معرفی و آموزش برنامه ها psp

بجه ها9ا کسی تاحالا با ti92انتگرال یا مشتق گرفته؟
هی پیغام too few argument میده.
هرکی میدونه بگه واسه امتحان لازم دارم

اگه برنامه رو درست نصب کرده باشی و فایل rom رو هم کپی کرده باشی با این روش کارت راه میفته:
دکمه apps رو بزن و home رو انتخاب کن و طبق عکسها عمل کن

از اینجا میتونی فایل rom رو دانلود کنی. البته اول باید به فایل read me مراجعه کنی و ببینی کدوم rom به دردت میخوره. http://khdv.online.fr/ti83/index.php?p=roms
از اینجا هم میتونی کل راهنمای کار با ماشین حساب رو که یه فایل pdf هستش دانلود کنی
http://www.smendes.com/ti89.pdf
تو آدرس http://zx81.zx81.free.fr/serendipity/index.php?/categories/4-TI-92 میتونی جدیدترین ورژنهای این شبیه ساز رو پیدا کنی.

Attachments

• IMG_1084.jpg
    IMG_1084.jpg
    20 KB · مشاهده: 169
  • IMG_1085.jpg
    IMG_1085.jpg
    36 KB · مشاهده: 166
  • IMG_1087.jpg
    IMG_1087.jpg
    44.7 KB · مشاهده: 162
  • IMG_1089.jpg
    IMG_1089.jpg
    48.5 KB · مشاهده: 161
آخرین ویرایش:
سلام
این اولین آموزش من هست (اجرای بازی های سگا در پی اس پی)
برای شروع کار شما احتیاج به یه برنامه ی شبیساز دارین که من این برنامه رو آپلودش کردم و میتونین از لینک زیر دانلودش کنید.(البته این برنامه رو هم فارسیش کردم و با پسوند رار فشرده شده است)
گرفتن برنامه ی شبیساز :
http://z23.zupload.com/file.php?filepath=18321
بعد از دانلود کردن برنامه, آن را از حالت فشرده در بیاورید (با استفاده از برنامه های Win RAR ,...) بعدPSP خود را روشن کنید وبه کامپیوتر وصل کنید(USB Connection) و بعد محتویات پوشه ی Emulator که خودش 2 پوشه هست را در پوشه ی Games واقع در پوشه ی PSP کپی کنید . نشان دادن مکان کپی کردن فایل ها به صورت راحت تر :
J:\PSP\GAME
:exclaim: (J درایو PSP من هست ممکن هست برای شما درایو دیگری باشد)
حالا شما احتیاج به بازی های سگا دارین که می توانین از سایت های مختلف آنها را دانلود کنید مثل :
WWW.Rmation.NET
ولی من یه بازی رو هم آپلود کردم که میتوانید از لینکه زیر دانلودش کنید.اسمشم Tecmo Cup یا همون فوتبالیستای معروف خودمون.
گرفتن بازی :
http://z23.zupload.com/file.php?filepath=18320
حالا بازی رو در J:\PSP\GAME\Emul _\Games کپی کنید.
بعد این کار ها PSP را از حالت USB Mode (اتصال به کامپیوترر) خارج کنید وبه قسمت Game و بعد از آن به قسمت Memory Stick بروید. عکس زیر را میبینید

22965_Segagenesis.JPG

حالا وارد شوید (با دکمه ی دایره) منوی زیر را میبینید ...

8728_SegaGenesis-MenuPersian.JPG

تنظیمات :
با R1 و L1 می توانید به تنظیمات دسترسی داشته باشید.
دکمه ها : 1-6دکمه ای بودن ویا 3 دکمه ای بودن بازی (چون میدونید که سگا 2 نوع دسته دارد).
2-استفاده از انالوگ برای حرکت به ( بالا - پایین - چپ - راست ).
3-با استفاده از آنالوگ اندازهی صفحه ی بازی تغییر کند.
4و5-یکی از اصلی ترین امکانات بازی:
Save کردن و Load کردن بازی در هر زمان فقط با یک دکمه , که بسته به انتخاب شماست که این حالت را قرار دهید یا نه , اگر قرار دادید دکمه ها رو هم باید مشخص کنید.
6-شما میتوانید یک دکمه رو به نام دکمه ی Menu قرار دهید تا که هر موقع خواستین
در هر جای بازی به منوی اصلی برنامه بر گردین.
7 و 8 و 9 و 10 و 11 و 12-اینام که دکمه های اصلی بازی هستند ک میتوانید هر جور که را حتتر هستید آن ها رو تنطیم کنید.(همون A-B-C-X-Y-Z)
13-هم برای بر گرداندن تمام تنظیمات به حالت اولیه(پیش فرض) هست.
منوهای دیگری مثل :تنضیمات-ذخیره کردن و مشخصات هستش که لازم به توضیح دادن نیستش.:exclaim: (تنظیماتشو دست نزنین بهتره)
یک منوی دیگر هم هست به نام بازی ها که با امدن بر روی گزینه ی دوم به وسیله ی دسته بالا و پایین می توانید گزینه ی Games را انتخاب کنید وبا دایره واردش شوید ویک بازی رو انتخاب کنید .
:exclaim: این برنامه بیشتر بازی های سگا رو اجرا میکنه اگر دیدید بعضی مواقع یک بازی رو اجرا نکرد همان جایی که بازی رو انتخاب میکنید با دکمه ی مثلث Systems رو تغیر دهید انواع سیستم ها (Euro و AUTO و JAP و USA ) هست.:exclaim:
یه نکته :
این شبیاز در FW 1.50 کار میکند . برای فهمیدن نوی ورژن دستگاه به قسمت Settings بعد System Settings از اونجا به system Information بروید , در مقابل System Sftware ورزن دستگاه شما نوشته شده است.
در روز های بعد چگونگی تغییر ورزن (FW)رو به تور کامل آموزش میدهم.
اینم یه عکس از بازی مرتال کمبت معروف خودمون یادش بخیر ....

21778_SegaGenesis-MortalCmbatGames.JPG

:arrowd: امید وارم که این آموزش بدرتتون خرده باشه:arrowd:
منتظر آموزش برنامه های دیگری برای PSP باشید.
اوچیک شما : میلاد

آخه ما ها devhook نداريم چه گناهي كرديم!
شما كه واردي خواهشآ يه كاري كن تا رو ورژنهاي بالا تر بياد:eek:

آخه ما ها devhook نداريم چه گناهي كرديم!
شما كه واردي خواهشآ يه كاري كن تا رو ورژنهاي بالا تر بياد:eek:
شما psp تون بازی کپی میخوره؟
اگه از firmware oe استفاده میکنی باید به جای اینکه تو فولدر game کپی کنی باید تو game150 کپی کنی(اگه نداره خودت بساز)

بچه ها کسی می تونه برام Disk Image ویندوز 95 رو برام ...لینک بزاره...
بعد بازم یه مشکلی Bochs من تو PSP کار نمی کنه FW من 3.10OE هستش....Eboot رو هم با Kxploit تبدیلش کردم..ولی وقتی برنامه رو اجرا میکنم صفحه سیاه میاد و هیچی نشون نمیده...
راهنمایی می خوام در حد PRO ....

اگه میشه یه برنامه خوب برای کانورت فایل تصویری بذارید که 480*272 تبدیل کنه 3gp فایل dat تبدیل نمیکنه بعد oe-b میخواد ماله من oe-a هست اون ultra psp هم 480*272 نداره و psp9 هم که نصب نمیشه(البته میدونم که موقع نصب باید به اینترنت وصل باشیم ولی بازم نمیشه)

اگه میشه یه برنامه خوب برای کانورت فایل تصویری بذارید که 480*272 تبدیل کنه 3gp فایل dat تبدیل نمیکنه بعد oe-b میخواد ماله من oe-a هست اون ultra psp هم 480*272 نداره و psp9 هم که نصب نمیشه(البته میدونم که موقع نصب باید به اینترنت وصل باشیم ولی بازم نمیشه)
Xvid 4 psp convetor
از سایت http://winnydows.com دانلود کت اخرین ورژنشو

ba tashakor az agha HOOMAN babateh psp.
aziz in barnameha ie mokhtalefo man migiram mesleh paint mashin hesab ...chikareshoon kona? vaghti copy mikonam too psp/game va miram too game ke ejra konam ya corrupted data mizaneh ya miad bala mineviseh the game could not be started.
(sharmande fonteh farsi ro hanooz add nakardam)

aziz in barnameha ie mokhtalefo man migiram mesleh paint mashin hesab ...chikareshoon kona? vaghti copy mikonam too psp/game va miram too game ke ejra konam ya corrupted data mizaneh ya miad bala mineviseh the game could not be started.
beja inke to psp/game berizi too psp/game150 copy kon age foldere game150 nadari besaz (albate tamame in kara vase mogheiye ke az frimware oe estefade mikoni)felan

دقیقا توی psp/GAME150 کپی کن چون ورژنت OE-3.03 هست .

Boot To Recovery​

تا حالا شده که بخوای از XMB بدون اینکه PSP رو Restart کنید...وارد منو Recovery بشید ؟
خوب این برنامه می تونه همچین کاری رو انجام بده ...
فقط کافیه که برنامه رو دریافت و توی پوشه ی Game150 کپی کنید...بعد هم مثل بقیه برنامه ها از XMB برنامه رو اجرا کنید...

Download

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or