/select_psp_main.htm

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
نام
hooman
4 گیگ مموری که خیلی وقته هست توی ایران فعلا یافت نمیشه . راستی اینم بگم فعلا مموری 4 گیگ نگیرین چون سونی داره خودش 4 با 8 میزنه .
در مورد مدچیپ هم بازم این ارزان شدن هم من 1 ماه پیش توی چندتا سایت دیده بودم اونم به این خاطر هست که از داغ بودن و حساسیت قطعه وتولید گذشته در نتیجه قیمتها بازم پائین میاد. توی ایران هم میاد ولی همیشه 5 ماه دیرتر.

بعد اقای Constantine شما این خبرها رو میتونی توی news بدی یه کمی دقت کنین اینجا برای چی هست اینجوری مطالب پراکنده میشه .

sinaevil

کاربر سایت
May 22, 2006
156
نام
سینا ارزانی
بچه ها خبر خبر
اولا که مدچیپ که من خریدم از سایت www.modchip.com بود و به قیمت 89 دلار خریدم. اما این سایت که تو میگی 84 دلار زده و ارزون تر هم نداره.
من به شرکتش میل زدم و به ایران اصلان نمی فرستند. به خاطر همین به عموم که تو آمریکا بود گفتم برام خرید و برام فرستاد و خبر اینکه همین امروز رسیدش. عکساش رو براتون میزارم.
تنها راه خریدش تو ایران هم فعلا همین طوری است که کسی براتون از جای دیگه بخره.

sinaevil

کاربر سایت
May 22, 2006
156
نام
سینا ارزانی
داستان مدچیپ

حالا داستان مدچیپ:
من مدچیپ رو به عموم گفتم برام بخره و اون هم همون روز از سایت برام خرید. ولی خلاف اونکه سایت گفته بود 24 ساعته میرسه دستتون به عموم ایمیل زدن گفتن 8 روز کاری طول میکشه برسه. به محض اینکه دست عموم رسید عموم برام پست کرد . اونجا به عموم گفتن 10 روز طول میکشه بره ایران. ولی بسته 6 روزه رسید.
روی بسته یک کیسه بزرگ بود که برای پست ایران بود. توش پاکتی بود که عموم فرستاده بود.
جالبیش این بود که تو گمرک ایران درش رو باز نکرده بودند. پست ایران روش یه مهر زده بود که ما به شما اعتماد داریم این کالا بدون بازرسی و گمرک ترخیص شد. بعد تو اون پاکت هم یه پاکت دیگه بود :cheesygri که از موناکو فرانسه به عموی من تو واشنگتن امریکا فرستاده شد. احتمال زیاد فروشنده این مدچیپ تو فرانسه است. بعد تو اون پاکت هم جعبه مدچیپ بود درست مانند همون که عکسش تو سایتش هست. خلاصه این مدچیپ بعد از دو هفته جهانگردی به دست من رسید. فکر کنم هزینه پست از آمریکا تا ایران هم 4 دلار شده بود.
در ادامه هم چندتا عکس میزارم از مدچیپ فقط کیفیتش پایین است چون با وبکم گرفتم.
3.JPG

این عکس جعبه مدچیپ
2.JPG

این هم محتویاتش
4.JPG

این خود مدچیپ
1.JPG

این هم من و مدچیپ اگه زشتم ببخشید دیگه

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
شديدا مبارک باشه دوسته من:flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
اميد ورارم به خوبی و خوشی ازش استفاده کنی..ولی از حالا کارت درامد بايد عکس و اطلاعات کا ملتری بزاری وگرنه کلامون تو هم نميره(شوخی کردم:cheesygri ).
حالا گذشته از اينا دقيقا به پول ايران چقدی خرج کردی:confused: :confused:

راستی يادم رفت بگم :يه فا يل تصويری گرفتم که نصب مدچيپ رو آموزش مي داد نصبش اصلاً سخت نيست..يارو خيلی ناشی بود با اون وضع نابود لحيم کاری باز مد چيپ بدونه مشکل نصب شد:o

آخرین ویرایش:

sinaevil

کاربر سایت
May 22, 2006
156
نام
سینا ارزانی
ممنون مرسی. حالا وقتی بخوام نصبش کنم از نصبض عکش می گیرم که یک آموزش کاملا عملی بشه برای نصب مدچیپ. نظرت چیه ؟؟؟
دقیقا به پول ایران هم من هنوز هیچی ندادم :cheesygri فعلا پولش به حساب عموم بوده 89 دلار + 4 دلار پول پست فکر کنم. ازش می پرسم جواب نمی ده فعلا.

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
حالا اگه من به حساب عموت پول بفرستم ميتونه از اون سايتی که داده بودم برام مد چيپ رو بدونه کابل و خروجی يو اس پی بگيره:cheesygri :cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر