معرفی نسخه جدید از سری GRID

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,094
نام
مــاکــان
Gird 2 زمان خودش خیلی جذاب بود
آره Grid 2 خیلی سرگرم کننده بود، نسخه استیم یک مشکل توش داشت که هی سیوهاش پاک میشد، فکر کنم 3-2 باری سیوهام پاک شد تا تونستم تمومش کنم، برام تبدیل به چلنچ شده بود.

اما GRid 1 یک نوآوری بزرگ بود که تا حالا تو هیچ بازی ندیده بودم، اونموقع ها فکر میکردم بازی ته شبیه ساز و ایناست:))
---------------------------------------

1.jpg

محتوای نسخه Ultimate Edition :
Pre-order the GRID Ultimate Edition and receive, in addition to the main game
+ Season 1
+ Season 2
+ Season 3
+ Grid Edition Aston Martin Vantage GT4
+ Grid Edition Pontiac Firebird Modified
+ Grid Edition Chevrolet Corvette C7.R
+ Grid Edition Mitsubishi Lancer Evolution VI Time Attack
+ Grid Edition Renault R26
+ Player Cards
+ Player Banners
+ Unique Liveries
+ VIP Status

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یعنی اگه یک ریسینگ فان باشه که من عاشقش باشم، اون همین Grid هست.
مطمئنا الان معرفیش کردن که تو E3 زیر دست و پاهای مابقی له نشه، بسیار حرکت بجائی بود.
سبکش سیمه یا آرکید؟

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,341
اینا چطورین که هنوز یکسال هم از عرضه dirt rally 2 نگذشته بعد این قراره بیاد
به علاوه اینکه با توجه به همین بازی قبلی امکان داره بازی کمبود محتوا داشته باشه
فک کنم نسخه ی دو رو بازی کردم و فیزیک ماشین ها فوق العاده بود
الان به غیر از درایو کلاب که اون هم داره از استور میره تنها الترناتیو برای این سبکه
البته فک کنم غلظت سیم بودن grid کمتر از درایوکلاب باشه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,094
نام
مــاکــان
@SHAYAN1999
کدمسترز چندتا استودیو داره که روی سری های مختلفی کار میکنن.
اینطوری که مشخصه بساط dlc از همین الان پهن شده، 3تا فصل داره بازی که حتما شامل ماشین/پیست میشه،فقط هم باید Ultimate بخریم که به اونها دسترسی داشته باشیم.
در واقع بازی اصلی همون Ultimate edition هست که بخشی از اون رو دارن به عنوان نسخه استاندارد میفروشن.
در مورد سیم بودن و... هیچکدوم از بازیها نیستن، کدمسترز حتی عناوین خیلی جدی رو هم با فیزیک و... آنچنانی نمیسازه دیگه چه برسه به این.
البته من همینطوری که هست بازیو دوست دارم، مطمئنا طرفدارها هم دوست ندارن خیلی بازیو جدی کنن، اونها هم همچین ریسکی نمیکنن.

• Like
Reactions: SHAYAN1999

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اولین گیمپلی بازی هم منتشر شده

گرافیک و گیمپلی بازی در همون نسل قبل به نظر مونده و هیچ نکته جذابی تو گیمپلی دست نخورده بازی وجود نداشت

بعد از OnRush شکست بعدی کدمسترز ؟
سوالی که ذهن رو درگیر کرده اینکه به نظر بهتر نیست کدمسترز به جای اینکه 3 4 تا فرانچایز ریسینگ رو دنبال کنه، تمرکز رو بذاره رو یک IP قدرتمند، تمام و کمال بیاد تو میدون؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,094
نام
مــاکــان
اولین گیمپلی بازی هم منتشر شده

گرافیک و گیمپلی بازی در همون نسل قبل به نظر مونده و هیچ نکته جذابی تو گیمپلی دست نخورده بازی وجود نداشت

بعد از OnRush شکست بعدی کدمسترز ؟
سوالی که ذهن رو درگیر کرده اینکه به نظر بهتر نیست کدمسترز به جای اینکه 3 4 تا فرانچایز ریسینگ رو دنبال کنه، تمرکز رو بذاره رو یک IP قدرتمند، تمام و کمال بیاد تو میدون؟
خدائی دیگه انتظار اینو نداشتم، این چجوری میتونه Reboot باشه؟
Wreckfest کیلومترها از این بهتره.
سوپر دوپر آرکید که سهله، بیشتر انگار بازی موبایل هست تا نسل 8.
==============
نمیدونم اشتباه میکنم یا ساعت روز موقع غروب هست، این تم زردرنگ نسل ششمی مثل فیلتر اومده روی بازی؟
شاید اینکارو کردن که ملت یاد نسخه اول بندازن.
برای بار اول که دیدم خیلی مایوس شدم ولی الان که چندبار دیدم، همون گرید همیشگی هست.
اما خب انتظار داشتم بازی پیشرفت کنه.
به من باشه میگم گرید 1 ریمستر کردن دادن بیرون.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,094
نام
مــاکــان
کدمسترز این نسل خیلی خوب شروع کرد، سری F1 واقعا توسعه داد و به حد عالی رسوند، هر سال بهتر از سال قبل.
Dirt Rally که بهترین رالی بین عناوین تجاری بود، وارد فاز Early Access کرد و با کمک کمیونیتی بازی توسعه داد، نتیجه هم فوق العاده بود.
اما از یکجائی به بعد انگاری کلا ول داده، D.rally 2 عنوان خیلی خوبیه ولی خیلی تفاوتی با نسخه اولش نداره، تازه همون کانتنتی که تو نسخه اول هست رو کات کرده جزو DLC میفروشه.
ریبوت گرید دیگه قابل دفاع نیست.
انگاری تمام وقت و هزینه و... فقط میره برا سری فرمول 1، مابقی استودیوها همه دارن درجا میزنن.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
نمایش بازی ضعیف که بود هیچ، کامنت ها رو میخوندم یکسری فکر میکردند همون نسخه اول الان برای سوییچ ریمستر شده! از لحاظ مارکتینگ هم به نظر بد عمل کردند و با اسم Grid 3 حداقل اینجور مشکلات کمتر میشد و یکسری چشم بسته بازی رو پیش خرید میکردند

کمتر از سه هفته دیگه هم NFS جدید هم رونمایی میشه، ببینیم گاست گیمز بعد از چهار نسخه NFS ساختند یک عنوان درخور و ابرومند میده دستمون؟

• Like
Reactions: mohsenebrahimi

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر