معرفی و آموزش برنامه ها psp

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
Psp Quran V 4.5

ورژن جدید قرآن برای psp

21j84sl.jpg

تغییرات این نسخه:
-اضافه شدن قابلیت جستجو بین آیات
-اضافه شدن 32 جزء به صورت کامل
-منوی جدید
-اصلاح باگ های نُسخِ قبلی

راهنمای نصب:
برای نصب پوشه ی "QURAN PSP" را در PSP / GAME کپی کنید.

لینک دانلود: (حجم:35.15 مگ)
http://www.zshare.net/download/15112885691df12b/

eyvaltavahom

کاربر سایت
May 12, 2006
5
نام
pouiya
سلام دوستان لطفا منو كمك كنيد.
يه دونهpsp دارم كه از يكي از دوستان خريدم كاملا تعطيله تعطيلم نميدونم ورزن نرم افزاري چيه چطور بايد باهاش كار كنم چطور فريمويرش رو آپديت كنم چطور بازي نصب كنم خلاصه كاملا آماتورم , ميدونم خيلي دردسرم براتون ولي لطف كنيد منو راهنمايي كنيد

seanpaul

کاربر سایت
Oct 9, 2007
76
نام
amin
سلام دوستان لطفا منو كمك كنيد.
يه دونهpsp دارم كه از يكي از دوستان خريدم كاملا تعطيله تعطيلم نميدونم ورزن نرم افزاري چيه چطور بايد باهاش كار كنم چطور فريمويرش رو آپديت كنم چطور بازي نصب كنم خلاصه كاملا آماتورم , ميدونم خيلي دردسرم براتون ولي لطف كنيد منو راهنمايي كنيد
سلام
برای فهمیدن ورژن PSP میتونی از Settings<System Setting>System Information بفهمی که روبه روی System Software ورژن PSP ته اگر در پایان شماره ورژن M33 یا هر چیز دیگه ای بود یعنی PSP کپی خور شده

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سلام
به بازيسنتر خوش اومدي
بازيهاي psp نصبي نيستند. يا UMD هستن كه در اينصورت فقط اونو توي دستكاه قرار ميدي و براحتي بازي شروع ميشه.
يا اينكه بازيها روي dvd ريخته شدن كه بايد ابتدا با برنامه winrarاونها رو از حالت فشرده خارج كني تا بصورت فايل Iso يا Cso در بيان و بعد اين فايلها رو در شاخه ISO رمت كبي كني و براحتي بازي اجرا ميشه.
بدرود

seanpaul

کاربر سایت
Oct 9, 2007
76
نام
amin

amin-na

کاربر سایت
Jun 30, 2008
66
سلام ببخشید این سوالو میکنم برنامه irshell یا برنامه هایی مثل antivirus یا file transfer رو slim ver4.01 نسب میشه؟ اگه میشه لینکشو بی زحمت بزارین! ;)

mammad_madan

کاربر سایت
Jun 18, 2008
6
برنامه ی
OSS
برنامه ی خیلی توپیه این برنامه هم , کار همون ویندوز رو انجام میده ولی محیطش زیبا تر و جالب تره.(تو قسمت Themes اش هم محیط های جالبی داره حتی محیط ویندوز ویستا هم توش هست)
این برنامه رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید.
:arrowd: http://www.psp-hacks.com/file/198
(بعد از وارد شدن به سایت رو ی Download کلیک کنید)
بعد از دانلود برنامه اون رو از حالت فشرده خارج کنید وبعد محتوای پوشه ی PSP رو تو مموری خود در قسمت Games کپی کنید بعد اون پوشه ی PSP-OSS رو تو مموری خود کپی کنید .
:exclaim: نکته:
فقط تو مموری نه توی پوشه ی PSP
جای درست کپی کردن : I:\PSP-OSS
بعد برنامه رو اجرا کنید.
دکمه ها :
آنالوگ کار ماوس رو انجام میده
ضبدر کار چپ کلید
دیگه چیز خاصی نداره :neutral:
اینم یه عکس از برنامه :

13470_1.JPG

من حیث المجموع :cheesygri برنامه ی باحالی هست بهتون توصیه میکنم که این برنامه رو تو PSP خودتون بریزین.
نویسنده :
میلاد و دستیار اول آیدا :cheesygri

salam system software 3.90 vali in barnamaro ejra nemikone chi kar konam

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
salam system software 3.90 vali in barnamaro ejra nemikone chi kar konam
با اینکه ربطی به ورژن نداره و اگه شما دو فایل برنامه رو توی پوشه ی GAME150 کپی کنی اما از این ورژن استفاده کن شاید مشکلت حل بشه :
PSP-OSS v0.3

پ.ن:دوست عزیز این فروم فارسیه و زبان رسمی برای فرستادن پست هم زبان فارسیه ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر